فرشاد مقیمی به سمت مدیر عامل ایران خودرو منصوب شد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
پس از گذشت مدتی از برکناری و دستگیری یکه زارع، مدیرعامل سابق ایران خودرو، فرشاد مقیمی، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت به عنوان مدیرعامل این شرکت خودروسازی منصوب گردید. به گزارش ایسنا، در حالیکه هفته گذشته سخنگوی دولت، علی ربیعی از انتصاب عباس علی‌آبادی، مدیرعامل مپنا به سمت مدیرعاملی ایران خودرو خبر داده بود، این اتفاق رخ نداد تا ایران خودرو به مدت یک هفته بدون مدیر عامل باقی بماند. حال فرشاد مطابق گزارش ایسنا، فرشاد مقیمی برای این سمت برگزیده شده است. وی تحصیل کرده دانشگاه علم و صنعت است و پیش از معاونت امور صنایع وزارت صنعت؛ معاون برنامه‌ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران بود.
نظرات
 
 
 
قلی 1398/6/4
فکر می کنید این از اون بهتر است؟
روزبه 1398/6/4
این جوج میخواد ایران فرقونو بگردونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ D=
احمد 1398/6/4
ایا نباید عملکرد در سمت قبلی مورد قضاوت قرار گیرد و بعد ارتقا عطا شود؟! نمی دانم ولی ای کاش موفقیتهای این بنده خدا در سمت قبل عنوان می شد.
بابک 1398/6/7
این آقا با همان آقایانی بود که می گفتند از شهریور تا دی 97 شامل افزایش قیمت می شوند در حالی که قیمتها رو دی ماه اعلام کرده بودند بعضی از دوستان برای تغییر مدیرعامل زیاد خوشحال نشوند.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران