موضوعات داغ

حضور زامیاد با سبد کامل محصولات در نمایشگاه خودرو اهواز 1402 + عکس

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

نوزدهمین نمایشگاه تخصصی خودرو و مجموعه‌های خودرویی در شهر اهواز درحال برگزاری است و شرکت‌های حوزه صنعت خودرو از جمله مجموعه زامیاد در این نمایشگاه حضور فعال دارند.

به گزارش روابط عمومی این مجموعه، زامیاد و زیرمجموعه‌های آن باهدف معرفی محصولات جدید، تعامل و گسترش همکاری با تأمین‌کنندگان و قطعه‌سازان، ایجاد زمینه‌های مناسب همکاری و عرضه آخرین محصولات و دستاوردهای خود، در نوزدهمین نمایشگاه تخصصی خودرو و مجموعه‌های خودرویی در شهر اهواز حضور یافته‌اند.

حضور زامیاد با سبد کامل محصولات در نمایشگاه خودرو اهواز 1402

در این دوره از نمایشگاه خودرو اهواز، شرکت زامیاد باعرضه خودروهای تجاری سبک شامل: پیکاپ زاگرس، پیکاپ دو کابین کارون، وانت پادرا پلاس با کاربری کمپرسی و یخچال در کنار کامیونت باراد در دو مدل ۶ تُن با کاربری یخچال و ۹ تُن با کاربری مسقف چادری به همراه اتوبوس شهری کف کوتاه توانایی‌های خود را در معرض دید بازدیدکنندگان و فعالان این حوزه قرار می‌دهد. همچنین شرکت ایران کاوه سایپا نیز با ارائه محصول مینی پک با کاربری حمل زباله، تیغه دو محور با کاربری حمل کانتینر، تیغه سه محور با کاربری دبل دک و تیغه با کاربری کمپرسی حمل گندم در این دوره از نمایشگاه حاضر است.

نوزدهمین نمایشگاه تخصصی خودرو و مجموعه‌های خودرویی در شهر اهواز

گفتنی است، نوزدهمین نمایشگاه تخصصی خودرو و مجموعه‌های خودرویی در شهر اهواز از تاریخ ۱۴ الی ۱۷ دی‌ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های استان خوزستان در شهر اهواز برگزار می‌شود و شرکت زامیاد به‌عنوان یکی از تجاری‌سازی گروه خودروسازی سایپا در فضایی بالغ بر یک هزار و ۴۷۲ مترمربع در سالن امام رضا (ع) میزبان بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان است.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد