موضوعات داغ

شرایط فروش فوق العاده اسکای ول ET5 خارج از سامانه و با تحویل 30 روزه + جدول اسفند 1402

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

شرکت نبکا شرایط فروش جدید و فوق العاده اولین کراس اوور برقی بازار ایران یعنی اسکای ول ET5 با ظرفیت باطری 71.98 کیلووات ساعت اعلام کرد.

بر اساس اعلام این شرکت با توجه به استقبال از فروش خودروی برقی اسکای ول ET5، مرحله دوم فروش ويژه اسفند ماه و خارج از سامانه یکپارچه آغاز گردیده است.

در این طرح فروش خودرو اسکای ول ET5 با قیمت مصوب (درب کارخانه) 21,233,908,291 ریال به صورت نقدی در مدل 1402 قابل خرید است. زمان تحویل خودرو 30 روز کاری خواهد بود. جریمه تاخیر در تحویل خودرو 30 درصد سالیانه (2.5 درصد ماهیانه) اعلام شده است.

این خودرو در رنگ‌های سفید صدفی، مشکی متالیک، سورمه ای متالیک، بادمجانی متالیک عرضه می‌شود.

کلیه هزینه ها، مالیات ها، عوارض، بیمه شخص ثالث، مالیات نقل و انتقال، مالیات ارزش افزوده و سایر هزینه هایی که قانون پرداخت آن را به عهده مشتری و مصرف کننده گذاشته است بر اساس تعرفه های سال1402 محاسبه و در زمان فراخوان مشتری به منظور شماره گذاری (صدور دعوتنامه) توسط مشتری پرداخت خواهد شد.

متقاضیان جهت ثبت‌نام می توانند به سایت رسمی نبکا به نشانی nebkaev.ir مراجعه و ثبت نام نمایند.

شرایط فروش اسکای ول ET5 خارج از سامانه و با تحویل 30 روزه اسفند ماه 1402

شرایط
بهای مصوب درب کارخانه ۲۱,۲۳۳,۹۰۸,۲۹۱ ریال  
شرایط پرداخت نقدی  
پیش پرداخت  در زمان ثبت نام  تسویه حساب نهایی
۲۱.۲۳۳.۹۰۸.۲۹۱ ریال زمان صدور دعوتنامه یک هفته قبل از تحویل)
زمان تحویل ۳۰ روز کاری  
مدل ۱۴۰۳  
وضعیت سند آزاد  
سود مشارکت -  
سود انصراف -  
جریمه تاخیر ۲۵ درصد ماهیانه (۳۰ درصد سالیانه )  
رنگ سفید صدفی، مشکی متالیک سورمه ای متالیک، بادمجانی متالیک  
  کلیه هزینه ها، مالیات ها عوارض بیمه شخص ثالث مالیات نقل و انتقال مالیات ارزش افزوده و سایر هزینه هایی که قانون پرداخت آن را به عهده مشتری و مصرف کننده گذاشته است بر اساس تعرفه های سال ۱۴۰۲ محاسبه و در زمان فراخوان مشتری به منظور شماره گذاری صدور دعوتنامه توسط مشتری پرداخت خواهد شد .
  مشخصات فنی آپشنهای خودرو مشخصات ظاهری بیرونی و درونی تودوزی رینگ و ابعاد خودرو مطابق با کاتالوگ موجود در سایت شرکت خودرو برقی توین ماهان می باشد. -

خودروی برقی اسکای ول ET5

معرفی مشخصات فنی خودروی برقی اسکای ول ET5

خودروی برقی اسکای ول ET5 تولید شرکت نبکا، یکی از جدیدترین و پیشرفته‌ترین خودروهای برقی در بازار ایران به‌شمار می‌رود. این خودرو مجهز به موتور الکتریکی 204 اسب بخاری است که گشتاور 320 نیوتن متری تولید می‌کند. این قدرت باعث می‌شود ET5 تنها در 9.6 ثانیه از 0 به 100 کیلومتر بر ساعت برسد.

باتری ET5 از فناوری شارژ سریع پشتیبانی می‌کند و 80 درصد آن در مدت 35 دقیقه شارژ می‌شود. همچنین بخشی از انرژی مصرفی در حین ترمز از طریق سیستم ترمز احیاشونده ذخیره می‌شود.

بر أساس آيين نامه تعرفه های تكميلی برق، تعرفه واحدها تجاری ٣٠ هزار ريال است و شارژ خودروهای برقی نیز به همین صورت محاسبه می‌شود.

پیرو این موضوع خودروی برقی أسكای ول ET5 را می‌توان با عدد ٥٤٧ تومان به ازای هر كيلو وات شارژ كرد. برای پیمایش ٥٢٠ كيلومتری (حداکثر پیمایش اسکای ول ET5) هزينه شارژ کامل اين خودروی برقی با باتری ٧١.٩٨٤ كيلوواتی ٣٩،٣٨٤ تومان خواهد بود.

از امکانات رفاهی و ایمنی ET5 می‌توان به سقف پانوراما، شش کیسه هوا، دوربین دید عقب، سنسورهای پارک و دوربین‌های 360 درجه اشاره کرد. سیستم‌های کنترل پایداری و کمک راننده پیشرفته نیز باعث شده‌اند تا رانندگی با این خودرو بسیار ایمن و راحت باشد.

نظرات کاربران

1 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1403/4/22
بین راه‌شارژت تموم شد چه باید کرد برقم نیست