مینی کوپر برای جوانان و دانشجویان؛ بازگشت به اصالت اقتصادی و ارزان قیمت مینی

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
مینی یکی از برندهای مطرح خودروسازی در جهان است که خودروهای خاطره انگیز آن از دهه 60 تا 90 میلادی به وسیله نقلیه ای برای اقشار با درآمد متوسط و کم در سالهای بحران اقتصادی تبدیل شده بود. اما اکنون مینی تحت مالکیت بی ام و قرار دارد و اکثر خودروهایش را بی ام و هایی در پوست مینی تشکیل می دهند. اگر به نقد و بررسی خودروهای مینی در رسانه های مختلف داخلی و خارجی توجه کرده باشید، همواره قیمت بالای این خودروها به عنوان یک نکته منفی در مقابل رقبا ذکر می شود. برای مثال مینی کانتریمن با نیسان جوک اسپرت در بازارهای جهانی رقابت می کند و در حالیکه نود درصد قابلیت های مینی کانتریمن را در نیسان جوک اسپرت می توانیم ببینیم، کانتریمن چند هزار دلار از جوک اسپرت گران تر است.
اما گویا مینی قصد کرده تا تغییر رویه بدهد و خودروهایی ویژه اقشار با درآمد پایین، دانشجویان و جوانان ارایه دهد. مینی کوپر هاردتاپ آکسفورد ادیشن 2019 یک گزینه قابل توجه برای دانشجویان و جوانان خواهد بود که در مدل دو در و چهار در عرضه خواهد شد. مدل دو در ارزان قیمت ترین مینی حال حاضر بوده و با قیمت 20600 دلار عرضه خواهد شد. مدل چهاردر اندکی گران تر بوده و برچسب قیمتی 21600 دلاری دارد. نسخه های بروز تر آکسفورد ادیشن دارای رینگ های هفده اینچی سیاه و سفید، خدمات مسیریابی مینی و سقف پانوراما هستند که قیمت این خودرو را تا سقف 30 هزار دلار بالا می برند. تنظیمات دیگری همچون انتخاب تریم صندلی پورشه GTS برای کاربران وجود دارد و جعبه دنده شش سرعته دستی قابل دسترسی است. در حال حاضر بازار خودروهای کالج در ایالات متحده تشنه خودروهای جدید است و دانشجویان آمریکایی می توانند با مبلغی که برای خرید یک خودروی کارکرده می پردازند، یک مینی سه سیلندر با تریم داخلی شبیه به محصولات پورشه بخرند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران