موضوعات داغ

طرح بازدید رایگان زمستانی پیکاپ KMC T8 کرمان موتور + جزئیات

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

همزمان با نزدیک شدن به ایام سرد سال، شرکت کرمان موتور از آغاز به کار کمپین بازدید و سرویس رایگان زمستانی 1402 خبر داده است.

به گزارش روابط عمومی این شرکت، این طرح شامل خدمات کاملی است، در بازه زمانی محدودی از پنجم تا چهاردهم دی‌ماه 1402 انجام خواهد شد.

این طرح، شامل تمامی مالکین خودروهای KMC T8 بدون در نظر گرفتن وضعیت گارانتی آن‌هاست. در این دوره از سرویس رایگان زمستانی، خودرو‌ها از خدمات ارزنده‌ای بهره‌مند خواهند شد که از جمله آن‌ها، تعویض رایگان روغن موتور، فیلتر روغن و فیلتر هوا به همراه اجرت سرویس دوره‌ای می‌باشد.

علاوه بر این، مجموعه‌ای از کنترل‌های فنی رایگان از جمله بررسی خلاصی پدال کلاچ، به‌روزرسانی نرم‌افزار موتور با دستگاه‌های دقیق عیب‌یاب، ارزیابی سیستم تهویه مطبوع، نظارت بر کارکرد سیستم خنک‌کنندگی موتور، بازدید از عملکرد دستگاه‌های برف‌پاک‌کن، بررسی سطوح مایع شیشه شور و کنترل عملکرد سیستم روشنایی خودرو نیز در این طرح گنجانده شده‌اند.

طرح بازدید رایگان زمستانی پیکاپ KMC T8 کرمان موتور

مالکان محترم KMC T8 برای بهره‌مندی از این طرح می‌توانند به نمایندگی‌های رسمی و مجاز شرکت کرمان موتور در سرتاسر کشور مراجعه کنند. اطلاعات کامل در مورد محل‌های ارائه خدمات پس از فروش و نحوه اخذ نوبت اینترنتی از طریق وب‌سایت رسمی کرمان موتور فراهم شده است.

لیست نمایندگان: https://kermanmotor.com/dealers/1

سیستم رزرو آنلاین: https://www.bamkhodro.com/onlinereservation/

گفتنی است، این کمپین با هدف افزایش اطمینان رانندگان در مسافرت‌های زمستانی و تضمین سلامت و ایمنی خودروی آن‌ها طراحی و اجرا شده است. از تمام دارندگان KMC T8 دعوت به عمل می‌آید تا در این بازه زمانی نام‌برده شده از خدمات ویژه و ارزشمندی که کرمان موتور در نظر گرفته است، بهره‌مند شوند.

نظرات کاربران

1 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1402/10/8
از این طرح ها برای جی سون نمیزارید