قرعه‌کشی مرحله ششم فروش فوق‌العاده محصولات ایران‌خودرو برگزار شد + برنده ها مشخص شدند

قرعه‌کشی ششمین مرحله فروش فوق‌العاده محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو، امروز چهارشنبه ۱۴ آبان با حضور نمایندگان نهادهای ناظر در سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش این شرکت برگزار شد.

قرعه‌کشی مرحله ششم فروش فوق‌العاده محصولات ایران‌خودرو

منتخبان این طرح به مدت پنج روز مهلت خواهند داشت تا نسبت به پرداخت وجه کامل خودرو اقدام کنند و در صورت عدم واریز، نفرات فهرست ذخیره جایگزین خواهند شد.

در ششمین مرحله فروش فوق‌العاده، سه محصول ۲۰۶ تیپ دو، پارس بنزینی و سمند ال‌ایکس عرضه شده است. طبق برنامه‌ریزی صورت‌گرفته، در هفته دوم و چهارم هر ماه، بخشی از تولیدات ایران‌خودرو در قالب طرح فروش فوق‌العاده با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه عرضه خواهد شد.

افزون بر این، پیش‌فروش یک‌ساله محصولات و طرح‌های مشارکت در تولید نیز در دستور کار ایران‌خودرو قرار دارد.

آمار فروش فوق‌العاده مرحله ششم ایران خودرو

پژو ۲۰۶ تیپ ۲:

تعداد شرکت کنندگان: ۱/۱۳۰/۶۸۲

ظرفیت: ۱۰۰۰

رزرو: ۵۰۰

سمند LX:

تعداد شرکت کنندگان: ۸۷۴/۶۲۶

ظرفیت: ۲۰۰۰

رزرو: ۱۰۰۰

پژو پارس معمولی:

تعداد شرکت کنندگان: ۱/۶۴۲/۹۳۵

ظرفیت: ۶۰۰۰

رزرو: ۳۰۰۰

ثبت نام کنندگان محترم اکنون می‌توانند با مراجعه به پنل کاربری خود در وب‌سایت ایران خودرو، نتیجه قرعه کشی را مشاهده کنند.

نظرات
 
 
 
هوشنگ عابدینی 1399/8/17
قرعه کشی پژو پارس

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران