تیبا 2 پلاس (آپشنال) چه امکاناتی دارد؟ + جدول

گروه خودروسازی سایپا پس از اعلام جزییات و امکانات جدید استفاده شده بر روی خودروی وانت سایپا 151 آپشنال، جزییات مربوط به خودروی تیبا 2 پلاس (آپشنال) و امکانات جدید این اتومبیل را هم ارائه کرد که در ادامه مروری بر ویژگی های جدید این خودرو خواهیم داشت، این درحالیست که خودروی تیبا 2 پلاس (آپشنال) قبل از اینکه اطلاعات کاملی در رابطه با امکانات جدید آن ارائه شود، فروش آن از زمستان سال گذشته آغاز شده است.

امکانات تیبا 2 پلاس

امکانات تیبا 2 پلاس

نظرات
 
 
 
ارش 1399/2/25
واااااي خدايا ما چه ماشينايي ميسازيم!! خارجيا تو رويا شون هم نميتونن اينقد ماشين هاي لوكس بسازن
mohsen 1399/2/25
من دقیقا اینارو خریدم ماشینم رینگش اسپورت بود از اول کفی سه بعدی 120 و دوربین مانیتور 2500 بعدش دفیوزر جلو عقب و جلو پنجره همه با هم 200روکش چرم مشکی جنس بهتر 350 شیشه ایینه ها هم ک برقی بود فقط روف ریل ندارم همش شد تهش3200 حالا قیمت کارخونه رو ببینین قضاوت با شما
نیما 1399/2/26
اینها واقعا نوبرش هستن، برچسب رو هم جز آپشن لحاظ کردن...این حجم از حماقت رو از کجا میارن؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران