بهترین ماه برای «بی‌ام‌و» رقم خورد

دنیای اقتصاد: شرکت بی‌ام‌و اعلام کرد در ماه مارس با افزایش فروش روبه‌رو شده و بهترین ماه مارس این خودروساز آلمانی رقم خورده است.
به گزارش اکونومیک تایمز، فروش در ماه مارس با افزایش 9/ 5 درصدی روبه‌رو شده و به 254 هزار و 862 دستگاه رسیده است. فروش گروه خودروسازی بی‌ام‌و در فصل نخست امسال نیز رکورد ثبت کرده است. فروش برندهای بی‌ام‌و، مینی و رولز-رویس در فصل نخست سال میلادی 3/ 5 درصد رشد کرده و به 587 هزار و 237 دستگاه رسیده است. یان رابرتسون، مدیر فروش و عضو هیات مدیره بی‌ام‌و، می‌گوید: «ما موفق شدیم در سال جدید شروع خوبی داشته باشیم و مدل‌های خانواده ایکس و بی‌ام‌و سری 7 موجب رشد فروش بوده‌اند. همچنین ماه مارس نخستین ماه کامل برای فروش بی‌ام‌و سری 5 بود و واکنش مشتریان به این خودرو بسیار مثبت بود.» براساس گزارش گروه خودروسازی بی‌ام‌و، فروش برند بی‌ام‌و در ماه مارس 3/ 5 درصد رشد کرد و به 212 هزار و 93 دستگاه رسید.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران