قیمت تارا اتوماتیک از سوی ایران خودرو اعلام شد

گروه صنعتی ایران خودرو با ارسال دعوت‌نامه برای پیش خرید کنندگان تارا اتوماتیک، نرخ رسمی این خودرو را به اطلاع آن‌ها رساند. قیمت تارا اتوماتیک در این دعوت‌نامه 415 میلیون تومان اعلام شده است.

پیش فروش تارا اتوماتیک مدتی قبل برقرار شد و در جریان آن مشتریان می‌توانستند با پرداخت 192 میلیون تومان، این خودرو را با موعد تحویل آبان‌ماه 1400 پیش خرید کنند. ایران خودرو تا روز 28 آبان ماه 1400 به مشتریان خود فرصت داده است تا مابه التفاوت وجه خرید خودرو را به حساب شرکت واریز نمایند.

تارا اتوماتیک به پیشرانه 1.6 لیتری TU5 پلاس مجهز است و برای جعبه دنده آن نیز گیربکس شش سرعته اتوماتیک در نظر گرفته شده است. نسخه اتوماتیک امکانات بیشتری را نسبت به نسخه دنده‌ای در خود جای داده است و مشتریان با خرید تارا اتوماتیک می‌توانند به امکاناتی همچون چهار کیسه هوا، رینگ‌های آلومینیومی 16 اینچی، صندلی برقی راننده و سرنشین، تریم چرمی کابین، سیستم ورود و استارت بدون کلید و سنسور نور و باران دسترسی داشته باشند.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
افشين 1400/9/14
سلام. پس سانروف چي شد؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران