پورشه پانامرای ۵ نفره هم به بازار خواهد آمد

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
ناتوانی در جایگیری 5 نفر در خودروی شوتینگ بریک پورشه پانامرا برای خریداران دیگر نگران کننده نخواهد بود، زیرا کمپانی خودروسازی پورشه اعلام کرده است که از سال آینده میلادی برای سرنشینان عقب اتومبیل 3 صندلی قرار خواهد داد تا در مجموع این خودروی شوتینگ بریک اسپرت قابلیت حمل 5 نفر را داشته باشد.

پورشه پانامرا

پورشه پانامرا

نمایندگی کمپانی خودروسازی پورشه در ایالات متحده آمریکا اعلام کرد که این شرکت قصد دارد از سال آینده میلادی یک ردیف صندلی جدید در قسمت عقب پورشه پانامرا قرار دهد تا قابلیت حمل 3 سرنشین در عقب وجود داشته باشد، زیرا بسیاری از متقاضیان پورشه تصمیم به خرید یک خودروی سدان اسپرت با قابلیت حمل 3 سرنشین در قسمت عقب دارند که پورشه پانامرا نیاز آنان را برطرف نمی‌کند، به همین دلیل از سال آینده شاهد ارائه 3 صندلی برای سرنشینان عقب خواهیم بود، هرچند به نظر می‌رسد که این ویژگی به عنوان یک آپشن قابل سفارش برای پورشه پانامرا عرضه شود تا هرکس نیاز به صندلی‌های بیشتر در قسمت عقب اتومبیل خود دارد، بهای آن را هم پرداخت کند.

پورشه پانامرا

پورشه پانامرا

البته این ویژگی از سال آینده برای پورشه پانامرا استاندارد ارائه خواهد شد، اما اگر جزو کسانی هستید که نمی‌توانید تا سال آینده برای دریافت یک پورشه پانامرا 5 صندلی صبر کنید، می‌توانید به سراغ پورشه پانامرا اسپرت توریسمو بروید که بیشتر یک خودروی "استیشن" بوده و در سه ماهه اول سال 2018 میلادی عرضه می‌شود و در قسمت عقب خود از یک ردیف صندلی 3 سرنشینه سود می‌برد که حالا کمپانی خودروسازی پورشه تصمیم دارد درست همانند "پانامرا اسپرت توریسمو"، بر روی نسخه‌های استاندارد پورشه پانامرا هم از این آپشن استفاده کند.
درحالی که خودروی استیشن پورشه پانامرا اسپرت توریسمو از اوایل سال آینده میلادی به مشتریان عرضه می‌شود، اما می‌توانید از همین حالا نسبت به ثبت نام این خودرو اقدام کنید که برای مدل‌های پایه آن قیمت 98 هزار و 80 دلار بعلاوه هزینه 1050 دلاری حمل و نقل در نظر گرفته شده است، این درحالیست که نسخه‌های فول آپشن و قدرتمند آن با قیمتی معادل 235 هزار و 560 دلار به مشتریان عرضه می‌شود.
برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران