چری جزو 500 شرکت برتر چینی در زمینه نوآوری قرار گرفت

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

30 ام ماه می در چین به عنوان روز ملی کارگران علوم و فناوری شهرت دارد و در این روز دولت چین لیست شرکت‌های برتر در زمینه نوآوری در فناوری را منتشر می‌کند. امسال شرکت خودروسازی چری موفق شد تا به عنوان یک شرکت نوآور، به این لیست راه یابد و جایگاه 21 ام را در بین شرکت‌های نوآورانه چینی به خود اختصاص دهد. سه شرکت BOE، هوآوی و State Grid رتبه‌های اول تا سوم این لیست را در اختیار داشتند.

چری از زمان تاسیس خود در 24 سال پیش، به صورت جدی پیگیر توسعه‌ فناوری‌های جدید است. این شرکت به صورت سالانه پنج الی هفت درصد از سود خود را در زمینه گسترش و توسعه فناوری‌های جدید سرمایه‌گذاری می‌کند. موتور و گیربکس، شاسی، سیستم عامل خودرو، سوخت‌های فعلی و سوخت‌های پاک و اتصال خودرو به اینترنت از زمینه‌های کاری چری در حوزه توسعه فناوری هستند. چری برای حفظ مالکیت معنوی نیز اهمیت بسیاری قائل است و از سال 1998 اختراعات خود را در چین به صورت رسمی ثبت می‌کند.

نظرات
 
 
 
مستربین 1400/3/19
چرا از چری انقدر حمایت میکنید بسه خجالت بکشید پول میگیرید از اونا تعریف میکنید جک از اون چری خیلی بهتر و باکیفیت تره
  • علی 1400/4/31
    آمار فروش چری تو چین ی چی دیگه رو میگه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران