موضوعات داغ

طرح فروش خودروی پیکاپ T8 از امروز آغاز شد + شرایط فروش

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

بنا به اعلام شرکت کرمان موتور فروش خودرو پیکاپ T8 خارج از سامانه یکپارچه انجام می‌شود.

روابط عمومی این شرکت ضمن اعلام این خبر با عنوان کرد که برای افزایش تولید خودروهای سواری خود و پاسخگویی به نیاز بازار، برنامه ریزی کرده است. همچنین، کرمان موتور با عرضه تولیدات خودرو سواری در سامانه یکپارچه، در ایجاد تعادل بازار خودرو با کمک وزارت صمت و شورای رقابت نیز نقش دارد.

طبق این اطلاعیه شرایط و زمان بندی فروش خودروهای سواری شرکت کرمان موتور شامل KMC J7، جک j4، جک S5 و جک S3 به تصمیمات شورای رقابت و پس از تصمیم گیری این نهاد، بستگی دارد.

طرح فروش اینترنتی پیکاپ KMC T8، گامی مهم از سوی کرمان موتور به منظور تامین نیاز بازار پیکاپ‌های فول سایز است. این پیکاپ با یک پیشرانه 4 سیلندر 16 سوپاپ 2 لیتری توربو تجهیز شده است و می‌تواند با قدرت 174 اسب بخار و گشتاور 290 نیوتن متر به وسیله یک گیربکس 6 سرعته دستی، به چهار چرخ خودرو منتقل شود. علاوه بر این، پیشرانه پیکاپ KMC T8 دارای گشتاور بالا در دور موتور پایین، استاندارد آلایندگی یورو 5 و مصرف سوخت 11 لیتر در هر 100 کیلومتر است.

قیمت پیکاپ KMC T8 با مدل ۱۴۰۲ در حال حاضر یک میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان است و در این طرح به صورت نقدی و با تحویل 90 روزه به فروش می‌رسد. این طرح از امروز مصادف با 11 اردیبهشت 1402 تا 25 اردیبهشت 1402 ادامه خواهد داشت.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد