نصب ۱۰۹ سامانه پلاک‌خوان در محدوده‌ «کنترل آلودگی هوا»

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
با توجه به گفته‌های مدیر واحد سازماندهی محدوده طرح ترافیک ۱۰۹ سامانه پلاک خوان در محدوده کنترل آلودگی هوا نصب شده است.
به نقل از فارس، عمار سعیدیان فر در این خصوص توضیح داد که معاونت حمل و نقل ترافیک در جهت توسعه سیستم هوشمند طرح های ترافیک 500 متر کابل فیبر نوری، 1500 متر کابل شبکه و همچنین 4000 متر کابل برق جهت راه‌اندازی دوربین‌ها در معابر کنترل آلودگی هوا اضافه کرده است.
وی در خصوص ثبت نام در سامانه تهران من نیز عنوان کرد که تاکنون یک میلیون و ۷۰۰ هزار شهروند در این سامانه ثبت نام کرده و مابقی شهروندان نیز برای بهره مندی از ۲۰ روز تردد رایگان در محدوده کنترل آلودگی هوا باید در این سامانه ثبت نام کنند.
سعیدیان فر ادامه داد که افرادی که پیش از این در سامانه تهران من ثبت نام کرده بودند نیازی به ثبت نام مجدد نداشته و شهروندان برای اطلاع از آمار تردد رایگان خود می توانند از امکانات این سامانه بهره ببرند.
مدیر واحد ساماندهی محدوده طرح ترافیک در پایان خاطرنشان کرد که با آغاز اجرای طرح کنترل آلودگی هوا نظم و ساماندهی ترافیکی در محدوده مرکزی شهر و اطراف آن بهبود یافته و شاهد کاهش ترافیک در این معابر به خصوص در ساعات اوج عصر هستیم.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران