دعوتنامه محصولات سایپا صادر شد + جدول

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
به اطلاع متقاضیان محترم میرساند، دعوتنامه تعهدات نقدی و اعتباری محصولات سایپا ویژه مشتری و مشارکت در تولید جهت تکمیل وجه به شرح جدول ذیل از روز یکشنبه مورخ 97/10/23 ارسال میگردد.
دعوتنامه محصولات به شرح ذیل می باشد:
دعوتنامه محصولات سایپا

دعوتنامه محصولات سایپا

تیبا دو گانه سوز ویژه مشتری و مشارکت در تولید با موعد تحویل شهریور ۹۷و ویژه مشتری آبان ماه ۹۷
چانگان اتومات با موعد تحویل آبان ماه ۹۷
آریو ویژه مشتری با موعد تحویل شهریور ،مهر،آبان ۹۷
وانت ۱۵۱ با موعد تحویل آبان ۹۷
کوئیک ویژه مشتری خرداد۹۷ الی شهریور ۹۷
* تاریخ فعال سازی ۲۳ دی ماه
نظرات
 
 
 
محمد 1397/10/25
بله دیگه گرون کردن دعوتنامه ها اومد و قطعات پیدا شد ، ای خدا از سر تقصیراتتون نگذره ، اونهایی که به این شرایط تن بدن و برن تکمیل وجه کنن یا دوباره ثبت نام کنن واقعا باید براشون تاسف خورد ، رفتار خود ماست که انقدر اینها رو وقیح کرده ، هرکی ثبت نام کرده باید بره پلشو پس بگیره تا این آشغال هاشون بمونه رو دستشون ، مردم رو گیر آوردن تا الان تحریم بودن قطعه نبود تا گرون کردن قطعات پیدا شد و خط تولید راه افتاد
ناشناس 1397/10/25
بله دیگه ماشین های قایم شده پیدا شدن ، این همه وقت فقط قصدشون چاپیدنه مردم بود
حمید 1397/10/25
دیروز زنگ زدند و رفتم نمایندگی گفتند قیمت ماشین شما 5درصد زیر قیمت بازار شده گفتم باید آبان تحویل می دادید گفت چنین بخشنامه شده به ما مربوط نیست من هم زیرش نوشتم بر اساس قیمت آبان ماه می خوام شما مقصرید ودوستان لطفا قبول نکنید دوست من یک روز قبل از من ثبت نام کرده دعوتنامه ماه گذشته امده و قیمت قبلی را واریز کرده . سازمان حمایت از مصرف کننده کجاست.
محمد 1397/10/25
اینا هنوز کلی پراید و ... باید تحویل میدادن ک هنو ندادن
اونوقت تا سال ۹۸ پیش فروش میکنن!!!
این لگنای آشغال ک از نمایندگی تحویل میگیرن
صفرش خرابه...

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران