آیا لوکسژن در نمایشگاه خودرو تهران خواهد بود؟

عقیل مصطفایی، مدیر بازاریابی و فروش شرکت آرمان موتور کویر اظهار كرد:
شرکت آرمان موتور کویر قصد دارد در جریان دومین سال برگزاری نمایشگاه خودرو ی تهران برای اولین حضور پر قدرت خود ، با تنوع ویژه ای از محصولات لوکسژن پا به عرصه صنعت خودرو بگذارد.
به گفته وی شرکت آرمان موتور کویر که از شش ماه پیش حضور خود را در بازار ایران قطعی كرده است ، برنامه های بازاریابی و تبلیغاتی ویژه ای را در دستور کار خود قرار داده که مي توان به حضور در نمایشگاه های تخصصی خودروی داخل کشور به ويژه نمایشگاه تهران اشاره كردكه داري اهميت بالايي است.
در جريان حضور آرمان موتور در نمایشگاه که خود به تنهایی یک رونمایی تمام قد از محصولات برند لوکسژن است ، این شرکت برنامه ویژه ای برای یک محصول خاص در بازار ایران خواهد داشت که طی نشست خبری آتی و همزمان با زمان برگزاری نمایشگاه خودرو ، از وضعیت آن بیشتر مطلع خواهید شد.
عقیل مصطفایی ضمن آرزوی موفقیت برای کلیه شرکتهای داخلی و خارجی حاضر در این نمایشگاه ، تشکر خود و مجموعه همراهش را از دست اندرکاران برگزاری این نمایشگاه اعلام كرد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران