هزینه ی بیمه ی بوگاتی شیرون 110Ans چقدر است؟

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
هزینه ی بیمه ی خودروها در آمریکا بالا است و همین سبب می شود تا خریداران در هنگام خرید خودرو هزینه ی بیمه ی خودرو را نیز در نظر بگیرند. برای مثال مرسدس بنز GLC 300 کوپه یکی از گران ترین خودروها در بخش بیمه است و سالانه باید 1842 دلار را برای بیمه کردن آن پرداخت کنید. پس از آن لینکلن کورس ایر با مبلغ سالانه ی 1605 دلار و سپس هیوندای ونیو با با 1250 دلار در سال قرارد دارند. البته نرخ های بیمه ی دیگر نیز وجود دارد ولی ما به سه خودروی جدید بازار اشاره کردیم. در بین خودروهای جدیدی که امسال در نمایشگاه خودروی نیویورک رونمایی شدند پایین ترین هزینه ی بیمه متعلق به فورد اسکیپ با 1050 دلار است. اما یک خودرو وجود دارد که هزینه ی بیمه ی آن قابل مقایسه با هیچ خودروی دیگر نیست و آن بوگاتی شیرون اسپرت 110Ans است.

بوگاتی شیرون اسپرت 110Ans

بوگاتی شیرون اسپرت 110Ans

بوگاتی شیرون اسپرت 110Ans خود ۳ میلیون و 260 هزار دلار قیمت دارد و نه تنها گران ترین خودروی جدید بازار است بلکه گران ترین هزینه ی بیمه را نیز دارد. هزینه ی بیمه کردن این خودرو سالانه 50 هزار دلار است یعنی ماهانه باید 4188 دلار را پرداخت کنید. در حقیقت هزینه ی بیمه کردن بوگاتی شیرون اسپرت 110Ans از خرید دو عدد هیوندای کونای 19 هزار دلاری و بیمه کردن یک سال آنها روی هم نیز بیشتر است.

بوگاتی شیرون اسپرت 110Ans

بوگاتی شیرون اسپرت 110Ans

البته توانایی های بوگاتی می تواند کمی از هزینه های سرسام آور آن را توجیه کند. موتور 16 سیلندر چهار توربوی این خودرو می تواند 1479 اسب بخار قدرت و 1500 نیوتون متر گشتاور تولید کند. بوگاتی از مدل شیرون اسپرت 110Ans تنها 10 دستگاه تولید می کند که بیشتر آنها از قبل به فروش رفته اند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران