موضوعات داغ

پیکاپ G9 گروه بهمن چه زمانی عرضه خواهد شد؟

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

بیوک علیمرادلو مدیرعامل گروه بهمن در نشست خبری در یازدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو کرمان با تاکید بر اینکه بهمن سال ۱۴۰۱ را پر تلاش و پر تنش اما موفق را پشت سر گذاشته است، گفت: در سال جاری عرضه دو محصول سواری از جمله سدان ریسپکت و دیگنیتی پرستیژ را شاهد بودیم.

علیمرادلو در پاسخ به سوالی درباره موعد عرضه پیکاپ G9 گفت: پیکاپ G9 اول سال ۱۴۰۲ عرضه خواهد شد. خطوط این پیکاپ در حال راه اندازی و این پروژه مشترک بهمن موتور و دیزل است.

علیمرادلو با اشاره به اینکه تا سال آینده چند محصول تجاری را وارد بازار خواهد شد، اظهارداشت: سیبا موتور امپاور ۴۶۰ را مطابق با استاندارهای ۸۵ گانه را عرضه خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه اتوبوس ۱۸ متری اسنا تا پیش از پایان سال رونمایی می‌شود، بیان داشت: سال آینده اتوبوس ۹ متری بین شهری و درون شهری را وارد چرخه حمل و نقل می‌کنیم‌.

مدیر عامل گروه بهمن با اشاره به ثبت نام نه میلیون نفر برای سی هزار خودرو ایران خودرو گفت: طبیعی نیست که ۹ میلیون نفر برای قرعه کشی ثبت نام کنند و اگر فردی برنده شود می‌خواهد با فرصت برتری که بدست آورده، گرانتر بفروشد. وی در همین رابطه افزود: مشکل اینجاست که مابقی احساس باخت دارند‌.

علیمرادلو با اشاره به آمار مالکیت برندگان قرعه کشی محصولات بهمن موتور گفت: ۸۴ درصد کسانی که از طریق قرعه‌کشی محصولات ما را خریده‌اند، حتی به اولین دوره خدمات دوره‌ای هم نمی‌رسند.

مدیرعامل گروه بهمن در خصوص اتوبوس شهری عرضه شده به شهرداری تبریز گفت: امیدواریم این محصولات تا سال آینده وارد چرخه حمل و نقل شود؛ ایران دوچرخ نیز محصولات متنوع را وارد بازار کرده است‌.

علیمرادلو در پاسخ به سوالی درباره موعد عرضه پیکاپ G9 گفت: پیکاپ G9 اول سال ۱۴۰۲ عرضه خواهد شد.

مدیرعامل بهمن‌دیزل: محصول BD300 استانداردهای لازم را اخذ کرده است

حسین خضری مدیرعامل بهمن دیزل نیز در این نشست با تاکید بر اینکه در نمایشگاه بین المللی خودروی کرمان BD300 را عرضه کردیم، اظهارداشت: کرمان یکی از محورهای مواصلاتی حمل بار است بنابراین این نمایشگاه  یکی از اهداف معرفی محصولات برای مخاطبین و بازدیدکنندگان است.

وی با تاکید بر اینکه کامیون BD300 باری و کمپرسی به بازار عرضه می شود، اظهارداشت: ما برای پاسخ به نیاز واقعی مشتریان افزایش تیراژ را در دستور کار قرار داده ایم و برنامه افزایش تولید را نیز مد نظر داریم.

خضری با بیان اینکه کامیون BD ۳۰۰ منطبق با استانداردهای ۸۵ گانه است، تصریح کرد: البته باید رعایت این استانداردها از سوی تمامی خودروسازان صورت گیرد.

مدیرعامل ایران دو‌چرخ: پروژه طراحی دو موتورسیکلت برقی را کلید زده‌ایم

آرمان موسوی مدیرعامل ابران دوچرخ نیز در این نشست اظهار داشت: ایران دوچرخ در سال ۱۴۰۱ با رشد تولید دو برابری همراه بوده است و در سبد محصولات تنوع زیادی را شاهد بودیم.

وی با تاکید بر اینکه برای اولین بار طراحی دو نوع موتور برقی را در دستور کار قرار دادیم، بیان داشت: این محصول دانش بنیان را برای اولین بار در داخل کشور و متناسب با نیاز بازار برنامه ریزی کرده ایم.

یازدهمین نمایشگاه خودرو کرمان از ۲۸ دی تا ۱ بهمن در محل نمایشگاه‌های کرمان برگزار شد و گروه بهمن در سالن اختصاصی مس میزبان بازدیدکنندگان بود.

نظرات کاربران

2 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1401/11/1
اره قرعه کشی بهمن موتور هم دیدیم
داد کسانی که خودرو فرسوده داشتن و مادران در اومده که چرا نباید اسمشون در لیست منتخبین باشه
و این در حالیه که میبایست هفتاد درصد ظرفیت تولید اون خودرو اختصاص پیدا کنه به طرح جوانی جمعیت و خودروی فرسوده
کوووو؟ پس کجاست این هفتاد درصد ظرفیت؟
یک ماه بعد از ثبت نام اعلام کردن که قرعه کشی انجام شد و سه چهار روز بعد هر کی وارد شذ پاسخ میاد " شما انتخاب نشده اید" به همین راحتی و سادگی
خودرو با قیمت کارخونه به دست مصرف کننده برسه؟؟؟!!!! هیهااااااات
امکان نداره مسولین عزیز اجازه بدن این مابه التفاوت حدود پونصد میلیونی بین کارخونه و بازار که خودشون به وجود اوردن گیر یک فردی باید که خودرو فرسوده داره . خودشون نوش جان میکنن
1401/11/2
اگه بهمن جی ۹ با قیمت نسبتا معتدل عرضه شود به دلیل سایز بزرگ و سیستم تعلیق منحصر به فرد عقب نسبت به دیگر پیکاپ های بازار ایران که واقعا با حضور ۲ سرنشین هم سیستم تعلیق عقب نرمی ملموسی را به راننده القا میکند این در حالی است که سیستم تعلیق فنر شمش که در تمامی پیکاپ های زیبای بازار ایران وجود دارد باید حداقل ۶۵۰ کیلوگرم بار در محفظه ی بار خودرو باشد تازه به غیر از راننده و سرنشینان تا حس نرمی برای راننده و سرنشینان القا شود به نظرم این تازه یکی از دلایل برتری بهمن جی۹ نسبت به رقباست