لامبورگینی هوراکان، خودرو Follow-Me جدید فرودگاه بولونیا

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

برای هفتمین بار، لامبورگینی قرارداد همکاری خود با فرودگاه گوگیلمو مارکونی بولونیا را تمدید کرده و یک دستگاه لامبورگینی هوراکان را به عنوان خودرو فالومی در اختیار این فرودگاه قرار داد.

لامبورگینی هوراکان Evo سفارشی فرودگاه بولونیا به عنوان خودرو دنبال کننده یا فالومی، هواپیماهای ورودی و خروجی را به سمت مقصد مورد نظر هدایت می‌کند. این خودرو برای انجام وظایف خود تجهیزات مختلفی همچون چراغ گردان، بی‌سیم ارتباطی و رنگ‌آمیزی متفاوت را دریافت کرده است.

لامبورگینی و فرودگاه بولونیا از گذشته تا به امروز با یکدیگر همکاری داشته‌اند و خودروهای فالومی فرودگاه سال‌ها است که از برند لامبورگینی هستند. پیش از این نیز یک دستگاه لامبورگینی هوراکان در سال 2016 و یک دستگاه لامبورگینی اونتادور در سال 2013 به عنوان خودرو فالومی به فرودگاه بولونیا تحویل داده شده بود.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران