ممنوعیت تردد در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین در استان تهران تکذیب شد

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
پیش از این اعلام شده بود که استانداری تهران در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین ممنوعیت تردد اعمال خواهد کرد که این خبر توسط استاندار این استان تکذیب شد.
به نقل از روزنامه ایران، انوشیروان محسنی بندپی ضمن تایید طرح محدودیت تردد به دلیل شیوع ویروس کرونا اعلام کرد: «این طرح در ۱۴ مبادی خروجی استان در حال اجرا است و به هیچ عنوان شامل محدودیت تردد از درب منازل نمی شود.»
وی ادامه داد: «خبر ممنوعیت تردد از درب منازل در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین در استان تهران کاملا نادرست است و منظور از ممنوعیت تردد حضور نیافتن در پارکها، بوستان‌ها و طبیعت است که حتما در این راستا در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین تدابیر شدید تری به عمل می‌آید.»
محسنی بندپی در انتها از شهروندان خواهش کرد که ضمن حذف سفرهای بی مورد و غیر ضروری از اجتماع در مراکز خرید و همچنین پارکها و بوستان ها خودداری کرده و با رعایت نکات بهداشتی به قطع انتقال بیولوژیکی ویروس کرونا کمک کنند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران