نمایشگاه خودرو سال 97 چه زمانی برگزار می شود؟

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
نمایشگاه خودروی تهران امسال دومین سال برگزاری خود را پس از وقفه ۱۱ ساله ای که ایجاد شده بود تجربه کرد و شاهد استقبال بی‌نظیر و گسترده مردم از این نمایشگاه بودیم. همچنین خودروسازان و واردکنندگان نیز از این نمایشگاه استقبال مناسبی کرده بودند و گرچه جای خالی برخی برندهای مشهور همانند بی ام و میتسوبیشی در نمایشگاه احساس می‌شد اما همچنان نمایشگاه بسیار پرشور و در شرایط مناسب برگزار شد در نمایشگاه امسال شاهد حضور گسترده خودروسازان چینی هم بودیم که برخی محصولات خود را به صورت تولیدی و برخی دیگر به صورت وارداتی در بازار ایران عرضه خواهند کرد.
نمایشگاه امسال در مقایسه با سال گذشته حرفه‌ای تر و با نظم بهتری نیز برگزار شد و یک روز قبل از آغاز رسمی نمایشگاه نیز روز مخصوص خبرنگاران در نظر گرفته شد که انجام چنین کاری با استاندارد های نمایشگاهی جهانی همخوانی دارد.
در همین خصوص خودرو بانک گفت و گویی با آقای عاجزی مدیر برگزاری نمایشگاه خودروی تهران داشت و از ایشان در مورد تاریخ برگزاری نمایشگاه سال آینده نیز سوال کردیم. نمایشگاه سال گذشته در بهمن ماه برگزار شده بود و نمایشگاه امسال در آذرماه، ایشان عنوان کردند که نمایشگاه سال آینده نیز در ماه آبان و تقریباً در نیمه‌های آبان‌ماه آغاز به کار خواهد کرد و سال آینده نیز یک روز پیش از آغاز رسمی نمایشگاه به عنوان روز مخصوص خبرنگاران در نظر گرفته خواهد شد.
در ادامه می توانید مشروح کامل این مصاحبه را تماشا کنید.

نظرات
 
 
 
alireza 1396/9/13
ایشون یکی از اقازاده ها و ژن های برتر این مملکت هستن

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران