قیمت جدید سایپا کوییک R از سوی سایپا اعلام شد + جدول

گروه خودروسازی سایپا با تغییراتی جزئی، قیمت جدید خودروی "کوییک R" را اعلام کرد و از این پس، این خودرو با قیمت جدید ثبت سفارش و به مشتریان عرضه خواهد شد.
تغییرات قیمت خودروی کوییک R از سوی گروه خودروسازی سایپا، شامل دو رنگ "سفید" و "مشکی" و هر دو با سقف قرمز رنگ می شود که برای نسخه "سفید با سقف قرمز"، قیمت 68 میلیون و 872 هزار تومانی اعلام شده و همچنین نسخه مشکی رنگ با سقف قرمز، به قیمت 69 میلیون و 132 هزار تومانی ثبت سفارش خواهد شد.

قیمت جدید سایپا <a href='https://www.khodrobank.com/cars/%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D9%BE%D8%A7/406/%DA%A9%D9%88%DB%8C%DB%8C%DA%A9'>کوییک</a> R

قیمت جدید سایپا کوییک R

نظرات
 
 
 
babi 1399/1/31
این ملت همیشه در صحنه نمیدونم به چه فکری میرن هجوم میبرن واسه خرید این لگن 70 میلیونی....
شهاب 1399/1/31
واقعاً انسان با دیدن این فرغون احساس غرور ملی می‌کند. بنازم به این نوآوری و حداعلای کیفیت!
Iran 1399/1/31
وقتی هیچ چیز جز مرگ در اختیارت نباشد شما هم مرگ را به ناچار انتخاب می کنید .
علی شوشتری 1399/2/1
یه مشت حلبی ۶۸ یا ۶۹ کدوم عاقل میاد این حللی رو با این قیمت بخره
علیرضا 1399/2/2
از قیمت نا عادلانش بگزیرم الان اگر یکی بخواد نقره ایش با سقف مشکیش رو بخره باید به زور یه رنگ دیگه بخره خداییش اینا اخر نامردین
حسین 1399/2/5
وقتی پراید پلاس با جل و پلاس دیگر، کوییک و ساینا نامگذاری می شود و به عبارتی گنجشک رنگ می شود و به نام قناری فروخته می شود.

خدا لعنت کند دلال را !

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران