موضوعات داغ

نگاهی به خودرو اکستریم VX، خودرویی لوکس با فناوری هوشمند

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

«اکستریم VX» با امکانات خوب یک انتخاب مناسب برای سفرهای کاری است؛ خودرویی که با قابلیت کنترل قدرت پیشرفته و نوآوری‌های فناورانه، هر سفری را به تجربه مناسب تبدیل می‌کند. این خودرو با ارائه ترکیبی از راحتی، تجمل، قدرت و فناوری پیشرفته، استانداردهای سفر کاری را بهبود می‌بخشد.

اکستریم VX

طراحی «VX» فضای داخلی را به یک سالن لوکس تبدیل کرده که در عین حفظ زیبایی، کارایی مناسبی دارد. یکی از اصلی‌ترین مشخصه‌های «اکستریم VX» به عنوان انتخاب برای مسافران تجاری، طراحی به روز آن است که گنجایش فضای داخلی خودرو را با حفظ امکانات به حداکثر می رساند. «فضای بار» نیازهای متنوع برای سفرهای کاری را برآورده می‌کند؛ وقتی صندلی‌های ردیف دوم و سوم به سمت پایین جمع شوند، می‌توانند فضایی مسطح و منسجم را تشکیل دهند. صندلی‌های تاشو، فضایی به وسعت بیش از دو متر را فراهم می‌کنند و با محفظه‌ی مخفی بزرگ صندوق، در سفرها هیچ وسیله‌ای جا نمی‌ماند. این ترکیب از عملکرد و ظرافت، معیارهای جدیدی را در طراحی خودرو معرفی کرده است.

صندلی‌های تاشو اکستریم VX

تجربه رانندگی آرام و روان اکستریم VX به لطف سامانه‌های کنترل قدرت به روز، قابل توجه است. این خودرو دارای آخرین نسخه از نسل ششم سیستم انتقال قدرت چهارچرخ محرک «BorgWarner» است که تنظیمات یکنواخت قدرت خروجی در میلی ثانیه و در هفت حالت رانندگی را تضمین می‌کند. این ویژگی‌ها دستیابی به شتاب 0 تا 100 کیلومتر را در 9.7 ثانیه امکان‌پذیر کرده است. این خصوصیات در ترکیب با با یک گیربکس اتوماتیک 8AT در کلاس جهانی و سیستم تعلیق با مهندسی دقیق، به مسافران تجاری، تجربه یک سفر راحت را به همراه دارد.

سانروف کشویی «اکستریم VX»

سانروف کشویی «اکستریم VX» طوری طراحی شده است که به مسافران اجازه می دهد تا از آسمان بالا لذت ببرند.

دستیار پیشرفته هوش‌ مصنوعی «Lion5.0 AI» در این خودرو بکار گرفته شده است؛ اکوسیستمی شامل خدمات مسیریابی، ویدیوی آنلاین و برنامه های کاربردی که همراه شما در رانندگی است. دستیار رانندگی «VX» می‌تواند نیازهای ایمنی و راحتی رانندگی کاربر را یک قدم جلوتر درک و برآورده کند. این سیستم، با ردیابی وضعیت راننده و سرنشینان، به آن‌ها بازخورد می‌دهد و در صورت خستگی یا حواس‌پرتی راننده، به طور خودکار تنظیمات صوتی و تهویه مطبوع را بهینه می‌کند.

فضای داخلی اکستریم VX

احساس راحتی در طول رانندگی‌های طولانی مدت از دیگر اولویت‌هایی است که مورد توجه طراحان خودرو است. طراحان اکستریم نیز در پاسخ به این نیاز تجربه «صندلی‌های جاذبه صفر» را پیشنهاد می‌کنند؛ صندلی‌هایی با پوشش چرم ناپا، تنظیمات الکتریکی، پشتیبانی ساق پا و حافظه صندلی، به همراه تنظیمات متنوع ماساژ، حسی شبیه به بی‌وزنی را برای سرنشینان به ارمغان می‌آورند. گنجاندن سه گزینه سیستم رایحه، یک آینه روشویی بزرگ، و یک سازمان دهنده عینک آفتابی نشان دهنده توجه دقیق «XTRIM» به جزئیات و تعهد به ارائه یک تجربه سفر برتر متناسب با حرفه ای های تجاری است.

فضای داخلی اکستریم VX

«XTRIM VX» به عنوان یک انتخاب پیچیده و همه‌کاره برای مسافران تجاری مدرن ظاهر می‌شود که ترکیبی از توانایی مدیریت نیروی خودرو، احساس راحتی در فضایی لوکس و فناوری‌های کاربردی را ارائه می‌دهد.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد