حال و هوای روز اول چهارمین نمایشگاه خودرو تهران

چهارمین نمایشگاه خودرو تهران از 27 اردیبهشت ماه 1401 در محل شهر آفتاب تهران آغاز شده است. غرفه های اصلی حاضر در این نمایشگاه در دو سالن اصلی جمع شده اند و می توان گفت که چهارمین نمایشگاه خودررو تهران به لحاظ تعداد غرفه نسبت به دوره های قبل خلوت است. سال A4 و A5 مجموعه شهر آفتاب میزبان شرکت های ایران خودرو، بهمن، آرین پارس، آمیکو، فردا موتور، مکث موتور، ماموت، پیلسان، آتین خودرو دیزل و رخش خودرو دیزل است.

همانطور که میشد حدس زد، جای خالی خودروسازانی مثل سایپا و مدیران خودرو و کرمان موتور در این نمایشگاه حس میشود. با توجه به اینکه در روز اول نمایشگاه یعنی 27 اردیبهشت بخاطر آلودگی هوا مدارس، دانشگاه ها و ادارات تعطیل شده، حضور گسترده بازدیدکنندگان فضای نمایشگاه را کاملا مردمی کرده است.

شما را به دیدن ویدیویی از فضای کلی روز اول چهارمین نمایشگاه خودرو تهران دعوت میکنیم.

نظرات
 
 
 
فرزانه 1401/2/29
جمع تمام اشغالا جمعه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران