بازگشت غول خودروسازی جهان به ایران

فولکس واگن آلمان بزرگترین تولید کننده خودرو جهان پس از 17 سال باهمراهی شرکت ماموت خودرو به بازار خودرو کشور بازخواهد گشت.
به گزارش روابط عمومی شرکت ماموت خودرو، امسال شاهد حضور برند فولکس واگن توسط نماینده مجاز این شرکت یعنی ماموت خودرو در نمایشگاه خودرو تهران خواهیم بود. این نمایشگاه ششم تا دهم آذر ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی شهرآفتاب برپا می‌شود.
شرکت فولکس واگن خودروهای برگزیده برای ارائه در بازار ایران را در غرفه ماموت خودرو به معرض نمایش عموم قرار خواهد داد. علاقه‌مندان به خودرو می‌توانند با حضور در این نمایشگاه، از خودروهای این برند آلمانی بازدید به عمل آورند.
فولکس واگن با تولید بیش از 10 میلیون خودرو در سال موفق به کسب عنوان بزرگترین تولیدکننده صنعت خودرو جهان شده است. این کمپانی با دارا بودند استانداردهای کیفیت و خدمات پس از فروش بالا در جلب رضایت مشتریان بسیار موفق بوده است و با ورود این غول خودرو ساز آلمانی به بازار ایران امید است سطح کیفیت خدمات ارایه شده به مشتریان ارتقاء قابل توجهی داشته باشد و روند رضایتمندی مشتریان از محصولات و خدمات فولکس واگن در ماموت خودرو نیز تکرار شود.
نام فولکس برای مردم تمام دنیا یادآور خاطرات خودورهای دوست داشتنی و با کیفیت است که سالها در کنار مردم و بخشی از زندگی آنها بوده است. حال خبر بازگشت مجدد این برند خوش نام به کشورمان باعث شادی علاقه مندان به صنعت خودرو شده است.
نظرات
 
 
 

کاربر

1396/9/4
آخ دم ماموت گرم که انقد پافشاری کرد که به زودی یه تو دهنی محکم به مافیای کثیف خودروی ایران بزنه. ماموت یه شرکت استخون دار خودساخته هست و مثل مدیران خودرو یا امثالش از لابی کردن چند مدیر خودرو سازی شکل نگرفته. انقدر اعتبار داره که خودشو خراب نکنه.
 • کاربر 2

  1396/9/9
  عزیز من دمش گرم چیه
  اطلاع داری فولکس واگن قرار بوده در همدان تولید بشه و علاوه بر تامین نیاز داخل ب صادرات هم در آسیا برسه
  احتمالن وارداتش خیلی بیشتر سود داشته تا ایجاد تولید و شغل داخلی (سود کلان برای چند نفر معدود)
  اینا همشون لابی گر و رانت خوار هستند
  من و شما و امثال ما ک درد همو میفهمیم نمیتونیم و این اجازه رو بهمون نمیدند

علی

1396/9/4
انشاالله که ماموت خودرو بتونه تولید برخی از محصولات مطرح این شرکت معتبر را تولید هم بکنه. انشاالله بتونه در برابر مافیای خودرو به همین صورت بیاسته و اجازه نده برخی عوامل دنیا پرست قیمت گذاری محصولات رو برای باج دهی به پژو چینی شده حرکت رو به جلوی او را تحت تاثیر قرار بدند. من که از این خبر خوشحالم.

مقیمی

1396/9/4
احسنت به ماموت خودرو که امکان استفاده از یکی از برندهای روز دنیا را توسط مردم ایران فراهم می نماید. امیدوارم که با قیمت گذاری مناسب خودروها زمینه استفاده برای بیشتر مردم فراهم شود.

صادق

1396/9/6
امیدوارم شاهد حضور گلف افسانه ای با قیمت منصفانه دربازار باشیم.

حمید!

1396/9/7
عالی بود. امیدوارم موفق پابرجا بمونند. مدلهایی هم بیارند که برای همه قشرهای جامعه مناسب باشه(نه فقط شاسی بلند و لاکشری) . امیدوارم مردم داری کنند.