بوگاتی الکتریکی، آیا این یک رویاست؟

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
استیفن وینکلمن، سرپرست برند بوگاتی، اخیرا صحبت از افزوده شدن یک محصول جدید به خط تولید این شرکت کرده و این مدل، یک خودرو اسپرت سبک وزن خواهد بود و کمترین شباهتی به بوگاتی شیرون نخواهد داشت. او در مصاحبه ای با وبسایت موتور وان، اعلام کرد که ما فرصت این را داریم که بیش از یک خودرو را تولید کنیم. همچنین او در ادامه سخنانش این خودرو جدید را محصولی دانست که بر خلاف بوگاتی شیرون ، مشتری می تواند به طور روزانه از آن استفاده کند. همچنین محصول جدید بوگاتی بسیار سبک تر از دو خودروی قبلی، یعنی بوگاتی ویرون و شیرون خواهد بود.
وی ادامه داد: بوگاتی جدید می تواند یک خودرو تماما الکتریکی باشد. با اینکه ما هنوز بر سر پیشرانه بوگاتی جدید تصمیم قطعی نگرفته ایم، اما طراحی یک خودرو الکتریکی می تواند برای ما بهترین باشد. استیفن وینکلمن اعتقاد دارد سبک طراحی بدنه بوگاتی، کاملا خاص و منحصر به فرد است و نمی توان خودرویی را با این سبک در بازار یافت. همین مورد می تواند به یک فاکتور برای موفقیت بوگاتی در بازار تبدیل شود. بسیاری از علاقمندان به خودرو در سراسر جهان، امیدوارند روزی بوگاتی محصولی متفاوت از سوپر اسپرت های فوق العاده گران قیمت به بازار ارایه دهد. با این حال، وینکلمن اعلام کرد که برچسب قیمتی بوگاتی جدید، هفت رقمی خواهد بود. در دهه آینده میلادی، این محصول جدید بوگاتی به بازار عرضه خواهد شد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران