شماره‌گذاری محصولات رنو و پراید به دلایل نامعلومی متوقف شد!

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

سعید موتمنی، رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو به تازگی خبر از عدم شماره گذاری خودروهای پراید و همچنین محصولات رنو داده و در این خصوص اعلام کرد که از حدود یک هفته پیش، هیچگونه خودروی رنو و یا پراید شماره گذاری نمی شوند و هنوز دلیل آن توسط پلیس راهور به ما اعلام نشده است.

به گزارش خودروبانک و به نقل از تسنیم، رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو در توضیحات تکمیلی خود اعلام کرد که در حال حاضر محصولات رنو از جمه پارس تندر، ال 90 یا حتی خودروی رنو ساندرو شماره گذاری نمی شود و هنوز دلیل آن توسط پلیس راهور اعلام نشده است.

علاوه بر این، به نظر می رسد که دلیل عدم شماره گذاری خودروی پراید هم به خاطر استانداردهای آلایندگی یورو 4 و نداشتن شرایط لازم بوده است و این موضوع باعث شده تا برخی از مالکان خودروی پراید در شماره گذاری ماشین های خود با مشکل مواجه شوند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران