شوک جدید به بازار خودرو: خط تولید کیا سراتو هم جمع شد؟

به نقل از فارس نیوز، شرکت کره‌ای کیاموتورز هم بعد از بدعهدی رنو فرانسه، سیتروئن فرانسه و برلیانس چین، به پیروی از تحریم‌های یک‌جانبه امریکا، به‌همکاری با ایران و گروه خودروسازی سایپا پایان داد.
به‌دنبال این تصمیمِ شرکت کره‌ای، تولید خودرو کیاسراتو در سایپا نیز این هفته متوقف خواهد شد و خطوط تولید آن نیز جمع‌آوری می‌شود.
نظرات
 
 
 
امیر 1398/5/12
با این وضعیت سایپا هم دیگه جز پراید و تیبا و ساینا و نیسان زامیاد چیزی برای تولید نداره. گرچه سراتو هم از ساینا بالا نبود ولی تنوع بازار رو بیشتر کرده بود. بیچاره اونایی که تواین دوسه روز پیش این خودرو رو خریده بودن از کی میخوان تحویل بگیرن. از نظر دیگه خوب شد که جمع شد چراکه اینا عرضه تولیدشو نداشتن اگه داشتن مدل های بروزشو تولید میکردن نه مدل عهد بوقیشو. خدایا شکرت که سایپا داره کمکم رو به تعطیلی میره ،
مجید 1398/5/12
الی برکت الله
Genius 1398/5/13
الآن وقتش شده حضرات ادعاهای واهی خودکفایی در تولید صنعتی رو به منصه ظهور برسونند و منت اجانب رو نکشند:=))

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران