جزییات طرح تبدیل محصولات برلیانس با خودروی کوییک R + جدول اردیبهشت 99

گروه خودروسازی سایپا ضمن تشکر از مشتریان این گروه خودروسازی که به دلیل مشکلات تامین و تولید قطعات محصولات برلیانس با این گروه خودروسازی نهایت همکاری را انجام داده اند، شرایط تبدیل خانواده برلیانس به خودروی "سایپا کوییک R" را اعلام کرد و مشتریان می توانند باتوجه به جدول ارائه شده از سوی این گروه خودروسازی، نسبت به تبدیل و دریافت 2 یا 3 دستگاه خودروی سایپا کوییک R بجای خودروی ثبت نامی خود اقدام کنند.
گروه خودروسازی سایپا در چهارمین فراخوان طرح های پیشنهادی خود برای تبدیل محصولات غیرقابل عرضه و همچنین کسانی که تاکنون دعوتنامه تکمیل وجه مابه التفاوت برای آنان صادر نشده است، جهت اجرای طرح تبدیل از ساعت 10 صبح روز دوشنبه 22 اردیبهشت ماه می توانند مطابق جدولی که در ذیل آمده است، نسبت به تبدیل خودروهای ثبت نامی خود اقدام کنند. لازم به ذکر است که برای خودروی کوییک R در این طرح فروش قیمت 44 میلیون تومانی در نظر گرفته شده است.

جزییات طرح تبدیل محصولات برلیانس با خودروی کوییک R

جزییات طرح تبدیل محصولات برلیانس با خودروی کوییک R

نظرات
 
 
 
مریم‌قدری 1399/2/22
بعد تقریبا دوسال حالا میدانی که کوءیک Rفروش نمی رود میخواهی با برلیانسی که دوسال پیش ثبت خانواده اند تبدیل کنید که خودتان مشتری ندارین اگر راست میگوئید به ماشینی تبدیل کنید که در حد خود برلیانس باشد نه گوءیک
فرشته روغنی 1399/2/22
سلام خاله که کوءیک مشتری نداره بعداز۲۰ ماه میخواهید برلیانس را به کوءیک تبدیل کنید خیلی زرنگیید اگر راست میگوئید و بفکر مردم هستید با ماشینی در حد خودش تعویض کنید

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران