موضوعات داغ

همکاری پارس خودرو و زامیاد در تولید قطعات پرس

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

طی مراسمی با حضور مدیران دو شرکت پارس خودرو و زامیاد همکاری در پروژه ساخت قطعات پرسی خودروها، در سالن پرس شرکت پارس خودرو شروع شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پارس خودرو ، در این مراسم که با حضور مدیران ارشد دو شرکت برگزار شد مهندس ترابی مدیرعامل پارس خودرو ضمن تشکر و قدردانی از همکارانی که در این پروژه فعال بودند گفت: تعریف چنین پروژه هایی برای مدیریت هزینه و استفاده از پتانسیل های موجود در جهت منافع سهام داران است.

همکاری مشترک پارس خودرو و زامیاد

وی اضافه کرد : در آینده نیز پروژه هایی چون سهند و p90 به تکمیل خط تولید این سالن می انجامد و استفاده از تمام ظرفیت های این سالن که از بی نظیرترین سالن های پرس موجود در کشور است را تحقق می بخشد.

مدیر عامل پارس خودرو به بدعهدی شرکت های خارجی اشاره کرد و گفت: صنعت خودروسازی کشور که امید و اتکاء خود را بر توانایی های داخلی گذاشته است و این سالن پرس، نقطه شروعی خواهد بود برای ارائه محصولات با کیفیت و رسیدن به اهدافی که توسط سیاستگذاران کشور پایه ریزی شده است.

ترابی، سالن پرس را زیربنای هر زنجیره تولید خودروسازی دانست و گفت: گروه خودروسازی سایپا در نظر دارد از تمام ظرفیت های موجود در شرکت های گروه استفاده کند و توسعه و راه اندازی کامل سالن پرس پارس خودرو نیز بر همین اساس مورد توجه قرار گرفته است و امیدواریم رسالت پارس خودرو را در صنعت خودروسازی کشور به نحو احسن انجام دهیم.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد