احراز هویت در سیستم فروش جدید سایپا الزامی شد

هفته های گذشته ایران خودرو به منظور بهبود فرآیند تعریف کد کاربري در سایت فروش اینترنتی و همچنین در راستای جلوگیری از مشکلات ثبت اطلاعات شخصی مغایر، از روز چهارشنبه 27 فروردین ماه احراز اطلاعات فردی متقاضیان محصولات خود را به منظور ثبت نام در فروش اینترنتی، به صورت آنلاین از طریق سامانه "امتا" مربوط به مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صمت دریافت می کنند. حال گروه خودروسازی سایپا نیز در اقدامی مشابه، تصمیم گرفته است تا احراز هویت مشتریان خود را از طریق سامانه "امتا" دریافت کند.
در اطلاعیه اخیر سایپا آمده است که متقاضیان محصولات این شرکت به منظور ثبت نام در سایت فروش اینترنتی، لازم است که از این پس جهت خرید خودرو فرایند احراز هویت و تعیین کد کاربری (کد ملی) و رمز عبور را از طریق لینک «ورود/ ثبت نام» انجام و با استفاده از آن وارد سامانه شوند. با توجه به الزام ورود به سیستم جهت خرید خودرو، لازم است که مشتریان قبل از شروع طرح فروش نسبت به تکمیل پروفایل خود اقدام کنند و از طریق سامانه امتا (مربوط به مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صمت ) فرآیند احراز هویت آنان انجام گردد.

نظرات
 
 
 
عباس حدادی 1399/2/15
سلام قیمت55و43اینچ چنده؟؟
محبوبه اسدی 1399/2/24
دریافت کد احراز هویت
حجت 1399/2/29
این سامانه ایراد فنی داره!! با شماره های اپراتورهای مختلف!! که همه هم به نام خودم و کد ملی خودم هست امتحان کردم، کد احراز نمی فرسته :دی شاید دکل ارسال پیامک رو نصب نکردن... یه نرم افزار در پیت پیامک سریع میفرسته، اینا میخان کشور رو با این درگاه اداره کنن...
فاطمه 1399/3/1
سلام
دوستان من میرم سایت سایپا که اصن میگه فعلا احراز هویت انجام نمیشه کسی میدونه چه زمانی میشه انجام داد یا چه سایتی؟
حمید 1401/8/12
Gdbhtf
موسی 1401/9/12
احراز هویت
R 1401/9/16
همه سر کاریم هر دفعه یه ایراد میگیره تا آخرش میگه ظرفیت پره همش دروغه.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران