10 شرط خرید خودرو از سایپا اعلام شد

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
ستاد تنظیم بازار به منظور مقابله با دلالان و واسطه ها و ایجاد آرامش دربازار خودرو و رسیدن خودرو به دست مصرف کننده واقعی، بسته جدید خرید خودرو را به تصویب رساند که اگر فردی قصد خرید خودرو از شرکت های خودروساز در قالب فروش فوق العاده را دارد، ابتدا باید 10 شرط خرید را رعایت کند.
به گزارش خودروبانک و به نقل از سایپانیوز، بر اساس اطلاعیه شماره یک مرکز ارتباطات و امور بین الملل گروه خودروسازی سایپا، در صورتی که فرد ثبت نام کننده یکی از شروط 10 گانه ثبت نام را رعایت نکند، قرارداد منعقد شده با شرکت خودروساز به صورت یکطرفه لغو خواهد شد و فرد مذکور امکان خرید خودرو را از دست خواهد داد.

ده شرط اعلامی خرید خودرو از شرکت سایپا به شرح زیر است:
1- با هر کد ملی فقط امکان ثبت نام و خرید یک دستگاه خودرو از خودروسازان وجود دارد.
2- در صورتی که فردی در 36 ماه اخیر اقدام به خرید خودرو از شرکت های خودروساز کرده باشد، مجاز به ثبت نام نخواهد بود.
3- داشتن گواهینامه رانندگی برای ثبت نام الزامی است.
4- سن خریدار باید 18 سال تمام باشد و کد ملی، شماره همراه و مشخصات حساب بانکی به شخص ثبت نام کننده تعلق داشته باشد.
5- فرد ثبت نام کننده نباید پلاک خودرو فعال و نصب شده داشته باشد.
6- خریدار خودرو حق فروش وکالتی خودرو را به هیچ عنوان ندارد و خودروی خریداری شده قابل صلح نیست.
7- اگر در راستی آزمایی مراحل فروش، تکمیل وجه، تحویل خودرو و حتی پس از تحویل خودرو، اگر مشخص شود خریدار از ضوابط تخطی کرده و یا در فرآیند ثبت نام صداقت نداشته، خودروی وی توقیف و مطابق قانون با فرد خاطی برخورد خواهد شد.
8- هر خودروی صفر کیلومتر تحویل داده شده به خریدار باید حداکثر تا 3 ماه پس از خرید برای استفاده از گارانتی نمایندگی های مجاز خدمات پس از فروش استفاده کند.
9- مشتریان باید در ثبت شماره شبا خود در سایت فروش دقت نمایند، چرا که مسئولیت ورود شماره شبا به صورت اشتباه و در نهایت برگشت پول به فرد دیگر بر عهده ثبت ‌نام کننده است.
10- سند خودرو به مدت یکسال در رهن شرکت باقی خواهد ماند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران