فروش و پیش فروش نقد و اعتباری پیکاپ ریچ توسط زامیاد ویژه آذرماه + جدول

گروه خودروسازی سایپا ویژه آذرماه سال جاری، پیکاپ ریچ را در شرایط فروش متنوع در اختیار متقاضیان قرار داده و مشتریان می توانند به صورت اینترنتی در طرح فروش "فوری نقدی" و "فوری اعتباری" شرکت کنند و یا با مراجعه به شبکه های نمایندگی سایپا در سراسر کشور، در طرح "پیش فروش نقدی"، "پیش فروش اعتباری" و یا "فروش فوری نقدی- اعتباری" شرکت کنند.
در این طرح فروش که می توانید جزییات بیشتر آن را در جداول زیر شاهد باشید، گروه خودروسازی سایپا پیکاپ دوکابین ریچ را در مدل 2 دیفرانسیل و با قیمت مصوب 184 میلیون و 800 هزار تومانی در اختیار مشتریان خود قرار می دهد که در ادامه توجه شما را به جزییات فروش آن جلب می کنیم.

فروش و پیش فروش نقد و اعتباری پیکاپ ریچ ویژه آذرماه

فروش و پیش فروش نقد و اعتباری پیکاپ ریچ ویژه آذرماهفروش و پیش فروش نقد و اعتباری پیکاپ ریچ ویژه آذرماه

فروش و پیش فروش نقد و اعتباری پیکاپ ریچ ویژه آذرماه

نظرات
 
 
 
Alireza 1398/10/22
من پیش فروش اعتباری اینترنتی پیکاپ ریچ ثبت نام کردم .اول داشتم ثبت نام میکردم گفتن تحویل هفته ی چهارم بهمن .الان برام sms اومده میگه هفته چهارم بهمن بیا دعوتنامه را بگیر میگن ممکنه تحویلش به سال بعد برسه
  • کارمند سایپا 1399/1/5
    من تو سایپا کار میکنم ، ما اصلا همچین پیامی که بیا هفته ی چهارم دعوتنامه ، تحویلی سال بعد ، ندادیم ، حتی ما داشتیم دعوتنامه ماشینا ۱۵ دی ارسال کردیم

    لطفا شایعه درست نکنید

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران