موضوعات داغ

چرا پیش فروش فیدلیتی مجدد لغو شد؟

عکس مطلب اول

پیش فروش فیدلیتی برای بار دوم طی چند روز گذشته لغو شد. در ابتدا قرار بود تا پیش فروش فیدلیتی در روز چهارشنبه 14 اردیبهشت ماه انجام شود اما پیش فروش روز چهارشنبه به دلیل جابجایی تعطیلات عید فطر لغو و به روز شنبه موکول شد. در نهایت پیش فروش فیدلیتی پرایم برای روز شنبه نیز لغو شد، چرا که وزارت صمت به تمامی شرکت‌های خودروسازی دستور داده است تا زمان راه اندازی سامانه جامع فروش خودرو، از پیش فروش و فروش هرگونه خودرو خودداری کنند. متن بیانیه رسمی بهمن موتور به شرح زیر است:

شرکت بهمن موتور ضمن پوزش از مشتریان محترم در مورد عدم امکان فروش خودرو فیدلیتی پرایم اعلام کرد که برنامه اولیه فروش برای روز چهارشنبه 14 اردیبهشت که در تاریخ 8 اردیبهشت اطلاع رسانی شده بود، به دلیل مصادف شدن با تعطیلات عید سعید فطر به روز شنبه 17 اردیبهشت موکول شد.

با توجه به اینکه برای انجام این فروش مجوز لازم به شماره 400/9526 از وزارت صمت دریافت شده بود، متاسفانه لحظاتی پیش از شروع زمان فروش، وزارت صمت ابتدا طی تماس تلفنی و پس از آن طی نامه شماره 60/47800 مورخ 1401/02/17 خواستار توقف فرآیند فروش گردید.

شرکت بهمن موتور ضمن عذرخواهی از مشتریان گرامی به مجرد دریافت دستورالعمل جدید نسبت به فروش خودروهای ساخت خود اقدام خواهد نمود.

نامه وزارت صمت به خودروسازی ها

نظرات کاربران

2 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1401/2/17
لطفا یک نفر جواب ما را بده که چرا قیمت ماشینهای چینی مونتاژ خودرو سازی های داخلی مثل بهمن خودرو ، کرمان خودرو و غیره دو تا سه برابر قیمت همان ماشین در کشور چین هست ، آخه مونتاژ این ماشین چه مزیتی برای مردم داره
1401/2/19
چون مردم را گیر آورند می‌خواهند دوباره گران کنند چون مردم می.......خرند!!!!!