حذف قیمت خودرو از دیوار و ایران جیب؛ دلالان به دنبال دیگر پلت فرم ها باشند

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
چندی پیش بود که گزارشی در خصوص هماهنگی دلالان جهت دست‌کاری قیمت خودرو ها در فضای مجازی منتشر شد. بنا به این گزارش دلالان به صورت کاملا هماهنگ به دنبال نرخ سازی مجازی برای خودروها بوده و در این زمینه از روش های متنوعی کمک می گیرند. بستر کار دلالان و سودجویان برای نرخ سازی مجازی خودروها پلتفرم‌های آنلاینی مانند دیوار، شیپور، ایران جیب و باما می باشد.
سایت دیوار در واکنش به این گزارش در توییتی اعلام کرد که فعلا نمایش قیمت خودرو در آگهی های مربوط به این بخش حذف شده و تنها آگهی های توافقی امکان نمایش خواهند داشت.
به نقل از تابناک، این اقدام به صورت موقت رخ خواهد داد و دیوار به دنبال آن است که با ارائه راهکارهای عملی و با همکاری مسئولان قضایی و انتظامی سر و سامانی به بازار خودرو داده و به شفافیت و اطمینان در معاملات خودرو کمک کند.
پس از دیوار، سایت ایران جیب که یکی از منابع اصلی برای انتشار قیمت خودروها در فضای مجازی است نیز اعلام کرده که تا اطلاع ثانوی قیمت خودروهای داخلی را منتشر نخواهد کرد.
نظرات
 
 
 
اچ سی کراس 1398/2/18
ایران جیب تازه قیمت هارا وارد کرد دلال خودشه اچ سی کراس 160 ملیون رانا 100 ملیون پراید 53 ملیون
  • hossein driver 1398/2/19
    پس چی فکر اینا همشون دهن سرویس عالم هستن خودشون بیشتر جو میدن
Vhid 1398/2/18
دلال تا حدودی تاثیر گذار هست ولی در واقعیت هم فعلا قضیه به همین شکل بوده .. اخه تا کی گردن این و اون بندازیم؟ .. دم مسوولین گرم .. علی برکه الله :))
+- 1398/2/19
شما نگران چندتا دلال آواره تو نمایشگاها و سایتا نباش!
سایپا خیلی بی سروصدا تو دو ماه قیمت ساینا رو از 44 میلیون فروش فروی رسونده به 56 میلیون!
احمد 1398/2/19
مطمئن باشید دلال ها بهترین راه رو در این شرایط احتکار می بینند!
سهراب 1398/12/14
همون بهتر که کرونا بگیر ن ازدستشون خلاص شیم
مرتضی 1399/1/5
جالبه حالا که قیمتا بشدت نزولی شده قیمتا رو حذف کردن ضرر نکنن

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران