ب ام و X2 قیمت خورد؛ کوچکترین کراس اوور باواریا با احتمال عرضه در ایران

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
کمپانی خودروسازی BMW در حال رشد خانواده خود در کلاس‌های مختلف است، از طرفی خودروی سری 8 را آماده می‌کند و از طرفی دیگر به دنبال گسترش خانواده شاسی بلندهای خود است، به همین منظور سال گذشته شاهد رونمایی از 2 خودروی شاسی بلند کاملا جدید بودیم که یکی از آنان با کد X7 معرفی شد و دیگری هم یک خودروی کراس اوور جوان پسند بود که با نام X2 شناخته می‌شود، حال کمپانی خودروسازی بی.ام.و برای عرضه این محصول جوان پسند در بازار، ارزش آن را تعیین کرده است که برای مدل‌های پایه اتومبیل نیاز به پرداخت 39 هزار و 395 دلار بدون هزینه حمل و نقل 995 دلاری خواهید داشت.

بی ام و X2

بی ام و X2

با تایید شرکت خودروسازی بی ام و، مقرون به صرفه ترین نسخه X2 چیزی حدود 2500 دلار گران‌تر از خودروی کراس اوور X1 خواهد بود و همچنین در میان رقبا، حدود 3000 دلار گران‌تر از مرسدس بنز GLA 250 4Matic قیمت خواهد داشت، با این حال نسبت به خودروی شاسی بلند X4 چیزی حدود 9200 دلار ارزان‌تر خواهد بود که باتوجه به ترتیب نام گذاری و کلاس آنان طبیعی به نظر می‌رسد.
از تجهیزات استاندارد مدل پایه X2 هم می‌توان به رینگ‌های 18 اینچی آلیاژی، روکش‌های چرمی صندلی‌ها، سیستم کنترل هوای کابین، 7 عدد اسپیکر برای سیستم صوتی و... اشاره داشت.
نکته جالب توجه برای X2، ارزش گذاری نسخه فول آپشن آن خواهد بود که با سفارش تمامی تجهیزات BMW بر روی آن، به قیمت 53 هزار و 120 دلار خواهد رسید که حتی بیشتر از خودروهای بزرگ‌تر X3 و X4 آب می‌خورد، ولی تنها چند هزار دلار فاصله دارد تا قیمت آن به مدل‌های پایه X5 جدید به ارزش 56 هزار و 600 دلار نزدیک شود.

بی ام و X2

بی ام و X2

برچسب ها:
نظرات