صدور دعوتنامه 9 محصول سایپا + جدول

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
بعد از شکایت مشتریان از خودروسازان برای گران کردن خودروهای پیش فروش شده که تاکنون تاخیر تحویل داشته اند، شرکت خودروسازی سایپا دعوت نامه معوق 9 محصول خود را با قیمت قبل از گرانی صادر کرده است که از روز پنجشنبه 11 بهمن ماه 97 برای تکمیل وجه به مشتریان ارسال خواهد شد که جزییات محصولات و موعدهای تحویل آن تا دی ماه در جدول زیر آمده است:

صدور دعوتنامه 9 محصول سایپا

صدور دعوتنامه 9 محصول سایپا

نظرات
 
 
 
امیر 1397/11/11
پولو الان میگیرن معلوم نیست کی تحویل میدن از طرف دیگه با توجه به اینکه زورشون به مردم نرسید گرون کنن معلومه چه لگن آشغال و بدکیفیت و پرخرجی تحویل میدن
منکه تحویل دیماه هستم ولی این بیشرفها برای تولید تا حداقل خرداد سال دیگه قطعه با ارز ۳۸۰۰ تومنی تهیه کردند و نباید برای موعد خرداد و حتی تیر ۹۸ گرون کنند
احمدی 1397/11/11
اینم بگید که موعد تحویل برخی مدل ها مثل چانگان برای اواخر بهار98 هست (120 روز اداری)!!!!!!!!!!
اون رنگی هم که برای چانگان نوشته شده دروغه محضه!! کلا دوتا رنگ سفید و مشکی هست!
محمد 1397/11/11
ساکت کردن موضعی
Gigi 1397/11/11
خودروسازی ها با گرون کردن و گرون فروشی گور خودشون رو میکنن ، مردم قدرت خرید ندارن باید یه فکر اساسی بکنن
چانگان 1397/12/9
چرا من که مرداد ثبت نام کردم چانگان تحویل بهمن باید گرونتر از دی باشه؟ زمان ثبت نام که باهم بودیم؟ آیا تحویل دی مسلمان هستن من کافر؟ در حق من اینقدر ظلم میکنین؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران