موضوعات داغ

قیمت جدید لاماری ایما توسط آرین پارس موتور مشخص شد

عکس مطلب اول

اولین شوروم استاندارد لاماری امروز در مشهد افتتاح شد و در جریان آن یک دستگاه لاماری قرمز رنگ و یک دستگاه لاماری ایما سبز رنگ رونمایی شدند. افتتاح این شوروم موقعیت بهتری را برای مخاطبان فراهم می‌کند تا از نزدیک با خودرو لاماری ایما ارتباط داشته باشند. بنابر شنیده‌ها، آرین پارس موتور قیمت جدیدی را برای لاماری ایما اعلام کرده است. قیمت لاماری ایما اکنون یک میلیارد و 386 میلیون تومان خواهد بود.

لاماری ایما یکی از محبوب‌ترین خودروهای چینی بازار طی مدت اخیر به شمار می‌رود. این کراس‌اوور جای خالی محصولات وارداتی آرین پارس موتور را به خوبی پر کرده است و کاربران ایرانی نیز استقبال مناسبی از آن به عمل آورده‌اند. لاماری ایما تاکنون چندین بار در بورس کالا نیز به معرض فروش و رقابت گذشته شده است که همواره کاربران از آن استقبال مناسبی به عمل آورده‌اند.

لاماری ایما که با نام اصلی دانگ فنگ T5 Evo شناخته می‌شود، برداشتی اسپرت و جوان پسند از کراس‌اوور دانگ فنگ T5 است. این خودرو با تکیه بر موتور توانمند، گیربکس دوکلاچه و طراحی جوان پسند توانسته است به راحتی نظر مخاطبان را به خود جلب کند. یکی از نکات جذاب لاماری ایما، خروجی‌های دوگانه اگزوز واقعی این خودرو هستند. این دو خروجی تنفس کاملی را برای پیشرانه توربوشارژر این خودرو فراهم کرده‌اند که نتیجه آن راندمان بالایی است که از یک موتور 1.5 لیتری توربوشارژر به دست می‌آید. انتظار می‌رود موفقیت‌های لاماری ایما در بازار ایران تا مدت‌ها ادامه دار باشد.

نظرات کاربران

1 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1401/12/12
ممنونم