موضوعات داغ

پیکاپ کی ام‌ سی T8 با گیربکس اتوماتیک، تابستان سال ۱۴۰۲ عرضه می شود

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

در حاشیه نمایشگاه دستاوردهای صنعت خودرو کشور، سامان فیروزی مدیرعامل شرکت کرمان موتور خبر از عرضه پیکاپ کی‌ام‌سی T8 با گیربکس اتوماتیک در تابستان سال آینده داد.

پیکاپ KMC T8 جدیدترین مدل پیکاپ شرکت کرمان موتور است که سال 1400 وارد بازار کشور شد. این خودرو خوش چهره از یک موتور 2 لیتری توربوشارژ با حداکثر قدرت 174 اسب بخار در دور موتور 5000 دور در دقیقه و حداکثر گشتاور 290 نیوتن متر در 1800 تا 4000 دور در دقیقه تولید می‌کند و در حال حاضر یک گیربکس 6 سرعته دستی چرخ‌های عقب و یا هر چهارچرخ منتقل کند.

گشتاور بالا در دور موتور پایین، استاندارد آلایندگی یورو 5 و مصرف سوخت کمتر نسبت به رقبای دیگر مجهز به موتور تنفس‌طبیعی از مزایای این پیشرانه خودرو پیکاپ KMC T8 است. نکته مهم حساسیت موتورهای توربوشارژ نسبت به کیفیت سوخت و همچنین شرایط نگهداری خاص آن‌هاست. سیستم تعلیق این خودرو در بخش جلو سیستم تعلیق مستقل از نوع جناقی دوبل با فنر مارپیچ و در محور عقب به صورت غیر مستقل از نوع فنر تخت است و زاویه حمله 30.9 و فرار 23.3 درجه را در این خودرو طراحی شده است.

نسخه آفرودی پیکاپ KMC T8 در نمایشگاه دستاوردهای صنعت خودرو

در بخش امکانات ایمنی و فنی خودرو پیکاپ KMC T8 از لیست مناسبی از امکانات بهره می برد. ترمزهای چهار چرخ دیسک خودروی KMC T8 مجهز به ABS, EBD, BOSهستند، سیستم کنترل ایستایی در سربالایی یاHAC به این پیکاپ در شروع حرکت در سربالایی کمک میکند ، سیستم ترمز کمکی هیدرولیکی HBA ، کنترل کشش TCS و پایداری الکترونیکی ESC، سیستم کنترل دینامیکی خودرو VDC از دیگر موارد بکار رفته در بخش فنی و ایمنی این پیکاپ کرمان موتور است. قفل دیفرانسیل برقی عقب و امکان انتخاب حالت‌های مختلف انتقال قدرت شامل دیفرانسیل عقب 2H، دو دیفرانسیل سبک 4H و دو دیفرانسیل سنگین 4L به پیکاپ کی ام سی T8 برای حرکت روی جاده و هم بیرون از آن یاری می‌رساند

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد