قیمت فیدلیتی در چه محدوده ای خواهد بود؟ داغ شدن رقابت با ورود کراس اوور جدید بهمن موتور

امروز نشست خبری گروه بهمن برگزار شد و محمد ضرابیان، مدیرعامل این خودروساز خصوصی نکات جالبی را در خصوص عرضه خودروی فیدلیتی، کراس اوور جدید گروه بهمن بیان کرد. ضرابیان گفت که قصد دارد در سال نخست عرضه این خودرو، حدود 9200 دستگاه فیدلیتی را روانه بازار کند و سال آتی این تیراژ را به 20 هزار دستگاه برساند.

قیمت فیدلیتی

اما نکته مهم در مورد این نشست خبری، اعلام محدوده قیمت فیدلیتی بود. امیر میرمنصف، رئیس سازمان فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن در این نشست گفت که در هفته اول تیرماه، خودروی فیدلیتی با رنج قیمتی زیر 700 میلیون تومان در دو مدل 5 و 7 نفره پیش فروش می شود.

میرمنصف همچنین گفت که همزمان با انتخاب این خودرو، برای تامین قطعات و خدمات این خودرو، هماهنگی ها لازم ایجاد شده و شبکه این خودروساز در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به این کراس اوور جدید است.

اگر بهمن موتور بتواند فیدلیتی را حتی در نسخه استاندارد 5 نفره زیر 700 میلیون تومان راهی بازار کند، باید گفت معادلات بسیاری را به هم می زند و رقیب بسیار قدرتمندی برای خودروهایی نظیر چری تیگو 7 مدیران خودرو و یا KMC K7 کرمان موتور خواهد بود.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
رضا 1400/3/18
مگه نگفته بودن 550 تا 570 میلیون به ترتیب برای 5 و 7 نفره؟ چی شد نظرشون عوض شد؟!
محمدرضا 1400/3/21
من این ماشین رو دوبار دیدم. یکبار جاده مخصوص یکبار نمایندگی مرزداران.
عالی واسه خانواده
دنیای اپشن
پانارومای بزرگ و صندوق خیلی باحال
کیفیتش هم مطلوب هست. من تیگو 7 دارم مدل 97.
گارانتی که باشه خیالت راحته. تاحالا هم سوئیچ پدال رو رایگان عوض کردن، هم یک خطای سیستمی.
مجانی.
لذا فکر کنم ایم ماشینم با داشتن گارانتی 5 ساله انتخاب معقولی باشه.
من تو فکر فروشم و خرید این ماشین

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران