موضوعات داغ

فروش 1.881 میلیون خودرو در سال 2023، چری صادرکننده برتر خودروهای سواری چین برای 21 سال متوالی

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

با اتمام سال 2023، گروه چری به فروش سالانه یک میلیون و 881 هزار و 336 دستگاه خودرو سواری دست یافت که نشان دهنده رشد سالانه 52.6 درصدی است که از نرخ رشد صنعت خودرو پیشی گرفته است. همچنین 937 هزار و 148 دستگاه خودرو صادر شد که نشان دهنده رشد 101.1 درصدی صادرات این گروه است و برای 21 سال متوالی عنوان بزرگترین صادرکننده خودروهای سواری کشور چین تضمین شد.

گروه چری با اتمام سال 2023 میلادی اعلام کرد که به فروش تاریخی سالانه یک میلیون و 881 هزار و 316 دستگاه خودرو دست یافته است که حاکی از رشد 52.6 درصدی در سال گذشته میلادی دارد.

این خودروساز اعلام کرد که در ماه دسامبر میلادی به دوازدهمین ماه متوالی رشد فروش داشته و در نهایت 52.6 درصد رشد را در قیاس با سال 2022 ثبت کرده است.

این هولدینگ خودروسازی در زمینه صادرات هم رشد دو برابری داشته و با فروش 937 هزار و 148 دستگاه خودرو افزایش قابل توجه 101.1 درصدی را نسبت به سال قبل تجربه کردکه برای 21 سال متوالی عنوان بزرگترین صادرکننده خودروهای سواری چین را به نام خود اختصاص داده است.

چری خودرو 13 میلیون نفر در سراسر جهان

در نتیجه، اکنون تعداد رانندگانی که از خودروهای چری استفاده می‌کنند از 13 میلیون نفر فراتر رفته است که از این تعداد 3.35 میلیون کاربر در خارج از کشور قرار دارند.

تمرکز چری روی محصولات نوآورانه

چری روی بخش‌های مختلفی تمرکز کرده و محصولات نوآورانه‌ای مانند تیگو 8 پرو پلاگین هیبرید، تیگو 7 پرو پلاگین هیبرید و سری eQ را در میان دیگر محصولات انرژی جدید معرفی کرد. طرح جامع «انرژی نو و سوخت متعارف» با همکاری مدل های اصلی مانند سری تیگو 8، سری تیگو 7 و آریزو 8 شکل گرفت و باعث رشد پایدار و سریع در بخش فروش این گروه شد.

تصویر تیگو 8 پرو پلاگین هیبرید را نشان می‌دهد.

تصویر تیگو 7 پرو پلاگیین هیبرید را نشان می‌دهد.

تصویر تیگو 8 پرو مکس را نشان می‌دهد.

تصویر مدل Arrizo 8 را نشان می دهد.

اقدامات چری در راستای مسئولیت‌های اجتماعی

با شعار «سبز، فناوری، خانواده و همراهی» به‌عنوان ارزش‌های اصلی برند، گام‌های جهانی‌سازی چری در سال 2023 قوی‌تر شده و منجر به افزایش مستمر نفوذ برند می‌شود که در نهایت چری در جمع "50 برندساز جهانی چینی در سال 2023" که به طور مشترک توسط گوگل و کانتار منتشر شد، جایگاه برتر را در رده خودرو به دست آورد.

در واکنش به زلزله 7.8 ریشتری ترکیه، مجموعه چری در ترکیه در عرض 30 دقیقه اقدام به نجات فوری سانحه دیدگان کرد و اولین شرکت خودروسازی محلی بود که نجات بازماندگان را در دستور کار خود قرار داد. خودروسازی چری 6 میلیون دلار به یونیسف (صندوق بین المللی اضطراری کودکان سازمان ملل متحد) برای پروژه‌های آموزش بین‌المللی کودکان اهدا کرد و با WWF (صندوق جهانی طبیعت برای طبیعت) قرارداد همکاری امضا کرد که با همکاری یکدیگر برای ترویج حفاظت از محیط‌های شکننده در سراسر جهان و انتقال گرما و همراهی از طریق مسئولیت و عشق همکاری کنند. در سال 2023، بیش از 2000 فروشنده خارجی، رسانه خارجی و مشتری از بیش از 50 کشور و منطقه از دفتر مرکزی چری بازدید کردند و به طور مشترک جذابیت منحصر به فرد چری را تجربه کردند.

این تصویر نشان می‌دهد چری با مشتریان خارج از چین خود به کمپین دوچرخه سواری برای منافع عمومی ملحق شده است.

چری به طور مداوم برچسب های استاندارد طلایی "ساخت چین" و "ایجاد شده در چین" را از نظر کیفیت افزایش می‌دهد. در "مطالعه کیفیت اولیه 2023 چین (IQS)" که توسط J.D. Power منتشر شده است، چری رتبه اول را در بین برندهای شخصی دارد. آزمایشگاه پیشرو تست برخورد چری در آسیا، 532 تست برخورد خودرو را در سال 2023 انجام داد و یک رکورد تاریخی جدید را ثبت کرد. تیگو 7 پرو، در A-NCAP استرالیا (2023) به رتبه پنج ستاره دست یافت. چری برای رسیدگی به "نگرانی های ایمنی الکتریکی" مالکان، حفاظت ایمنی الکتریکی را در جنبه های مختلف، از جمله امکانات سخت افزاری، اقدامات ایمنی و ایمنی الکتریکی بهبود بخشیده است.

تیگو 7 پرو، در A-NCAP استرالیا (2023) به رتبه پنج ستاره دست یافت

این شرکت به طور جامع بر روی پنج حوزه اصلی فناوری متمرکز است و بیش از 140 آزمایشگاه فناوری تاسیس شده و در حال ساخت را در اختیار دارد. چری فناوری‌های پیشرو در معماری هیبریدی هوشمند، باتری‌ها، نیروی محرکه الکتریکی و غیره را مدنظر قرارداده است. این تلاش با هدف ایجاد محصولات با کیفیت بالا با پیشرفت‌های جامع در "ایمنی"، "فضا"، "مصرف انرژی"، "هوشمندی" و "بوم شناسی" برای صاحبان جهانی انجام می شود و در نتیجه یک زنجیره نوآوری فناوری متناسب با عصر جدید ایجاد می‌شود.

توسعه محصولات پلاگین هیبرید و برقی مجهز به هوش مصنوعی

در سال 2024، چری مجموعه‌ای از مدل‌های جدید PHEV و BEV را در بازارهای مختلف عرضه خواهد کرد که مجهز به فناوری‌های پیشرفته مانند نسل جدید گیربکس‌های DHE/DHT، هوش مصنوعی، رانندگی مستقل و کابین هوشمند هستند که به طور مداوم ویژگی‌های تکنولوژیکی را بهبود می‌بخشد.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد