موضوعات داغ

ثبت نام ایران خودرو خرداد 1403 | شرایط پیش فروش و فروش فوق العاده

شرایط جدید پیش فروش دنا پلاس 6 سرعته اعلام شد + جدول خرداد 1403

عکس مطلب اول

شرکت ایران خودرو اقدام به معرفی شرایط جدید پیش‌فروش خودروی دنا پلاس 6 سرعته کرده است.

طبق اطلاعیه منتشر شده، متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت نام کرده و نامشان به عنوان اولویت‌های دنا پلاس دستی برای تابستان 1403 اعلام شده است، می‌توانند در این فراخوان شرکت کنند. این افراد پیامک یا اعلان مربوطه را از سوی ایران خودرو دریافت کرده‌اند.

شرایط پیش‌فروش دنا پلاس 6 سرعته با کد EF7P شامل رنگ‌های سفید، مشکی آبنوس، نقره‌ای تیتانیوم و نقره‌ای متالیک است. مبلغ پیش‌پرداخت برای تحویل آبان 1403 حدود 2 میلیارد و 791 میلیون تومان (معادل 50 درصد قیمت فعلی) و برای تحویل آذر 1403 حدود 2 میلیارد و 512 میلیون تومان (معادل 45 درصد قیمت فعلی) تعیین شده است.

این شرایط فروش جدید، فرصتی برای متقاضیان واجد شرایط محسوب می‌شود تا با پرداخت وجه پیش‌پرداخت، خودروی مورد نظر خود را از شرکت ایران خودرو خریداری کنند.

شرایط جدید پیش‌فروش خودروی دنا پلاس 6 سرعته ویژه خرداد 1403

خودرو رنگ پیش فروش) فراخوان)
دنا پلاس دستی EF7P ۶ سرعته سفید مشکی آبنوس، نقره ای تیتانیوم خاکستری، نقره ای متالیک تحویل آبان ۱۴۰۳ تحویل آذر ۱۴۰۳
برنامه فروش: ۱۰۸۸۷۷ برنامه فروش : ۱۰۸۸۷۸
پیش پرداخت (ریال) ۲,۷۹۱,۷۲۵,۰۰۰ پیش پرداخت (ریال) ۲,۵۱۲,۵۵۲,۰۰۰
مبلغ پیش پرداخت حدود ۵۰ درصد قیمت فعلی محصول است. مبلغ پیش پرداخت حدود ۴۵ درصد قیمت فعلی محصول است.

لیست شرایط فروش قبلی

شرایط فروش، پیش‌فروش و تبدیل دنا پلاس برای متقاضیان با اولویت تابستان + جدول خرداد ۱۴۰۳

بخشنامه جدید ایران‌خودرو مبنی از فروش و پیش‌فروش دنا پلاس اتوماتیک مخصوص آن دسته از متقاضیانی است که از طریق سامانه یکپارچه فروش برای خرید این محصول اقدام کرده و برای تابستان ۱۴۰۳ اولویت‌بندی شده‌اند. متقاضیان به محض فعال‌سازی این بخشنامه، که از طریق ارسال پیامک از سوی ایران‌خودرو و یا روی سایت شرکت اعلام می‌شود، به مدت ۱۰ روز یا تا زمان تکمیل ظرفیت فرصت دارند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی ایران‌خودرو نسبت به تکمیل ثبت‌نام و واریز وجه اقدام کنند.

در طرح فروش فوق‌العاده، دنا پلاس اتوماتیک با قیمت تقریبا ۷۰۰ میلیون تومان با تحویل سه‌ماهه در دسترس متقاضیان قرار می‌گیرد.

طرح پیش‌فروش دنا پلاس اتوماتیک به دو صورت برگزار می‌شود که موعد تحویل یکی از آن‌ها آبان ماه ۱۴۰۳ و موعد تحویل دیگری آذرماه ۱۴۰۳ است. متقاضی شرکت در طرح پیش‌فروش با موعد تحویل آبان‌ماه، می‌بایست مبلغی حدود ۳۵۰ میلیون تومان را به عنوان پیش‌پرداخت به حساب شرکت واریز کند. انتخاب طرح پیش‌فروش با موعد تحویل آذرماه نیز مستلزم واریز پیش‌پرداخت به مبلغ ۳۱۵ میلیون تومان است.

متقاضیان همچنین می‌توانند به جای انتخاب دنا پلاس اتوماتیک، در طرح تبدیل این خودرو به رانا پلاس شرکت کنند. طرح تبدیل دنا پلاس اتوماتیک به رانا پلاس تنها به صورت فوق‌العاده با تحویل ۹۰ روزه صورت می‌گیرد. در این طرح، رانا پلاس با قیمت ۴۵۷ میلیون و ۴۳۶ هزار تومان عرضه می‌شود. جزئیات کامل بخشنامه جدید ایران‌خودرو برای فروش و تبدیل دنا پلاس اتوماتیک را در جدول زیر مشاهده می‌کنید.

جدول شرایط فروش و تبدیل دنا پلاس اتوماتیک در خرداد ۱۴۰۳

نام خودرودنا پلاس اتوماتیک
برنامه فروش اصلی۱۰۷۷۷۶
خودروهای قابل ارائه (کد کلاس)دنا پلاس اتوماتیک (کد کلاس ۷۰۷۱۲)رانا پلاس (کد کلاس ۶۱۰۱۹)
روش فروشفوق العادهپیش فروش اولپیش فروش دومفوق العاده
برنامه فروش۱۹۸۸۹۲۱۰۸۸۹۳۱۰۸۸۹۴۱۰۸۸۹۵
موعد تحویل۹۰ روزهآبان ۱۴۰۳آذر ۱۴۰۳۹۰ روزه
مبلغ قابل واریز (تومان)۷۰۰.۱۳۴.۳۰۰۳۵۰.۰۶۷۱۰۰۳۱۵.۰۶۰.۴۰۰۴۵۷.۴۳۶.۰۰۰

شرایط پیش فروش دنا پلاس دستی ویژه متقاضیان با اولویت تابستان + جدول خرداد ۱۴۰۳

ایران‌خودرو به تازگی فراخوان شرکت در طرح پیش فروش دنا پلاس دستی مجهز به پیشرانه EF7P را برای گروه خاصی از متقاضیان صادر کرده است. آن دسته از افرادی که در سامانه یکپارچه برای خرید دنا پلاس دستی ثبت‌نام کرده و اولویت تابستان ۱۴۰۳ به آن‌ها اختصاص یافته و البته پیامکی را از سوی ایران‌خودرو دریافت کرده‌اند، می‌توانند در این طرح ویژه شرکت کنند.

در طرح پیش فروش دنا پلاس دستی، این خودرو با موعد تحویل آبان و آذر ۱۴۰۳ در دسترس خریداران قرار می‌گیرد. در صورت شرکت در طرح پیش فروش با تحویل آبانماه، متقاضی می‌بایست مبلغ ۲۷۹ میلیون تومان را به عنوان پیش‌پرداخت به حساب ایران‌خودرو واریز کند. از طرف دیگر متقاضیان شرکت در طرح پیش فروش با تحویل آذرماه مستلزم واریز ۲۵۱ میلیون تومان به عنوان پیش‌پرداخت هستند.

دنا پلاس با موتور EF7P به گیربکس ۶ سرعته دستی مجهز بوده و در رنگ‌های سفید مشکی آبنوس، نقره‌ای تیتانیوم، نقره‌ای متالیک و خاکستری عرضه می‌شود. جدول زیر، جزئیات طرح پیش فروش دنا پلاس دستی خرداد ۱۴۰۳ را نشان می‌دهد.

جدول شرایط پیش فروش دنا پلاس دستی ویژه متقاضیان با اولویت تابستان ۱۴۰۳

شرح محصول/ جزئیات طرحپیش‌فروش ۱پیش‌فروش ۲
دنا پلاس دستی EF7Pبا موعد تحویل آبان ۱۴۰۳با موعد تحویل آذر ۱۴۰۳
کد کلاس خودرو۷۰۹۰۴۷۰۹۰۴
برنامه فروش۱۰۸۸۷۷۱۰۸۸۷۸
پیش پرداخت۲۷۹.۱۷۲.۵۰۰ تومان۲۵۱.۲۵۵.۲۰۰ تومان
رنگ بندیسفید مشکی آبنوس، نقره‌ای تیتانیومی، نقره‌ای متالیک، خاکستری

فروش و پیش فروش تارا دستی و اتوماتیک با اولویت زمستان 1402 اعلام شد + جدول خرداد 1403

شرکت ایران خودرو اقدام به فراخوان واریز وجه برای تارا دستی و اتوماتیک با اولویت زمستان 1402 کرده است. این فرصت برای عموم مشتریان فراهم شده تا با مراجعه به سایت فروش اینترنتی esale.ikco.ir طی یک دوره 10 روزه نسبت به واریز وجه برای خودروی موردنظر خود اقدام نمایند.

برای خودروی تارا دستی با اولویت زمستان 1402، دو گزینه فروش ارائه شده است. اولین گزینه، فروش فوق العاده 90 روزه با مبلغ قابل واریز 5,871,264,000 ریال می‌باشد. گزینه دوم، پیش‌فروش با موعد تحویل آبان 1403 و مبلغ قابل واریز 2,935,632,000 ریال است.

در مورد خودروی تارا اتوماتیک با اولویت زمستان 1402 نیز دو گزینه فروش وجود دارد. گزینه اول، فروش فوق العاده 90 روزه با مبلغ قابل واریز 6,893,099,000 ریال و گزینه دوم، پیش‌فروش با موعد تحویل آبان 1403 و مبلغ قابل واریز 3,446,549,000 ریال می‌باشد.

فروش و پیش فروش تارا دستی و اتوماتیک با اولویت زمستان 1402 ویژه خرداد 1403

شرح خودرو اولویت خودرو نوع فروش موعد تحول مبلغ قابل واریز(ریال)
تارا دستی زمستان 1402 تارا دستی فوق العاده 90 روزه 5,871,264,000
زمستان 1402 پیش فروش آبان 1403 2,935,632,000
تارا اتوماتیک زمستان 1402 تارا اتوماتیک فوق العاده 90 روزه 6,893,099,000
زمستان 1402 پیش فروش آبان 1403 3,446,549,000

واريز وجه اختياری متقاضيان گروه پارس با اولويت بهار 1403 + جدول خرداد 1403

شرکت ایران خودرو در راستای تکمیل تعهدات خودرو امكان واريز وجه اختياری متقاضيان گروه پارس با اولويت بهار 1403 را برای متقاضیان پارس ELX-XU7P و پارس XU7P-سفارشی فراهم نموده است.

بر این اساس اطلاعیه شرکت شرايط انتخاب و واريز وجه تبديل اختياری برای متقاضيان با اولويت بهار 1403 سامانه يكپارچه مطابق جدول ذيل ايجاد نموده است و متقاضيان این طرح طی مدت 10 روز می‌توانند با مراجعه به سايت فروش اينترنتی به آدرس esale.ikco.ir نسبت به واريز وجه اقدام نمایند.

در این طرح فروش خریداران گروه پارس با اولویت بهار 1403 می توانند از میان طرح‌های پیش فروش خودرو تارا دستی V1P با پیش پرداخت 2,935,632,000 ریال، سورن پلاس بنزینی با پیش پرداخت 2,325,429,000 ریال و پژو 207 دستی سقف شیشه ای با پیش پرداخت 2,524,450,000 ریال انتخاب نمایند. معد تحویل خودروها آذر 1403 اعلام شده است.

جدول واريز وجه اختياری متقاضيان گروه پارس با اولويت بهار 1403

اولویت شرح خودروهای قابل ارائه نوع فروش موعد تحویل مبالغ قابل واریز (ریال)
گروه پارس با اولویت بهار 1403 تارا دستی V1P پیش فروش آذر 1403 2,935,632,000
گروه پارس با اولویت بهار 1403 سورن پلاس بنزینی پیش فروش آذر 1403 2,325,429,000
گروه پارس با اولویت بهار 1403 پژو 207 دستی سقف شیشه ای پیش فروش آذر 1403 2,524,450,000

طرح تبدیل ایران خودرو ویژه تعهدات دعوتنامه منقضی اعلام شد + جدول خرداد 1403

شرکت ایران خودرو پیرو عرضه محصولات خودرو، طرح تبدیل تعهدات دعوتنامه منقضی خرداد ماه 1403 را اعلام کرد.

در این طرح تبدیل وانت آریسان دوگانه سوز، پارس سال، تارا دستی و اتوماتیک، هایما S7 و S5، سورن پلاس دوگانه سوز، سورن پلاس بنزینی، پژو 207 دستی و اتوماتیک، رانا معمولی و پلاس، دنا پلاس، دنا پلاس توربوشارژ دستی و اتوماتیک از محصولات تولیدی و دانگ فنگ شاین مکس از محصولات وارداتی حضور دارند.

جدول طرح تبدیل ایران خودرو ویژه تعهدات دعوتنامه منقضی اعلام شد ویژه خرداد 1403

توضیحات عکس

شرایط فروش و پیش فروش محصولات تارا دستی و اتوماتیک اعلام شد + جدول اردیبهشت 1403

بر اساس اعلام شرکت ایران خودرو، طرح فروش و پیش فروش محصولات تارا دستی و اتوماتیک برای منتخبین سامانه یکپارچه از امروز یکشنبه آغاز می گردد. این طرح با در نظر گرفتن ضوابط و شرایط خاص، فرصتی مناسب را برای علاقه‌مندان فراهم می‌نماید تا از طریق ثبت نام و واریز وجه، خودروی مورد نظر خود را دریافت نمایند.

طبق اعلام شرکت ایران خودرو، شرایط انتخاب و واریز وجه برای تعداد محدودی از متقاضیان با اولویت زمستان 1402 سامانه یکپارچه، مجدداً فراهم شده است. این افراد می‌توانند در مدت 10 روز یا تا زمان تکمیل ظرفیت، با مراجعه به سایت فروش اینترنتی به نشانی esale.ikco.ir نسبت به واریز وجه اقدام نمایند. زمان فعال‌سازی این بخشنامه بر روی سایت مذکور، پس از ارسال پیامک از سوی ایران‌خودرو اعلام خواهد شد.

لازم به ذکر است که کلیه شرایط عمومی و اختصاصی بخشنامه‌های فراخوان اولویت‌های سامانه یکپارچه فروش خودرو (متقاضیان عادی) در خصوص متقاضیان این بخشنامه نیز لازم‌الاجرا خواهد بود. همچنین، برنامه فروش‌های پیش‌فروش ارائه شده در جدول مشمول مصوبه 473 شورای رقابت می‌باشد و در صورت افزایش قیمت محصول در زمان تحویل، بخش معادل پیش پرداخت مشمول افزایش قیمت نخواهد شد. در نهایت، چنانچه تغییری در نرخ الزامات قانونی تا زمان صدور فاکتور رخ دهد، مابه‌التفاوت آن بر عهده خریدار خواهد بود.

جدول شرایط فروش و پیش فروش محصولات تارا دستی و اتوماتیک ویژه اردیبهشت 1403

توضیحات عکس

شرایط پیش فروش پژو ۲۰۷ دستی ویژه متقاضیان با اولویت تابستان ۱۴۰۳ + جدول اردیبهشت ۱۴۰۳

فراخوان شرکت در طرح پیش‌فروش خودرو ۲۰۷ دستی برای متقاضیان با اولویت تابستان ۱۴۰۳ صادر شده است. در بخشنامه جدید ایران‌خودرو، این ماشین به صورت پیش‌فروش با موعد تحویل شش‌ماهه (آبان ۱۴۰۳) عرضه می‌شود.

بدین ترتیب متقاضیان عادی که جهت خرید پژو ۲۰۷ دنده دستی در سامانه یکپارچه ثبت نام کرده و برای تابستان ۱۴۰۳ اولویت‌بندی شده‌اند، می‌توانند به محض فعال شدن بخشنامه نسبت به شرکت در طرح پیش‌فروش اقدام کنند. این بخشنامه در سایت رسمی ایران‌خودرو و با ارسال پیامک برای متقاضیان فعال شده و تا ۱۰ روز یا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد. واریز وجه برای پیش‌خرید پژو ۲۰۷ دستی تنها به صورت اینترنتی و از طریق مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir امکان‌پذیر است.

در طرح پیش‌فروش پژو ۲۰۷ دستی، متقاضی در ابتدا می‌بایست مبلغی حدود ۲۵۲ میلیون تومان را به عنوان پیش‌پرداخت به حساب شرکت واریز کند. نحوه تسویه‌حساب بعدها توسط ایران‌خودرو اعلام می‌شود. جزئیات این طرح را در جدول زیر مشاهده کنید.

جدول شرایط پیش‌فروش پژو ۲۰۷ دستی ویژه اولویت تابستان ۱۴۰۳

نام خودروپژو ۲۰۷ دنده دستی
اولویتتابستان ۱۴۰۳
برنامه فروش اصلی۱۰۶۷۴۵
شرح خودرو و کلاس آنپژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای با کد ۶۰۰۲۳
نوع فروشپیش‌فروش
موعد تحویلآبان ۱۴۰۳
مبلغ قابل واریز۲۵۲.۴۴۵.۰۰۰ تومان
برنامه فروش جدید۱۰۸۶۵۵

شرایط فروش و پیش‌فروش پژو ۲۰۷ اتوماتیک ویژه اولویت زمستان ۱۴۰۲ + جدول اردیبهشت ۱۴۰۳

در بخشنامه جدید ایران‌خودرو، پژو ۲۰۷ دنده اتوماتیک در دو طرح فروش فوق‌العاده یا پیش‌فروش به عرضه درمی‌آید. این طرح مخصوص آن دسته از متقاضیانی است که در سامانه یکپارچه شرکت کرده و در دسته اولویت زمستان ۱۴۰۲ قرار گرفته‌اند.

بخشنامه فروش و پیش‌فروش پژو ۲۰۷ دنده اتوماتیک برای متقاضیان با اولویت زمستان ۱۴۰۲ پس از ارسال پیامک از سوی ایران‌خودرو به متقاضیان فعال شده و به مدت ۱۰ روز یا تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه پیدا می‌کند. انتخاب و واریز وجه برای خرید پژو ۲۰۷ اتوماتیک تنها به صورت اینترنتی و از طریق مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir امکان‌پذیر است.

در طرح فروش فوق‌العاده پژو ۲۰۷ اتوماتیک، متقاضی می‌بایست مبلغی حدود ۶۰۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان را به حساب ایران‌خودرو واریز کند. خودروهای خریداری‌شده در این طرح پس از ۹۰ روز کاری به مشتریان تحویل داده می‌شوند.

در صورت تمایل به شرکت در طرح پیش‌فروش، متقاضی موظف به پرداخت وجه علی‌الحساب حدود ۳۰۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است. نحوه بازپرداخت مابقی پول بعدها توسط ایران‌خودرو مشخص می‌شود. موعد تحویل خودروها در این طرح نیز آبان ماه ۱۴۰۳ اعلام شده است. جزئیات کامل طرح فروش و پیش‌فروش پژو ۲۰۷ اتوماتیک ویژه متقاضیان با اولویت زمستان ۱۴۰۲ را در جدول زیر مشاهده می‌کنید.

جدول شرایط فروش پژو ۲۰۷ اتوماتیک ویژه اولویت زمستان ۱۴۰۲

نام خودروپژو ۲۰۷ اتوماتیک
اولویتزمستان ۱۴۰۲
برنامه فروش اصلی۱۰۶۷۳۹
شرح خودرو و کد کلاس۲۰۷ اتوماتیک سقف شیشه ای با کد ۶۰۶۱۲
نوع فروشفوق العادهپیش فروش
موعد تحویل۹۰ روزهآبان ۱۴۰۳
مبلغ۶۰۹.۹۳۴.۹۰۰ تومان۳۰۴.۹۶۷.۴۰۰ تومان
برنامه فروش جدید۱۰۸۶۵۸۱۰۸۶۵۹

شرایط فروش فوری وانت آریسان بدون محدودیت و با تحویل 90 روزه + جدول اردیبهشت 1403

شرکت ایران خودرو طرح فروش نقدی خودرو وانت آریسان 2 دوگانه‌سوز مجهز به تجهیزات استاندارد اجباری سال 1403 را با تحویل 90 روزه ارائه می‌نماید. این مدل با رنگ‌های سفید، مشکی متالیک، خاکستری متالیک و نقره‌ای متالیک عرضه خواهد شد.

قیمت مصوب فروش 4,139,083,000 ریال تعیین گردیده است و این طرح با شماره برنامه فروش 108462 برگزار می‌گردد. فرآیند ثبت نام و خرید این محصول از طریق نمایندگی‌های مجاز صورت می‌پذیرد. بازه زمانی تحویل 90 روزه خواهد بود.

جدول شرایط فروش فوری وانت آریسان بدون محدودیت و با تحویل 90 روزه ویژه اردیبهشت 1403

وانت آریسان 2 دوگانه سوز مجهز به تجهیزات استاندارد اجباری 1403 شرح خودرو
سفید، مشکی متالیک، خاکستری متالیک، نقره ای متالیک رنگ های قابل عرضه
4,139,083,000 قیمت مصوب فروش
108462 برنامه فروش
90 روزه موعد تحویل

شرایط فروش هایما 7X ایران خودرو با تحویل 90 روزه اعلام شد + جدول اردیبهشت 1403

شرکت ایران خودرو شرایط ویژه متقاضیان عادی برای خرید خودرو هایما 7X اتوماتیک را فراهم کرده است. این خودرو با کد کلاس 53001 و مبلغ قابل واریز 15,469,752,000 ریال ، طبق بخشنامه 4698 و برنامه فروش جدید 108626، برای ثبت نام در دسترس قرار گرفته است.

این فراخوان مجدد اولویت بندی سامانه یکپارچه فروش فوق العاده، با هدف متقاضیان عادی اعلام شده است. بر اساس اعلام این شرکت پس از انجام ثبت نام، خودرو در مدت زمان 90 روزه تحویل داده خواهد شد.

شرایط فروش هایما 7X ویژه اردیبهشت 1403

شرح خودرو ثبت نامی مبلغ قابل واریز بخشنامه موعد تحویل
هایما 7X 15,469,752,000 ۴۶۹۸ ۹۰ روزه

شرایط جدید فروش نقد و اقساطی خودرو پژو پارس + جدول اردیبهشت 1403

شرکت ایران خودرو، با توجه به امکان تولید مجدد خودروی جدید پژو پارس، شرایط ویژه‌ای را برای فروش این محصول تعریف نموده است. بر اساس این شرایط جدید، برخی از متقاضیان خرید خودرو پارس مدل XU7P می‌توانند با اولویت خاصی اقدام به انتخاب و واریز وجه نمایند. این اقدام، براساس ترتیب ثبت‌نام آنان صورت خواهد گرفت.

متقاضیان واجد شرایط، فرصت 10 روزه‌ای را برای انجام این امر خواهند داشت. شرکت ایران خودرو، از طریق پیامک، متقاضیان اولویت‌دار را از این شرایط جدید مطلع خواهد ساخت. لازم به ذکر است که کلیه شرایط عمومی و اختصاصی بخشنامه‌های فراخوان اولویت‌های سامانه یکپارچه فروش خودرو، در مورد این متقاضیان نیز لازم‌الاجرا خواهد بود.

در صورتی که متقاضیان، شرایط پرداخت نقدی یا اقساطی را انتخاب نمایند، هزینه ترهین به مبلغ 4,400,000 تومان در زمان ثبت‌نام و واریز وجه پیش‌پرداخت دریافت خواهد شد. همچنین، هزینه فک رهن پس از اتمام دوره اقساطی و قبل از خروج از وضعیت رهن، از متقاضیان اخذ گردیده و مراحل انتقال مالکیت خودرو انجام خواهد پذیرفت.

جدول شرایط جدید فروش نقد خودرو پژو پارس ویژه اردیبهشت 1403

گروه متقاضیان پارس سامانه یکپارچه با اولویت زمستان ۱۴۰۲ شرح خودرو قایل انتخاب رنگ قابل عرضه ;ریال - قیمت مصوب موعد تحویل
پارس XU7P ELX سفید 5,241,580,000 45 روزه
سورن پلاس XU7P سفید مشکی 4,650,858,000 ۱۵ میلیون تومان تخفیف ۹۰ روزه

جدول شرایط جدید فروش اقساطی خودرو پژو پارس ویژه اردیبهشت 1403

جدول شرایط جدید فروش اقساطی خودرو پژو پارس ویژه اردیبهشت 1403

شرایط فروش هایما 7X یا تحویل 90 روزه اعلام شد + جدول اردیبهشت 1403

درآستانه جدیدترین دوره فروش هایما X7، گروه خودروسازی ایران خودرو شرایط ویژه‌ای را برای متقاضیان این محصول در نظر گرفته است. این فروش فوق‌العاده که در قالب پنجاه و هفتمین مرحله فراخوان اولویت‌بندی سامانه یکپارچه فروش خودرو انجام می‌شود، صرفاً برای منتخبین محصول هایما X7 در نظر گرفته شده است.

بر اساس اعلام رسمی شرکت، متقاضیانی که در آذرماه سال 1402 و مطابق با اطلاعیه شماره 4 سامانه یکپارچه، نام خود را برای خرید این خودرو ثبت کرده‌اند و اسامی آن‌ها برای اولویت هشتم (بخش پایانی) فروش فوق‌العاده هایما X7 به ایران خودرو اعلام شده است، می‌توانند در این دوره ثبت‌نام کنند. این افراد پیامک فراخوان شرکت ایران خودرو را دریافت کرده‌اند یا نام آن‌ها در سایت فروش اینترنتی این شرکت درج شده است.

طرح فروش فوق‌العاده (فراخوان) با موعد تحویل 90 روزه ویژه متقاضیان عادی و منطبق با لیست متقاضیان اعلام شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، از روز یکشنبه مورخ 1403/02/16 آغاز و تا روز پنجشنبه 1403/02/27 ادامه خواهد داشت.

در این طرح فروش خودرو مینی ون هایما X7 با کد کلاس 53001 و قیمت مصوب فروش 15,469,752,000 ریال

در رنگ‌های قابل عرضه: مشکی آبنوس، خاکستری متالیک، ذغالی متالیک در قالب برنامه فروش شماره 108251 قابل خرید است. موعد تحویل خودرو 90 روزه اعلام شده است.

جدول شرایط فروش فوق العاده هایما 7X ویژه اردیبهشت 1403

شرح خودرو هایما 7X
کد کلاس خودرو 53001
قیمت مصوب فروش (ریال) 15,469,752,000
رنگ های قابل عرضه مشکی آبنوس / خاکستری متالیک / ذغالی متالیک
برنامه فروش 108251
موعد تحویل 90 روزه

شرایط فروش فوق العاده آریسان 2 با تحویل 90 روزه و بدون محدودیت + جدول اردیبهشت ماه 1403

شرکت ایران خودرو، از روز سه شنبه هجدهم اردیبهشت ماه سال جاری، فروش فوق العاده وانت تجاری آریسان ارتقاء یافته را در دستور کار قرار خواهد داد.

بر اساس اطلاعیه منتشر شده ثبت نام متقاضیان برای خرید این محصول در نمایندگی های مجاز سراسر کشور به صورت حضوری انجام خواهد گرفت. قیمت فروش هر دستگاه از وانت آریسان 2 ارتقاء یافته، مبلغ 413 میلیون و نهصد هزار تومان تعیین شده است. شایان ذکر است موعد تحویل این خودروها به خریداران، ظرف مدت 90 روز پس از ثبت نام و واریز وجه خواهد بود. ساعت آغاز به کار ثبت نام ها از ساعت 10 صبح روز سه شنبه 18 اردیبهشت ماه 1403 خواهد بود و محدودیتی در تعداد ثبت نام ها وجود نخواهد داشت.

جدول شرایط فروش پیکاپ آریسان 2 ویژه اردیبهشت

خودرو وانت آریسان ۲ دوگانه سوز
قیمت : 413,900,000 تومان
موعد تحویل: 90 روزه
تاریخ: سه شنبه 18 اریبهشت ماه
ساعت 10 صبح
محدودیت فروش بدون محدودیت
روش ثبت نام به صورت حضوری در نمایندگی های مجاز ایران خودرو

مشخصات فنی آریسان 2

آریسان 2 نسخه جدید و بازسازی شده وانت آریسان از ایران خودرو است که در تلاش برای رفع مشکلات نسخه قبلی معرفی شده است. در حالی که از نظر ظاهری تفاوت چندانی با نسل قبل ندارد و همچنان با همان چهره قدیمی و از مد افتاده مواجه هستیم، اما تغییرات اساسی در بخش فنی این خودرو صورت گرفته است.

پیشرانه قدیمی آریسان که در بهترین حالت 86 اسب بخار قدرت تولید می‌کرد، جای خود را به موتور XU7 پلاس با 104 اسب بخار قدرت و 157 نیوتن متر گشتاور داده است. این موتور که قبلاً در برخی دیگر از محصولات ایران خودرو مانند پارس سال مورد استفاده قرار گرفته، قدرت و کشش بهتری نسبت به نسخه قبلی ارائه می‌دهد، هرچند هنوز در مقایسه با استانداردهای روز دنیا چندان مدرن به نظر نمی‌رسد.

سیستم انتقال قدرت نیز دگرگون شده و از دیفرانسیل عقب به جلو تغییر کرده است. گیربکس 5 سرعته دستی با کد BE نیز جایگزین نمونه قبلی شده که به ادعای ایران خودرو ضرایب آن بازنگری و برای کاربری یک وانت بهینه شده است. شاسی آریسان 2 نیز تقویت گردیده و ظرفیت باربری آن از 600 به 750 کیلوگرم افزایش یافته است.

در بخش امکانات و تجهیزات، تغییرات چندانی در آریسان 2 صورت نگرفته و فقط سنسورهای پارک عقب و مه‌شکن‌های جلو به آن اضافه شده‌اند. سایر موارد از جمله کیسه‌های هوا، ترمزهای ABS و EBD، فرمان تلسکوپی، سیستم تهویه دستی و امکاناتی از این دست از نسخه قبلی برگرفته شده‌اند.

با وجود اینکه آریسان 2 هنوز به سطح استانداردهای روز جهان نرسیده است، اما در مقایسه با نسخه قبلی خود پیشرفت قابل توجهی داشته و با رفع بسیاری از مشکلات مانند ضعف شاسی، کمبود قدرت و کشش، و مصرف سوخت بالا، این خودرو اکنون گزینه مناسب‌تری برای بازار محدود داخلی محسوب می‌شود. علاوه بر این، نبود رقیب جدی در همین رده قیمتی نیز می‌تواند به نفع آریسان 2 باشد.

طرح فروش و پیش فروش خودرو دنا پلاس اتوماتیک اعلام شد + جدول اردیبهشت 1403

شرکت ایران خودرو اقدام به برگزاری طرح فروش و پیش فروش محدود تقاضیان خودرو دنا پلاس اتوماتیک در اردیبهشت سال 1403 نموده است. بر این اساس، فرصتی ویژه برای متقاضیان واجد شرایط جهت انتخاب یکی از محصولات دناپلاس اتوماتیک، تارا اتوماتیک و رانا پلاس فراهم گردیده است.

طبق اعلام ایران خودرو، شرایط انتخاب و واریز وجه برای تعداد محدودی از مشتریان دارای اولویت در سامانه یکپارچه این شرکت، مطابق با جدول زیر مهیا شده است. متقاضیان واجد شرایط می‌توانند ظرف مدت 10 روز یا تا زمان تکمیل ظرفیت، با مراجعه به سایت فروش اینترنتی ikco.ir نسبت به واریز وجه اقدام نمایند. فعالسازی این طرح بر روی سایت پس از ارسال پیامک از سوی ایران خودرو صورت خواهد گرفت.

در این طرح دناپلاس اتوماتیک با کد کلاس 70712، موعد تحویل 90 روزه مبلغ قابل واریز 7,001,343,000 ریال، تارا اتوماتیک با کد کلاس 32311، موعد تحویل 90 روزه، مبلغ قابل واریز 6,893,099,000 ریال و رانا پلاس با کد کلاس 61019، موعد تحویل 90 روزه، مبلغ قابل واریز 4,574,360,000 ریال به صورت فروش قطعی قابل خرید هستن. دناپلاس اتوماتیک و تارا در این طرح به صورت پیش فروش نیز قابل خرید هستند.

شایان ذکر است جزئیات شرایط فروش، انواع خودروهای قابل عرضه، کدهای کلاس، موعد تحویل و مبالغ قابل واریز در جدول زیر آمده است:

جدول طرح فروش و پیش فروش خودرو دنا پلاس اتوماتیک اردیبهشت 1403

ردیف شرح خودرو خودرو و کد کلاس قابل ارائه موعد تحویل مبلغ قابل واریز
    ١       دنا پلاس اتوماتیک   دنا پلاس اتوماتیک کد کلاس (۷۰۷۱۲) ۹۰ روزه 7,001,343,000
مهر ۱۴۰۳ ۳,۵۰۰,۶۷۱,۰۰۰
تارا اتوماتیک کد کلاس (۳۲۳۱۱) ۹۰ روزه ۶,۸۹۳,۰۹۹,۰۰۰
شهریور ۱۴۰۳ ۳,۴۴۶,۵۴۹,۰۰۰
رانا پلاس (کد کلاس ۶۱۰۱۹) ۹۰ روزه ۴,۵۷۴,۳۶۰,۰۰۰

شرایط واريز وجه دنا پلاس اتوماتيک آپشنال ویژه اولویت زمستان سامانه یکپارچه + جدول اردیبهشت 1403

شرکت ایران خودرو شرایط انتخاب و واريز وجه مجدد متقاضيان خودروی دنا پلاس اتوماتيک آپشنال به صورت محدود جهت متقاضیان خودروی دنا پلاس اتوماتیک آپشنال در اولویت‌های زمستان 1402 سامانه یکپارچه فروش اعلام کرده است.

بر اساس بخشنامه‌های 4680، 4689، 4694 و 4716 و برنامه‌های فروش اصلی 107047، 107346، 107580 و 107853، متقاضیان مذکور فرصت دارند تا ظرف مدت 10 روز یا تا زمان تکمیل ظرفیت، با مراجعه به سایت فروش اینترنتی ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir، نسبت به واریز وجه برای خرید این خودرو اقدام نمایند. زمان فعال‌سازی این بخشنامه بر روی سایت پس از ارسال پیامک از سوی شرکت ایران خودرو اعلام خواهد شد.

لازم به ذکر است که کلیه شرایط عمومی و اختصاصی بخشنامه‌های فراخوان اولویت‌های سامانه یکپارچه فروش خودرو (متقاضیان عادی) در خصوص متقاضیان این بخشنامه نیز لازم‌الاجرا خواهد بود. علاوه بر این، برنامه‌های فروش پیش‌فروش ارائه شده در این بخشنامه، مشمول مصوبه 473 شورای رقابت می‌باشد و در صورت افزایش قیمت محصول در زمان تحویل، بخش معادل پیش‌پرداخت مشمول افزایش قیمت نخواهد شد.

مدل خودروی ارائه شده در این فراخوان، دنا پلاس اتوماتیک آپشنال با کد کلاس 70102 است. متقاضیان می‌توانند با واریز مبلغ 6,999,398,000 ریال یا 3,499,699,000 ریال، نسبت به خرید این خودرو اقدام نمایند. موعد تحویل این خودرو 90 روزه یا حداکثر تا شهریور 1403 می‌باشد.

جدول شرایط انتخاب و واريز وجه مجدد متقاضيان خودروی دنا پلاس اتوماتيک آپشنال ویژه اردیبهشت 1403

خودرو دنا پلاس اتوماتیک آپشنال
اولویت 1402 زمستان 1402
بخشنامه 4680,4689,4694,4716
برنامه فروش اصلی 107047,107346,107580,107853
خودرو و کد کلاس قابل ارائه دنا پلاس اتوماتیک آپشنال (کد کلاس 70102)
موعد تحویل 90 روزه یا شهریور 1403
مبلغ قابل واریز(ریال) 6,999,398,000 یا 3,499,699,000

طرح تبدیل تعهدات معوقه شرکت ایران خودرو اعلام شد + جدول اردیبهشت 1403

َشرکت ایران خودرو شرایط طرح تبدیل محصولات با تاریخ تحویل معوقه را ویژه اردیبهشت 1403 اعلام کرد. این طرح تبدیل ویژه خریداران محصولات ایران خودرو با مهلت تحویل منقضی شده است و از امروز مصادف با 4 اردیبهشت 1403 آغاز و تا 31 همین ماه ادامه خواهد داشت.

طرح تبدیل تعهدات منقضی شرکت ایران خودرو ویژه جدول اردیبهشت 1403

خودرو ثبت نامی که خودروی قابل ارقه شرح خودرو قابل ارائه که برنامه فروش تبدیل موعد تحویل
وانت آریسان دوگانه سوز که ۱۶۹ ۱۶۹۰۵ وانت آریسان دوگانه سوز 108470  
پارس سال ( کد ۳۵۱) ۶۰۰۲۳ پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه ای ارتقا یافته  108471  
تارا دستی (که (۳۲۲) ٣٢٢٠٩ تارا دستی ۷۱۰  108472  
تارا اتوماتیک ( کد ۳۲۳) ٣٢٣١١ یا ٢٢٢٠٩ تارا اتوماتیک VLX تارا دستی ۷۱۰ ۱۰۸۴۷۳ ۱۰۸۴۷4  
هایما S7 کد ۵۱۸ ۵۱۸۰۲ هایما S7 ۱۰۸۲۷۵  
هایما S5 کد 533 ٥٢٢٠٢ هایما S5 ۱۰۸۴۷۶  
سورن پلاس دوگانه سوز که ۵۵۵) ٥٨,٠٢ سورن پلاس با موتور XUY P ۱۰۸۴۷۷  
سورن پلاس بنزینی ( کد ۵۷۵) ۵۸۴۰۲ سورن پلاس با موتور XUV P ۱۰۸۴۷۸  
پژو ۲۰۷ دستی ( کد ۶۰۰) ٢٠٠٢٣ پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه ای ارتقا یافته ۱۰۸4۷۹ مطابق موعد مطابق موعد تحویل برنامه
پژو ۲۰۷ اتوماتیک ( کد ۲۰۶) ۶۰۶۱۲ پژو ۲۰۷ اتوماتیک سقف شیشه ای ارتقا یافته ۱۰۸۴۸۰ فروش در سیستم
رانا معمولی و پلاس (کد ۶۱۰) ۶۱۰۱۹ یا 60023 رانا پلاس ارتقا یافته یا ۲۰۷ دستی سقف شیشه ای ارتقا یافته 108481 یا ١٠٨4٨٢  
دنا پلاس ( کد ۷۰۳) ٧٠٩٠4 دنا پلاس دستی با گیربکس ۶ سرعته دستی و EFVP موتور 108483  
دنا پلاس توربو شارژ دستی کد ۷۰۴ 70904 یا 58402 دنا پلاس دستی با گیربکس ۶ سرعته دستی و EF7P موتور سورن پلاس با موتور XU7P ۱۰۸۲۸4 یا 108485  
دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک کد ۷۰۷) ٧٠٧١٢ یا ۵۸۴۰۲ دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک آیشنال یا سورن پلاس با موتور XU7P 108486 یا 108487  
دانگ فنگ شاین مکس (Shine Max) 72501 دانگ فنگ شاین مکس (Shine Max) ۱۰۸4۸۸  

اعلام شرایط فروش یا تبدیل دنا پلاس اتوماتیک ویژه متقاضیان با اولویت بهار + جدول اردیبهشت ۱۴۰۳

ایران‌خودرو به تازگی فراخوان جدیدی را برای متقاضیان دنا پلاس اتوماتیک با اولویت بهار ۱۴۰۳ صادر کرده است. در این فراخوان، مشتری می‌تواند در یک برهه ده‌روزه، نسبت به واریز وجه و یا تبدیل خودرو اقدام کند. مشمولین این طرح از طریق پیامک از فعال‌سازی بخشنامه آگاه شده و تا ده روز یا پایان ظرفیت فرصت دارند با مراجعه به وب سایت فروش اینترنتی ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir عملیات موردنظر را انجام دهند.

در بخشنامه جدید ایران‌خودرو، دنا پلاس اتوماتیک با حدود قیمت ۷۰۰ میلیون تومان و با موعد تحویل ۹۰ روزه به فروش می‌رسد. البته متقاضیان می‌توانند در طرح پیش‌فروش این محصول نیز شرکت کرده و مبلغی حدود ۳۵۰ میلیون تومان را به عنوان علی‌الحساب پرداخت کنند. موعد تحویل خودروهای پیش‌فروش، مهرماه ۱۴۰۳ است.

متقاضیان دنا پلاس اتوماتیک همچنین می‌توانند ماشین خود را تبدیل به تارا اتوماتیک یا رانا پلاس کنند. در صورت تمایل به خرید نقدی، قیمت تارا اتوماتیک حدود ۶۸۹ میلیون تومان بوده و ماشین پس از ۹۰ روز کاری به مشتری تحویل داده می‌شود. جهت شرکت در طرح پیش‌فروش این خودرو، مشتری می‌بایست حدود ۳۳۴ میلیون تومان را به عنوان پیش‌پرداخت به حساب شرکت واریز کند.

طرح تبدیل دنا پلاس اتوماتیک به رانا پلاس تنها به صورت تک‌مرحله‌ای صورت می‌گیرد. در این طرح، رانا پلاس با قیمت تقریبا ۴۵۷ میلیون تومان به فروش می‌رسد و موعد تحویل آن ۹۰ روز کاری اعلام شده است.

توجه داشته باشید که در طرح‌های پیش‌فروش، تسویه‌حساب نهایی بر اساس قیمت روز خودرو در تاریخ تحویل مندرج در قرارداد با مشتری انجام می‌شود. جزئیات کامل فراخوان جدید ایران‌خودرو را در جدول زیر مشاهده می‌کنید.

جدول شرایط فروش دنا پلاس اتوماتیک ویژه متقاضیان اولویت بهار

نام خودروخودرو و کد کلاس قابل عرضهموعد تحویلبرنامه فروشمبلغ قابل واریز
دنا پلاس اتوماتیک(بخشنامه ۴۷۰۰، برنامه فروش ۱۰۸۴۹۱)دنا پلاس اتوماتیک (کد کلاس ۷۰۷۱۲)۹۰ روز کاری۱۰۸۴۹۲۷۰۰.۱۳۴.۳۰۰ تومان
مهر ۱۴۰۳۱۰۸۴۹۳۳۵۰.۰۶۷.۱۰۰ تومان
تارا اتوماتیک (کد کلاس ۳۲۳۱۱)۹۰ روز کاری۱۰۸۴۹۴۶۸۹.۳۰۹.۹۰۰ تومان
شهریور ۱۴۰۳۱۹۸۴۹۵۳۴۴.۶۵۴.۹۰۰ تومان
رانا پلاس (کد کلاس ۶۱۰۱۹)۹۰ روز کاری۱۰۸۴۹۶۴۵۷.۴۳۶.۰۰۰ تومان

شرایط پیش فروش 5 خودرو سایپا اعلام شد + جدول اردیبهشت 1403

گروه خودروسازی سایپا در پی اعلام نتایج طرح پیش‌فروش محصولات خود در سال گذشته، جزئیات برنامه تحویل خودروها به متقاضیان واجد شرایط را منتشر کرد. در این طرح، افرادی که در سال 1402 نسبت به ثبت نام اولیه خودروهای کوییک GX، کوییک GXR، شاهین G، اطلس G و ساینا اقدام کرده بودند و در تاریخ 3 اردیبهشت 1403 پیامکی دریافت نموده‌اند، می‌توانند با پرداخت وجه علی الحساب، نام خود را برای تحویل خودرو ثبت کنند.

براساس جدول اعلام شده، مالکان ثبت نام اطلس در زمستان 1402 و بهار 1403، می‌توانند با پرداخت 2 میلیارد و 20 میلیون ریال وجه علی الحساب، در نوبت دریافت خودرو اطلس G قرار گیرند. قیمت نهایی این خودرو در زمان تحویل در قرارداد مشتریان درج خواهد شد و زمان تحویل آن از آبان تا اسفند 1403 در هفته چهارم ماه پیش‌بینی شده است.

افرادی که در سال گذشته برای کوییک GX ثبت نام کرده‌اند، با پرداخت یک میلیارد و 840 میلیون ریال، می‌توانند در انتظار دریافت کوییک GXL مجهز به سیستم ترمز ESC باشند که زمان تحویل آن از شهریور تا آذر 1403 در هفته چهارم ماه برآورد شده است.

ثبت نام‌کنندگان کوییک GXR نیز با واریز یک میلیارد و 890 میلیون ریال، خودرو کوییک GXR-L مجهز به رینگ‌های آلومینیومی و سیستم ترمز ESC را دریافت خواهند کرد که زمان تحویل آن از مرداد تا آبان 1403 در هفته چهارم ماه پیش‌بینی شده است.

همچنین متقاضیان شاهین که در زمستان 1402 ثبت نام کرده بودند، با پرداختیک میلیارد و 890 میلیون ریال می‌توانند در انتظار تحویل خودرو خودرو کوییک GXR-L مجهز به رینگ‌های آلومینیومی و سیستم ترمز ESC از مرداد تا آبان 1403 در هفته چهارم ماه باشند.

متقاضیان ساینا اس DA که در زمستان 1402 ثبت نام کرده بودند، با پرداخت دو میلیارد و سی یک میلیون ریال می‌توانند در انتظار تحویل خودرو خودرو سهند S از مهر تا اسفند 1403 در هفته چهارم ماه باشند.

لازم به ذکر است که این برنامه‌های تحویل خودرو براساس اطلاعات اعلام شده توسط گروه سایپا بوده و ممکن است در آینده تغییراتی در آن ایجاد شود. مشتریان باید آخرین اطلاعات از سوی این شرکت خودروساز را پیگیری کنند.

جدول شرایط پیش فروش 5 خودرو سایپا ویژه اردیبهشت 1403

نوع خودروی ثبت نامی نوع خودروی قابل تحویل اولویت ثبت نامی مبلغ على الحساب پیش پرداخت ( ریال ) قیمت خودرو زمان تحویل
اطلس اطلس G زمستان ۱۴۰۲ و بهار ۱۴۰۳ 2,020,000,000 قیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان آبان الی اسفند ۱۴۰۳ هفته چهارم-
کوییک GX کوبیک GXL با ترمز ESC ۱٫۸۴۰٫۰۰۰٫۰۰۰ شهریور الی آذر ۱۴۰۳ هفته چهارم-
کوبیک GXR GXR-L کوبیک رینگ آلومینیومی با ترمز ESC ۱٫۸۹۰٫۰۰۰٫۰۰۰ مرداد الی آبان ۱۴۰۲ هفته چهارم
شاهین
ساینا S DA سهند - S زمستان ۱۲۰۲ (بخش اول) ٢٫٣١٠٫٠٠٠٫٠٠٠ مهر الی اسفند ۱۴۰۳ هفته چهارم-

فروش نقدی فوری وانت آریسان با تحویل 90 روزه + جدول اردیبهشت 1403

در جدیدترین اطلاعیه شرکت ایران خودرو، این شرکت خودروسازی بزرگ کشور اعلام کرده است که از روز سه‌شنبه چهارم اردیبهشت ماه سال 140، طرح فروش فوری محصول جدید خود موسوم به وانت آریسان 2 دوگانه سوز را آغاز خواهد کرد. بر اساس اطلاعات منتشر شده، این خودرو مجهز به تجهیزات استاندارد بوده و کد کلاس 16905 را دارا می‌باشد. قیمت مصوب فروش این محصول نیز 4 میلیارد و 139 میلیون و 83 هزار ریال تعیین شده است.

شایان ذکر است که عملیات فروش وانت آریسان دوگانه سوز از ساعت 10 صبح روز سه‌شنبه هفته جاری طی بخشنامه‌ای با برنامه فروش 108462 آغاز خواهد شد. براساس اعلام شرکت سازنده، تحویل این خودرو به متقاضیان در مدت 90 روز پس از خرید صورت می‌پذیرد.

فروش نقدی فوری وانت آریسان با تحویل 90 روزه ویژه اردیبهشت 1403

شرح خودرو وانت آریسان 2 دوگانه سوز (مجهز به تجهیزات استاندارد)
کد کلاس خودرو 16905
قیمت مصوب فروش 4,139,083,000
برنامه فروش 108462
موعد تحویل 90 روزه

طرح تبدیل پارس با اولویت زمستان ۱۴۰۲ به سورن پلاس با موتورXU7P + جدول فروردین 1403

گروه صنعتی ایران خودرو در اقدامی ، طرح تبدیل خودروهای پژو پارس متعلق به متقاضیان با اولویت زمستان 1402 را به محصول جدید سورن پلاس مجهز به پیشرانه XU7P اعلام کرد. این اقدام در راستای به‌روزرسانی و ارتقای کیفیت محصولات این شرکت صورت می‌گیرد.

براساس اطلاعات منتشر شده، قیمت تعیین شده برای پژو پارس در شرایط فروش نقدی، 4 میلیارد و 457 میلیون و 423 هزار ریال اعلام شده است. این خودرو با کد کلاس 35106 و شماره برنامه فروش 108432 و 108437 در رنگ سفید عرضه می‌شود و موعد تحویل آن 60 روزه است.

در عوض، متقاضیان می‌توانند با پرداخت مبلغ اضافی، خودروی سورن پلاس مجهز به پیشرانه XU7P با کد کلاس 58402 و شماره برنامه فروش 108434 و 108439 را در رنگ سفید و مشکی با قیمت 4 میلیارد و 648 میلیون و 914 هزار ریال خریداری کنند. البته برای این گزینه، تخفیف 15 میلیون تومانی در نظر گرفته شده و موعد تحویل آن 90 روزه است.

علاوه بر شرایط فروش نقدی، گروه صنعتی ایران خودرو شرایط فروش اقساطی را نیز برای سورن پلاس مجهز به موتور XU7P در نظر گرفته است. در این حالت، متقاضیان باید مبلغ 3 میلیارد و 653 میلیون و 314 هزار ریال را به عنوان ودیعه پرداخت کنند و چهار فقره چک به مبلغ 250 میلیون ریال با سررسیدهای 15 اردیبهشت، 15 مرداد، 15 آبان و 27 اسفند 1403 ارائه دهند. شماره برنامه فروش اقساطی 108435 و 108441 است و موعد تحویل این گزینه نیز 90 روزه می‌باشد.

متقاضیان برای آگاهی از جزئیات بیشتر و شرایط نهایی باید با نمایندگی‌های مجاز گروه صنعتی ایران خودرو تماس بگیرند و اطلاعات را از منابع رسمی کسب کنند.

شرایط تبدیل نقدی پارس با اولویت زمستان۱۴۰۲ به سورن پلاس با موتورXU7P

گروه متقاضیان پارس سامانه یکپارچه با اولویت زمستان ۱۴۰۲ بخشنامه شرح خودرو قایل انتخاب کد کلاس برنامه فروش رنگ قابل عرضه قیمت مصوب موعد تحویل
۴۷۰۵ ۴۷۱۲ XU7P پارس ۳۵۱۰۶ ۱۰۸۴۳۲ ۱۰۸۴۳۷ سفید ۴,۴۵۷,۴۲۳,۰۰۰ ۶۰ روزه
سورن پلاس XU7P ۵۸۴۰۲ ۱۰۸۴۳۴ ۱۰۸۴۳۹ سفید مشکی ۴,۶۴۸,۹۱۴,۰۰۰ با اعمال ۱۵ میلیون تومان تخفیف ۹۰ روزه
 

شرایط فروش نقد و اقساط طرح تبدیل پژو پارس به سمند سورن پلاس

گروه متقاضیان پارس سامانه یکپارچه با اولویت زمستان ۱۴۰۲ بخشنامه شرح خودرو قابل انتخاب کد کلاس رنگ قابل عرضه مبلغ ودیعه تعداد چک مبلغ هر چک تاریخ چکها برنامه فروش موعد تحویل
۴۷۰۵ ۴۷۱۲ سورن پلاس XU7P ۵۸۴۰۲ سفید مشکی ۳۶۵۳,۳۱۴,۰۰۰ ۴ فقره ۲۵۰,۰00,000 ۱۴۰۳٫۰۴٫۱۵ ۱۴۰۳٫۰۷٫۱۵ ۱۴۰۳٫۱۰٫۱۵ ۱۴۰۳٫۱۲٫۲۷ ۱۰۸۴۳۵ ۱۰۸۴۴۱ ۹۰ روزه

فروش فوری و پیش فروش 3 محصول ایران خودرو بدون قرعه کشی با تحویل 90 روزه + جدول فروردین 1403

شرکت ایران خودرو برنامه فروش فوری و پیش فروش برخی از محصولات پرطرفدار خود در سال ۱۴۰۳ اعلام کرد. این طرح فروش که برای نخستین بار به صورت بدون قرعه کشی خواهد بود، شامل خودروهای دنا، تارا و رانا می‌شود.

براساس جزئیات اعلام شده، متقاضیان می‌توانند یکی از دو گزینه فروش فوری یا پیش فروش را انتخاب نمایند. در طرح فروش فوری، خریداران باید کل مبلغ خودرو را پرداخت کنند، در حالی که در روش پیش فروش، نصف قیمت خودرو دریافت می‌شود و تحویل آن برای شهریور ماه سال جاری پیش‌بینی شده است. لازم به ذکر است که براساس مصوبه شورای رقابت، افزایش احتمالی قیمت در زمان تحویل خودرو، تنها شامل نیمه باقی‌مانده از مبلغ خواهد بود.

شایان ذکر است که کلیه شروط و ضوابط عمومی و اختصاصی بخشنامه‌های مربوط به سامانه یکپارچه فروش خودرو برای متقاضیان عادی در این طرح نیز لازم‌الاجرا خواهد بود. فعال‌سازی ثبت‌نام این طرح پس از ارسال پیامک از سوی ایران خودرو، بر روی سایت esale.ikco.ir صورت می‌پذیرد و تکمیل مراحل ثبت‌نام تنها از طریق مراجعه به سایت رسمی ایران خودرو به نشانی www.ikco.ir امکان‌پذیر است.

علاوه بر این، پس از بروزرسانی سامانه یکپارچه فروش خودرو که با هدف تنظیم بازار، کاهش نقش دلالان و در نهایت کاهش قیمت‌ها در بازار فعالیت می‌کند، نام هفت خودروی داخلی در این سامانه بارگذاری شده و احتمالاً فروش این محصولات نیز از هفته آینده مطابق شرایط جدید آغاز خواهد شد.

جدول شرایط فروش فوری و پیش فروش ایران خودرو ویژه فروردین 1403

شرح خودرو

اولویت

برنامه فروش اصلی

خودرو قابل ارائه

موعد تحویل

مبلغ قابل واریز

تارا دستی

زمستان ۱۴۰۲

۱۰۶۵۰۲

۱۰۶۵۶۵

۱۰۶۷۵۹

تارا دستی

کد کلاس (۳۲۲۰۹)

۹۰ روزه

یا

شهریور ۱۴۰۳

۵,۸۶۹,۳۲۰,۰۰۰ - ۲,۹۳۴,۶۶۰,۰۰۰

رانا پلاس

کد کلاس (۶۱۰۱۹)

۹۰ روزه یا شهریور ۱۴۰۳

۴,۵۷۲,۴۱۶,۰۰۰

۲,۲۸۶,۲۰۸,۰۰۰

رانا پلاس

زمستان ۱۴۰۲

۱۰۶۵۳۴

رانا پلاس

کد کلاس (۶۱۰۱۹)

۹۰ روزه یا شهریور ۱۴۰۳

۴,۵۷۲,۴۱۶,۰۰۰

۲,۲۸۶,۲۰۸,۰۰۰

۱۰۶۹۷۸

گروه دنا

زمستان ۱۴۰۲

۱۰۷۸۷۶

دنا پلاس EFVP شش سرعته کد کلاس (۷۰۹۰۴)

۹۰ روزه یا شهریور ۱۴۰۳

۵,۵۸۱,۵۰۶,۰۰۰

تا را دستی (کد کلاس (۳۲۲۰۹)

۹۰ روزه یا شهریور ۱۴۰۳

۵,۸۶۹,۳۲۰,۰۰۰

۲,۹۳۴,۶۶۰,۰۰۰

بهار ۱۴۰۳

۱۰۸۰۴۲

دنا پلاس EFVP شش سرعته کد کلاس (۷۰۹۰۴)

شهریور ۱۴۰۳ یا مهر ۱۴۰۳

۲,۷۹۰,۷۵۳,۰۰۰

۲,۵۱۱,۶۷۷,۰۰۰

تا را دستی

کد کلاس (۳۲۲۰۹)

۹۰ روزه

شهریور ۱۴۰۳

۵,۸۶۹,۳۲۰,۰۰۰ ۲,۹۳۴,۶۶۰,۰۰۰

طرح فروش شاین مکس ایران خودرو با قیمت جدید و تحویل 90 روزه + جدول فروردین 1403

شرکت ایران خودرو در اقدامی جدید، از برنامه‌ی فروش خودروی شاین مکس بنزینی با قیمتی جدید و متفاوت از قبل خبر داده است. این فراخوان مربوط به واریز وجه علی‌الحساب و ثبت نام منتخبین برای خرید این خودروی وارداتی از سوی ایران خودرو می‌باشد.

قیمت این خودرو در اسفند 1402 معادل 1,550,000,000 تومان تایین شده بود و حالا در فروردین 1403 قیمتی معادل 1,647,755,000 تومان برای شاین مکس بنزینی در نظر گرفته شده است.

بر اساس اطلاعیه منتشر شده، متقاضیان واجد شرایطی که از طریق سامانه‌ی شرکت ایران خودرو، پیامک امکان واریز وجه برای آن‌ها ارسال شده است، می‌توانند از روز سه‌شنبه مورخ بیست و هشتم فروردین ماه 1403 تا روز دوشنبه سوم اردیبهشت ماه همان سال، با مراجعه به سایت فروش اینترنتی ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir، نسبت به ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری اقدام نموده و سپس وجه علی‌الحساب را واریز و کد پیگیری دریافت نمایند.

این خودرو تحت عنوان شاین مکس بنزینی با کد کلاس خودرو 72501 شناخته می‌شود. مبلغ علی‌الحساب برای خرید این خودرو 500 میلیون تومان تعیین شده است. رنگ‌های قابل عرضه برای این خودرو شامل مشکی شاین، سفید شاین، تیتانیوم شاین و آبی تیره شاین می‌باشند. این خودرو تحت برنامه فروش 108299 قرار گرفته و طبق اطلاعیه، تحویل آن 90 روز پس از تکمیل وجه خواهد بود.

طرح فروش شاین مکس ایران خودرو با قیمت جدید و تحویل 90 روزه ویژه فروردین 1403

شرح خودرو شاین مکس بنزینی
کد کلاس خودرو 72501
مبلغ علی الحساب (تومان) 500,000,000
رنگ های قابل عرضه مشکی شاین، سفید شاین، تیتانیوم شاین، آبی تیره شاین
برنامه فروش 108299
موعد تحویل 90 روزه (پس از تکمیل وجه)

شاین مکس بنزینی

مشخصات فنی شاین مکس بنزینی

خودروی شاین مکس محصول تازه نفس شرکت چینی دانگ فنگ است که در سال 2022 طراحی و معرفی گردید و حالا توسط ایران خودرو به بازار ایران آمده است. این خودرو با ابعاد 4797 در 1870 در 1475 میلیمتر (طول، عرض و ارتفاع) و فاصله بین دو محور 2770 میلیمتری است. وزن این خودرو 1486 کیلوگرم اعلام شده است.

در قلب شاین مکس، یک پیشرانه 4 سیلندر 16 سوپاپ با حجم 1.5 لیتر (1476 سی سی) جای گرفته که از سیستم تنفس توربوشارژر بهره می‌برد. این موتور قادر است 190 اسب بخار قدرت در 5200 دور در دقیقه و 300 نیوتن متر گشتاور در 2000 دور تولید نماید. انتقال نیرو در شاین مکس از طریق یک گیربکس 7 سرعته دوکلاچه خودکار و به چرخ‌های جلو صورت می‌پذیرد. شتاب صفر تا صد این خودرو 7.4 ثانیه و حداکثر سرعت آن 210 کیلومتر در ساعت عنوان شده است.

میزان مصرف سوخت ترکیبی شاین مکس 6.2 لیتر در هر 100 کیلومتر اعلام گردیده و ظرفیت باک سوخت آن 52 لیتر است. این خودرو با استاندارد آلایندگی یورو 6 تولید می‌شود.

از لحاظ تجهیزات ایمنی، شاین مکس به سیستم‌های ترمز ABS و EBD، کنترل پایداری و کشش، پایش باد لاستیک‌ها، ایربگ‌های جلو و جانبی (در تیپ فول شامل ایربگ پرده‌ای نیز می‌شود)، دوربین 360 درجه، سنسور و دوربین پارک جلو و عقب مجهز است. کابین این خودرو از تریم چرمی، سانروف و سقف پانوراما برخوردار است.

سیستم سرگرمی شاین مکس دارای یک نمایشگر 12.5 اینچی با 11 بلندگو و پنل ابزار دیجیتال 12.3 اینچی است. آینه‌های جانبی آن تاشو برقی و گرمکن می‌باشند. سایر امکانات رفاهی این خودرو شامل سیستم تهویه اتوماتیک، سنسور نور و باران و سیستم ورود و استارت بدون کلید می‌گردد. تیپ‌های فول آپشن شاین مکس حتی به سامانه خودران سطح 2 مجهز شده‌اند که از ترکیب سیستم‌های رادار، هشدار خروج از خط، هشدار برخورد از جلو و کروز کنترل تطبیقی تشکیل یافته است.

شرایط واریز وجه دنا پلاس اتوماتیک آپشنال اعلام شد + جدول فروردین 1403

شرایط جدید فروش خودروهای دنا پلاس اتوماتیک آپشنال، شرکت ایران خودرو ویژه فروردین 1403 اعلام شد.

بر اساس اعلام رسمی این شرکت، شرایط انتخاب و واریز وجه مجدد برای تعداد محدودی از متقاضیان دنا پلاس اتوماتیک آپشنال با اولویت های زمستان 1402 در سامانه یکپارچه، مطابق با جدول پیوست فراهم گردیده است.

متقاضیان واجد شرایط این فراخوان می توانند در بازه زمانی 10 روزه یا تا زمان تکمیل ظرفیت، با مراجعه به سایت فروش اینترنتی ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به واریز وجه اقدام نمایند. لازم به ذکر است که زمان فعال سازی این بخشنامه بر روی سایت مذکور پس از ارسال پیامک از سوی ایران خودرو خواهد بود.

نکات قابل توجه در خصوص این فراخوان عبارتند از:

1- کلیه شرایط عمومی و اختصاصی بخشنامه های فراخوان اولویت های سامانه یکپارچه فروش خودرو (متقاضیان عادی) در خصوص متقاضیان این بخشنامه نیز لازم الاجرا خواهد بود.

2- برنامه فروش های پیش فروش ارائه شده در جدول مشمول مصوبه 473 شورای رقابت می باشد و در صورت افزایش قیمت محصول در زمان تحویل، بخش معادل پیش پرداخت مشمول افزایش قیمت نخواهد شد.

طبق جدول پیوست، خودروی دنا پلاس اتوماتیک آپشنال با کد کلاس 70712 و موعد تحویل 90 روزه یا شهریور 1403، برای متقاضیان اولویت های زمستان 1402 با بخشنامه های 4680، 4689، 4694 و 4716 در برنامه فروش اصلی 107580، 107853 ، 107047 و 10734 قابل ارائه می باشد. مبلغ قابل واریز برای این خودرو نیز 6،999،398،000 ریال یا 3،499،699،000 ریال تعیین گردیده است.

جدول شرایط واریز وجه دنا پلاس اتوماتیک آپشنال ویژه فروردین 1403

دنا پلاس اتوماتیک آپشنال خودرو
زمستان 1402 اولویت
4680,4689,4694,4716 بخشنامه
107580,107853107047,10734, برنامه فروش اصلی
دنا پلاس اتوماتیک آپشنال (کد کلاس 70712) خودرو و کد کلاس قابل ارائه
90 روزه یا شهریور 1403 موعد تحویل
6,999,398,000 یا 3,499,699,000 مبلغ قابل واریز (ریال)

شرایط واریز وجه دنا پلاس 6 سرعته ویژه متقاضیان عادی + جدول فروردین 1403

براساس اطلاعات ارائه شده، در راستای شرایط جدید واریز وجه به تعداد محدود برای متقاضیان گروه دنا در بهار سال 1403 سامانه یکپارچه فروش خودرو، شرکت ایران خودرو فرصت مجدد پرداخت وجه را برای این متقاضیان فراهم آورده است. این امکان در مدت 10 روز یا تا زمان تکمیل ظرفیت موجود از طریق سایت فروش اینترنتی esale.ikco.ir در دسترس خواهد بود.

طبق اعلام شرکت ایران خودرو، فعال سازی این بخشنامه و امکان واریز وجه برای متقاضیان دنا در بهار 1403، پس از ارسال پیامک از سوی این شرکت خودروساز بر روی سایت esale.ikco.ir میسر خواهد شد.

نخستین نکته این است که کلیه شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در بخشنامه‌های فراخوان اولویت‌های سامانه یکپارچه فروش خودرو (متقاضیان عادی)، برای متقاضیان این بخشنامه جدید نیز لازم‌الاجرا خواهد بود. نکته دیگر آن است که برنامه‌های پیش‌فروش ارائه شده، مشمول مصوبه شماره 473 شورای رقابت بوده و در صورت افزایش قیمت محصول در زمان تحویل، بخش معادل پیش‌پرداخت مشمول این افزایش قیمت نخواهد شد.

در این بخشنامه، خودروی قابل ارائه، دنا پلاس EF7P شش سرعته از خانواده دنا است. این خودرو دارای دو برنامه فروش با شماره‌های 108371 و 108371 می‌باشد. موعد تحویل برنامه اول 90 روز پس از واریز وجه و تحویل برنامه دوم شهریور 1403 خواهد بود. مبلغ قابل واریز برای دنا پلاس شش سرعته در برنامه فروش 108371 معادل 5,581,506,000 ریال و در برنامه پیش فروش 108371 معادل 2,790,753,000 ریال تعیین شده است.

این شرایط جدید به متقاضیان گروه دنا در بهار 1403 که از اولویت بخشنامه شماره 4704 برخوردار هستند، اختصاص دارد. لازم به ذکر است که تمامی امکانات و تجهیزات خودروی دنا پلاس شش سرعته در این بخشنامه جدید لحاظ شده و هیچ یک از آن‌ها حذف نشده است.

شرایط واریز وجه دنا پلاس 6 سرعته ویژه متقاضیان عادی ویژه فروردین 1403

خودرو خانواده دنا خانواده دنا
اولویت بهار 1403 بهار 1403
بخشنامه 4704 4704
برنامه فروش اصلی 107831 107831
خودرو قابل ارائه دنا پلاس EF7P شش سرعته دنا پلاس EF7P شش سرعته
موعد تحویل 90 روزه شهریور 1403
مبلغ قابل واریز (ریال) 5,581,506,000 2,790,753,000
برنامه فروش 108371 108372

شرایط تکمیل وجه 3 محصول ایران خودرو با اولویت زمستان 1402 و بهار 1403 + جدول فروردین 1403

در یک اقدام جدید از سوی شرکت خودروسازی ایران خودرو، شرایط ویژه‌ای برای واریز مجدد وجه سه محصول این خودروساز فراهم شده است. با توجه به اطلاعات منتشر شده، متقاضیان دارای اولویت در سامانه یکپارچه فروش خودرو در فصول زمستان 1402 و بهار 1403، می‌توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی esale.ikco.ir، برای واریز وجه اقدام کنند. این شرایط به صورت محدود و در بازه زمانی 10 روزه یا تا زمان تکمیل ظرفیت، فعال خواهد بود.

فرآیند فعال‌سازی این بخشنامه بر روی سایت esale.ikco.ir، پس از ارسال پیامک از سوی ایران خودرو به متقاضیان واجد شرایط صورت خواهد گرفت. لازم به ذکر است که کلیه شرایط عمومی و اختصاصی بخشنامه‌های فراخوان اولویت‌های سامانه یکپارچه فروش خودرو (متقاضیان عادی)، برای متقاضیان این بخشنامه نیز لازم‌الاجرا خواهد بود.

همچنین، برنامه‌های فروش پیش‌فروش ارائه شده در این جدول، مشمول مصوبه شماره 473 شورای رقابت بوده و در صورت افزایش قیمت محصول در زمان تحویل، بخش معادل پیش‌پرداخت، مشمول افزایش قیمت نخواهد شد. این اقدام ایران خودرو، فرصتی را برای متقاضیان واجد شرایط فراهم می‌کند تا با واریز مجدد وجه، در صف تحویل محصولات این شرکت قرار گیرند.

جدول شرایط تکمیل وجه 3 محصول ایران خودرو با اولویت زمستان 1402 و بهار 1403 ویژه فروردین 1403

شرح خودرو اولویت برنامه فروش اصلی خودرو قابل ارائه موعد تحویل مبلغ قابل واریز
تارا دستی زمستان ۱۴۰۲ ۱۰۶۵۰۲ ۱۰۶۵۶۵ ۱۰۶۷۵۹ تارا دستی کد کلاس (۳۲۲۰۹) رانا پلاس کد کلاس (۶۱۰۱۹) ۹۰ روزه شهریور ۱۴۰۳ ۹۰ روزه یا شهریور ۱۴۰۳ ۵,۸۶۹,۳۲۰,۰۰۰ ۲,۹۳۴,۶۶۰,۰۰۰ ۴,۵۷۲,۴۱۶,۰۰۰ ۲,۲۸۶,۲۰۸,۰۰۰
رانا پلاس زمستان ۱۴۰۲ ۱۰۶۵۳۴ رانا پلاس کد کلاس (۶۱۰۱۹) ۹۰ روزه یا شهریور ۱۴۰۳ ۴,۵۷۲,۴۱۶,۰۰۰ ۲,۲۸۶,۲۰۸,۰۰۰
۱۰۶۹۷۸
گروه دنا زمستان ۱۴۰۲ ۱۰۷۸۷۶ دنا پلاس EF7P شش سرعته کد کلاس (۷۰۹۰۴) تا را دستی کد کلاس (۳۲۲۰۹) ۹۰ روزه یا شهریور ۱۴۰۳ ۹۰ روزه یا شهریور ۱۴۰۳ ۵,۵۸۱,۵۰۶,۰۰۰ ۲,۹۳۴,۶۶۰,۰۰ ۵,۸۶۹,۳۲۰,۰۰۰ ۲,۹۳۴,۶۶۰,۰۰۰
بهار ۱۴۰۳ ۱۰۸۰۴۲ دنا پلاس EF7P شش سرعته کد کلاس (۷۰۹۰۴) تارا دستی کد کلاس (۳۲۲۰۹) شهریور ۱۴۰۳ یا مهر ۱۴۰۳ ۹۰ روزه شهریور ۱۴۰۳ ۲,۷۹۰,۷۵۳,۰۰0 ۲,۵۱۱,۶۷۷,۰۰۰ ۵,۸۶۹,۳۲۰,۰۰۰ ۲,۹۳۴,۶۶۰,۰۰۰

طرح تبدیل حواله ایران خودرو به سایر محصولات اعلام شد + جدول فروردین 1403

شرکت ایران خودرو در اطلاعیه‌ای به نمایندگی‌های فروش خود، شرایط ویژه‌ای را برای تبدیل حواله‌های منقضی شده مربوط به فروردین 1403 به سایر خودروهای قابل عرضه از سوی این شرکت اعلام کرده است. بر اساس این بخشنامه که در راستای تسهیل روند تحویل خودروها به مشتریان صادر شده، خریداران می‌توانند حواله‌های منقضی شده خود را به محصولات دیگری از جمله وانت آریسان دوگانه‌سوز، پژو 207 دستی و اتوماتیک، تارا دستی و اتوماتیک، هایما S7 و S5، سورن پلاس دوگانه‌سوز و بنزینی، رانا معمولی و پلاس، و دنا پلاس دستی و اتوماتیک توربوشارژ تبدیل کنند.

لازم به ذکر است که این بخشنامه صرفاً برای تعهدات منقضی شده در فروردین 1403 برنامه‌ریزی شده و طبق ضوابط موجود، محاسبه سود مشارکت تعهدات پیش‌فروش به محض انقضای مهلت دعوتنامه، تا تاریخ سررسید مندرج در آن به صورت مکانیزه انجام می‌شود. همچنین پس از انجام تبدیل، تأمین اعتبار و قیمت‌گذاری مجدد برای محاسبه دقیق‌تر مابه‌التفاوت قیمت صورت می‌پذیرد.

شرکت ایران خودرو تأکید کرده است که در صورت نیاز به بروزرسانی و تغییر شرایط این بخشنامه، روند تبدیل حواله‌ها متوقف و اطلاع‌رسانی لازم از طریق سیستم نمایندگی‌ها انجام خواهد شد. این اقدام در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان و تسریع در روند تحویل خودروها صورت گرفته است.

جدول طرح تبدیل حواله ایران خودرو ویژه فروردین 1403

خودرو ثبت نامی که خودروی قابل ارائه شرح خودرو قابل ارائه که برنامه فروش تبدیل موعد تحویل
وانت آریسان دوگانه سوز (کد ۱۶۹) ۱۶۹۰۵ وانت آریسان دوگانه سوز ۱۰۸۲۷۵ مطابق موعد تحویل برنامه فروش در سیستم
پارس سال (کد ۳۵۱) ۶۰۰۲۳ پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه ای ارتقا یافته ۱۰۸۲۷۶
تا را دستی (کد ۳۲۲) ٣٢٢٠٩ تارا دستی ۷۱۰ ۱۰۸۲۷۷
تارا اتوماتیک (کد ۳۲۳) ٣٢٣١١ یا ٣٢٢٠٩ تارا اتوماتیک V4 LX تارا دستی V1+ ۱۰۸۲۷۸ یا ۱۰۸۲۷۹
هایما S7 کد (۵۱۸) ۵۱۸۰۲ هایما S7 ١٠٨٢٨٠
هایما S5 کد (۵۲۲) ۵۲۲۰۲ هایما S5 ۱۰۸۲۸۱
سورن پلاس دوگانه سوز ( کد ۵۵۵) ۵۸۴۰۲ سورن پلاس با موتور XU7P ۱۰۸۲۸۲
سورن پلاس بنزینی (کد ۵۷۵) ۵۸۴۰۲ سورن پلاس با موتور XU7P ۱۰۸۲۸۳
پژو ۲۰۷ دستی ( کد ۶۰۰ ) ۶۰۰۲۳ پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه ای ارتقا یافته ١٠٨٢٨٢
پژو ۲۰۷ اتوماتیک (کد (۶۰۶) ۶۰۶۱۲ پژو ۲۰۷ اتوماتیک سقف شیشه ای ارتقا یافته ۱۰۸۲۸۵
رانا معمولی و پلاس کد ۶۱۰ ۶۱۰۱۹ یا رانا پلاس ارتقا یافته یا ۲۰۷ دستی سقف شیشه ای ارتقا یافته ۱۰۸۲۸۶ یا ۱۰۸۲۸۷
دنا پلاس کد (۷۰۳) ٧٠٩٠٢ دنا پلاس دستی با گیربکس ۶ سرعته دستی و (EFVP) موتور ۱۰۸۲۸۸
دنا پلاس توربو شارژ دستی (کد (۷۰۴ یا ۵۸۴۰۲ دنا پلاس دستی با گیربکس ۶ سرعته دستی و (EFVP) موتور سورن پلاس با موتور XU7P ۱۰۸۲۸۹ یا ١٠٨٢٩٠
دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک (کد (۷۰۷) ٧٠٧١٢ یا ۵۸۴۰۲ دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک آپشنال سورن پلاس با موتور XUV P ١٠٨٢٩١ یا

فروش فوق العاده وانت آریسان 2 دوگانه سوز ویژه متقاضیان عادی با تحویل 90 روزه + جدول فروردین 1403

گروه صنعتی ایران خودرو از آغاز فروش فوق‌العاده وانت آریسان 2 دوگانه سوز برای متقاضیان عادی خبر داد. این بخشنامه فروش از روز دوشنبه 20 فروردین ماه آغاز می‌شود و ثبت نام صرفاً از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو انجام خواهد گرفت.

وانت آریسان 2 دوگانه سوز با قیمت 4،137،138،000 ریال به فروش می‌رسد و موعد تحویل آن 90 روز کاری پس از ثبت نام خواهد بود.

جدول شرایط فروش آریسان 2 با تحویل 90 روزه ویژه فروردین 1403

خودرو وانت آریسان 2 دوگانه سوز
کلاس خودرو 16905
رنگ های قابل عرضه سفید، مشکی متالیک، خاکستری متالیک، نقره ای متالیک
قیمت مصوب فروش 4,137,138,000
برنامه فروش 108250
موعد تحویل 90 روزه

مشخصات فنی آریسان 2

این محصول جدید گروه صنعتی ایران خودرو دارای پیشرانه بهبودیافته XU7P است که این موتور 1.8 لیتری 4 سیلندر و 8 سوپاپ با توان تولید 97 اسب بخار و گشتاور 146 نیوتن متر، گواهی استاندارد آلایندگی یورو 5 را دریافت کرده است.

تغییرات انجام شده در پیشرانه جدید آریسان 2 به بازدهی بهتر، کاهش مصرف سوخت و کاهش استهلاک آن کمک می‌کند. از دیگر تغییرات این وانت می‌توان به انتقال محور محرک از عقب به دیفرانسیل جلو، کاهش ظرفیت باک بنزین از 55 لیتر به 40 لیتر و افزایش ظرفیت مخزن گاز از 70 لیتر به 75 لیتر اشاره کرد.

در مجموعه آریسان 2، ضرایب دنده نیز ارتقا یافته که به عملکرد بهتر این خودرو در شیب کمک می‌کند. همچنین ظرفیت حمل این وانت جدید تا یک تن افزایش پیدا کرده است.

قیمت شش محصول ایران‌خودرو اعلام شد + جدول فروردین 1403

ایران‌خودرو در روز پنجم فروردین 1403، قیمت شش محصول خود را اعلام کرد. این شش محصول عبارتند از: تارا دنده‌ای V1‌ پلاس، تارا اتوماتیک V4، پژو 207 دنده‌ای پانوراما، دنا پلاس دنده‌ای با گیربکس شش سرعته، سورن پلاس XU7P و وانت آریسان 2.

قیمت هرکدام از شش محصول ایران‌خودرو برای فروردین 1403، حدود پنج الی هفت میلیون تومان افزایش را تجربه کرده‌اند. بیشترین میزان افزایش مربوط به تارا اتوماتیک V4 و دنا پلاس دنده‌ای شش سرعته است که هفت میلیون تومان افزایش قیمت داشته‌اند. سورن پلاس XU7P و آریسان 2 نیز با پنج میلیون تومان افزایش، کمترین میزان رشد قیمت را داشته‌اند. در جدول زیر به قیمت جدید محصولات ایران‌خودرو پرداخته‌ایم:

خودرو قیمت قبل قیمت جدید
تارا دنده ای V1 پلاس 580.120.000 586.828.000
تارا اتوماتیک V4 681.434.000 689.011.000
پژو 207 دنده ای پانوراما 498.584.000 504.592.100
دنا پلاس دنده ای با گیربکس شش سرعته 551.584.000 558.047.100
سورن پلاس XU7P 459.118.900 464.788.900
آریسان 2 408.000.000 413.601.000

شرایط فروش فوری پژو پارس ویژه منتخبین سامانه یکپارچه اولویت زمستان + جدول اسفند 1402

پس از کش و قوس های فراوان در خصوص عرضه خودرو پژو پارس و تکمیل اولویت های تخصیص داده شده سامانه، گروه صنعتی ایران خودرو شرایط فروش فوری پژو پارس XU7P را ویژه متقاضیان سامانه یکپارچه اسفند 1402 را اعلام کرد.

در اطلاعیه این شرایط فروش آماده است با توجه به تولید امکان تولید تعداد محدودی خودرو پارس XU7P با کد کلاس 35106 شرایط انتخاب و واریز وجه برای بخشی از متقاضیان گروه پارس با اولویت زمستان 1402 (بخشنامه 4705) براساس اولویت ثبت نام به شرح جدول پیوست ایجاد شده است، مشتریان فوق میتوانند طی مدت 4 روز نسبت به واریز وجه اقدام نمایند.

واجدین شرایط اولویت های فوق از طریق ارسال پیامک مطلع خواهند شد.

در این طرح فروش خودرو پارس با موتور XU7P سفید با قیمت فروش نقدی ۲,۹۴۱,۳۳۲,۱۳۶ ریال با تحویل 30 روزه عرضه می‌شود و خریداران با اولویت زمستان 1402 سامانه می‌توانند نسبت تکمیل وجه اقدام کنند.

شرایط فروش فوری پژو پارس ویژه منتخبین سامانه یکپارچه اولویت زمستان در اسفند 1402

خودرو متقاضی خودرو قابل عرضه کد کلاس موعد تحویل و شرایط قابل انتخاب
متقاضیان گروه پارس واریز وجه نشده بخشنامه ۴۷۰۷ پارس با موتور XU7P کد کلاس : ۳۵۱۰۶ مدل : ۱۴۰۲ تحویل : ۳۰ روزه
برنامه فروش : ۱۰۸۱۸۲
مبلغ قابل پرداخت (ریال) : ۲,۹۴۱,۳۳۲,۱۳۶
سود مشارکت و انصراف : صفر
سفید

خودرو متقاضی خودرو قابل عرضه کد کلاس موعد تحویل و شرایط قابل انتخاب
متقاضیان گروه پارس واریز وجه نشده بخشنامه ۴۷۰5 پارس با موتور XU7P کد کلاس : ۳۵۱۰۶ مدل : ۱۴۰۲ تحویل : ۳۰ روزه
برنامه فروش : ۱۰۸۱۸0
مبلغ قابل پرداخت (ریال) : ۲,۹۴۱,۳۳۲,۱۳۶
سود مشارکت و انصراف : صفر
سفید

طرح پیش فروش ون وانا ایران خودرو دیزل با قیمت قطعی + جدول اسفند 1402

گروه صنعتی ایران خودرو شرایط پیش فروش ون وانا را با قیمت قطعی و تحویل فوری اعلام کرد.

این طرح پیش فروش از ساعت 10 صبح روز 24 اسفند 1402 آغاز و تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت. در این طرح فروش خودرو ون وانا 3TZ-یورو 5 با قیمت قطعی 16,741,830,937 ریال به فروش می‌رسد. پیش پرداخت اول نقدی (زمان ثبت نام) معادل 15,500,000,000 ریال و چک تسهیلات به سررسید 24/12/1403 با نرخ 12 درصد معادل 1,098,950,000 ریال خواهد بود. سود مشارکت سالانه و سود انصراف سالانه صفر درصد در نظر گرفته شده است و جریمه تاخیر در تحویل 2.5 درصد خواهد بود. تاریخ تحویل هفته آخر اسفند 1402 اعلام شده است.

جدول طرح پیش فروش ون وانا ایران خودرو دیزل با قیمت قطعی اسفند 1402

ون وانا 3TZ-یورو 5 خودرو
16,741,830,937 قیمت قطعی فروش (تمام هزینه های جانبی)
15,500,000,000 پیش پرداخت اول نقدی (زمان ثبت نام)
1,098,950,000 چک تسهیلات به سررسید 24/12/1403 با نرخ 12 درصد
0 درصد سود مشارکت سالانه
0 درصد سود انصراف سالانه
2.5 درصد ماهانه جریمه تاخیر در تحویل
هفته آخر اسفند 1402 زمان تحویل (مشروط به پرداخت بموقع و تکمیل مالی)

شرایط پیش فروش کامیونت آرنا پلاس ایران‌خودرو دیزل + جدول اسفند ۱۴۰۲

ایران‌خودرو دیزل در ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه مورخ ۲۱ اسفندماه، پیش فروش کامیونت آرنا پلاس را آغاز می‌کند. در این طرح جدید، آرنا پلاس با قیمت علی‌الحساب و به چهار روش متفاوت در دسترس متقاضیان قرار می‌گیرد.

برای شرکت در طرح پیش فروش کامیونت آرنا پلاس می‌بایست در زمان مقرر، به سایت ایران‌خودرو دیزل به نشانی esale.ikd.ir مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و پرداخت هزینه اولیه اقدام کرد. این خودرو با قیمت علی‌الحساب ۸۸۵ میلیون تومان و در رنگ‌های سفید و آبی کاربنی قابل‌خرید است. مبلغ نهایی بر اساس قیمت روز خودرو محاسبه می‌شود.

بسته به روش پیش فروش منتخب، سود مشارکت و انصراف و همین‌طور موعد تحویل آرنا پلاس متفاوت است. جزئیات کامل پیش فروش کامیونت آرنا پلاس ایران‌خودرو دیزل را در جدول زیر مشاهده می‌کنید.

شرایط پیش فروش کامیونت آرنا پلاس در اسفند ۱۴۰۲

نام خودرو/ جزئیات فروششاسی کامیونت آرنا پلاس با موتور یورو۵
روش پیش فروشروش اولروش دومروش سومروش چهارم
موعد تحویلهفته آخر خرداد ۱۴۰۳هفته آخر تیر ۱۴۰۳هفته آخر مرداد ۱۴۰۳هفته آخر شهریور ۱۴۰۳
مبلغ پیش پرداخت۸۸۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان
تکمیل مالیپیش از تحویل، باقیمانده بهای خودرو به قیمت روز کارخانه به انضمام مابه‌التفاوت هزینه های جانبی محاسبه شده و به وسیله دعوتنامه به مشتری اعلام می‌شود
سود مشارکت سالانه۵ درصد۱۲درصد
سود انصراف سالانه۲ درصد۹ درصد
جریمه تأخیر در تحویلسود مشارکت بعلاوه ۱ درصد ماهانه
رنگ‌بندیسفید، آبی کربنیسفید

مروری بر مشخصات کامیونت آرنا پلاس

کامیونت آرنا پلاس ایران‌خودرو دیزل به موتور کامینز ISF-3.8 s 5154 مجهز است که در مجموع ۱۵۴ اسب بخار قدرت و ۵۰۰ نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند. این موتور ۴ سیلندر ۳.۸ لیتری از فناوری‌های توربوشارژ، اینترکولر، سیستم SCR و کامان ریل بهره می‌گیرد. گیربکس آرنا پلاس دارای ۶ دنده جلو و ۱ دنده عقب بوده و محصولی از شرکت ZF است.

خودرو روی رینگ‌های ۱۷.۴ اینچی سوار بوده و در بخش جلو از سیستم تعلیق فنرتخت با کمک‌فنر هیدرولیک استفاده می‌کند. تعلیق عقب نیز از نوع فنرتخت بوده و دارای دو کمک‌فنر هیدرولیک است. سیستم ترمز دومداره پنوماتیک، ترمزهای دیسکی روی چرخ‌های جلو و عقب، سیستم‌های ABS، EBD، ASR و LSV (سوپاپ تنظیم نیروی ترمز متناسب با میزان بار) و همین‌طور خفه کن ترمز از دیگر مشخصات آرنا پلاس به حساب می‌آیند.

شرایط پیش فروش پیکاپ فوتون اتوماتیک اعلام شد + جدول اسفند 1402

ایران خودرو دیزل دور جدید پیش فروش پیکاپ فوتون اتوماتیک ویژه اسفندماه 1402 را از فردا دوشنبه آغاز خواهد نمود.

این بخشنامه از ساعت 14 روز دوشنبه 21 اسفندماه فعال خواهد شد.

در روش فروش نقدی وانت پیکاپ بنزینی فوتون-یورو6 با گیربکی اتوماتیک با پیش پرداخت 9,400,000,000 ریال قابل خرید است. تکمیل مالی قبل از تحویل انجام می‌شود. سود مشارکت سالانه 12 درصد، سود انصراف سالانه 9 درصد و جریمه تاخیر در تحویل سود مشارکت بعلاوه 1 درصد ماهیانه در نظر گرفته شده است.

زمان تحویل (مشروط بر پرداخت بموقع) هفته آخر شهریور 1403 خواهد بود.

جدول شرایط پیش فروش پیکاپ فوتون اتوماتیک در اسفند 1402

خودرو وانت پیکاپ بنزینی فوتون-یورو6 با گیربکی اتوماتیک
روش فروش نقدی
رنگ مشکی-سفید
پیش پرداخت اول نقدی (زمان ثبت نام) 9,400,000,000
تکمیل مالی قبل از تحویل
سود مشارکت سالانه 12 درصد
سود انصراف سالانه 9 درصد
جریمه تاخیر در تحویل سود مشارکت بعلاوه 1 درصد ماهیانه
زمان تحویل (مشروط بر پرداخت بموقع) هفته آخر شهریور 1403

شرایط پیش فروش ون وانا با قیمت غیرقطعی اعلام شد + جدول اسفند 1402

شرکت ایران خودرو شرایط پیش فروش ون وانا ایران شرکت را اعلام نموده است.

شرایط فروش ون وانا از ساعت 14 روز یکشنبه 20 اسفندماه 1402 آغاز خواهد شد. در این طرح فروش خودرو ون وانا 3TZ-یورو5 با مبلغ پیش پرداخت 850 میلیون تومان قابل پیش خرید است و تکمیل مالی قبل از تحویل به قیمت روز انجام می‌شود. سود مشارکت سالانه 12 درصد و سود انصراف سالانه 9 درصد خواهد بود.

جریمه تاخیر در تحویل در این طرح خرید شامل سود مشارکت بعلاوه 1 درصد ماهیانه خواهد بود.

زمان تحویل خودرو (در صورت پرداخت و تکمیل به موقع) بر اساس شرایط انتخابی هفته آخر تیر 1403، هفته آخر مرداد 1403 و هفته آخر شهریور 1403 خواهد بود.

شرایط پیش فروش ون وانا با قیمت غیرقطعی در اسفند 1402

ون وانا 3TZ-یورو5 خودرو
8,500,000,000 پیش پرداخت اول نقدی (زمان ثبت نام)
قبل از تحویل به قیمت روز تکمیل مالی
12 درصد سود مشارکت سالانه
9 درصد سود انصراف سالانه
سود مشارکت بعلاوه 1 درصد ماهیانه جریمه تاخیر در تحویل
هفته آخر تیر 1403، هفته آخر مرداد 1403، هفته آخر شهریور 1403 زمان تحویل(در صورت پرداخت و تکمیل به موقع)

شرایط فروش نقدی وانت آریسان ۲ دوگانه‌سوز با تحویل ۹۰روزه اعلام شد + جدول اسفند ۱۴۰۲

وانت آریسان ۲ دوگانه‌سوز مجهز به استانداردهای اجباری ۱۴۰۳ در بخشنامه جدید ایران‌خودرو به فروش گذاشته می‌شود. طرح فروش فوق‌العاده وانت آریسان ۲ ویژه متقاضیان عادی بوده و از روز شنبه مورخ ۱۹ اسفندماه به اجرا درمی‌آید.

در طرح جدید ایران‌خودرو، وانت آریسان ۲ دوگانه‌سوز با قیمت ۴۰۸ میلیون تومان و در رنگ‌های سفید، مشکی، خاکستری متالیک و نقره‌ای متالیک عرضه شده است. متقاضیان جهت ثبت‌نام خودرو می‌بایست به یکی از نمایندگی‌های مجاز ایران‌خودرو مراجعه کنند. پس از انجام ثبت‌نام، عملیات واریز وجه از طریق سایت فروش اینترنتی به نشانی agancy.ikco.ir صورت می‌گیرد. این طرح تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد و خودروها پس از ۹۰ روز کاری به خریداران تحویل داده می‌شوند. جزئیات فروش وانت ایران‌خودرو را در جدول زیر مشاهده می‌کنید.

جدول شرایط فروش وانت آریسان ۲ دوگانه‌سوز در اسفند ۱۴۰۲

نام خودرووانت آریسان ۲ دوگانه سوز مجهز به استانداردهای اجباری ۱۴۰۳
کلاس خودرو/ برنامه فروش۱۶۹۰۵/ ۱۰۸۱۲۸
قیمت مصوب۴۰۸.۰۰۰.۰۰۰ تومان
رنگ‌بندیسفید، مشکی، خاکستری متالیک، نقره‌ای متالیک
موعد تحویل۹۰ روز کاری

مشخصات آریسان ۲ دوگانه‌سوز

وانت آریسان ۲ جدید می‌تواند باری با حدود وزن ۶۰۰ کیلوگرم را تحمل کند، البته با احتساب دو سرنشین، ظرفیت حمل خودرو به ۷۵۰ کیلوگرم می‌رسد. این محصول به موتور XU7P-CNG با پاشش چندنقطه‌ای مجهز بوده و حداکثر ۹۷ اسب بخار قدرت و ۱۴۶ نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند. به لطف این مشخصات، وانت آریسان ۲ دوگانه‌سوز با سوخت بنزینی می‌تواند به سرعت ۱۷۰ کیلومتر بر ساعت دست پیدا کرده و شتاب صفر تا صد را در مدت‌زمان ۱۳.۸ ثانیه مدیریت کند.

قوای موتور از طریق گیربکس ۵ سرعته دستی به چرخ‌های جلو وارد شده و وانت را به حرکت می‌اندازد. مصرف سوخت ترکیبی بنزینی ۸.۸ لیتر، و گازی ۹.۳ لیتر در هر صد کیلومتر است. این ماشین با گارانتی ۳ ساله یا کارکرد ۶۰ هزار کیلومتر در دسترس خریداران قرار می‌گیرد.

فروش فوق‌العاده محصولات ایران‌خودرو ویژه خریداران پارس با اولویت زمستان ۱۴۰۲ + جدول اسفند ۱۴۰۲

ایران‌خودرو از شرایط پیش‌فروش و همین‌طور فروش فوق‌العاده محصولات خود به صورت نقدی و اقساطی خبر داد. این طرح مخصوص افرادی است که در اسفند سال گذشته برای خرید پژو پارس از طریق سامانه یکپارچه فروش اقدام کرده و اسامی آن‌ها به عنوان بخش آخر اولویت‌های زمستان ۱۴۰۲ اعلام شده است.

در این طرح فوق‌العاده که از روز پنجشنبه مورخ ۱۷ اسفندماه آغاز شده و به مدت ۱۰ روز ادامه دارد، خودروها حداکثر با موعد تحویل ۹۰ روزه یا به صورت پیش‌فروش عرضه‌شده‌اند. شرکت در این طرح تنها به صورت اینترنتی و از طریق سامانه فروش ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir امکان‌پذیر است.

بدین ترتیب متقاضیان خودرو پارس با اولویت زمستان ۱۴۰۲ می‌توانند محصول انتخابی خود را به سورن پلاس، پژو ۲۰۷ دستی ارتقایافته پانورامیک و یا تارا دستی V1P تبدیل کنند. سورن پلاس با موتور XU7P به صورت نقدی و اقساط در دسترس مشتریان قرار دارد. در صورت انتخاب روش نقدی، تخفیف ۱۵ میلیون تومانی شامل حال خریدار می‌شود. تارا و ۲۰۷ نیز تنها به صورت پیش‌فروش عرضه شده‌اند.

توجه داشته باشید که قیمت خودرو در روش نقدی به صورت قطعی و بر اساس قیمت روز خودرو در هنگام ثبت‌نام محاسبه شده است. در روش اقساطی نیز تنها می‌توان از چک صیادی بنفش استفاده کرد. وضعیت اعتباری متقاضی از طریق سامانه بانک مرکزی مورد بررسی و تأیید قرار می‌گیرد. و اما در طرح پیش‌فروش، ابتدا مبلغی به عنوان پیش‌پرداخت از متقاضی دریافت شده و مابقی آن بر اساس قیمت روز خودرو پیش از موعد تحویل، تسویه‌حساب خواهد شد. جزئیات طرح فوق‌العاده فروش سه محصول ایران‌خودرو را در ادامه مشاهده می‌کنید.

جدول شرایط فروش اقساطی سورن پلاس در اسفندماه ۱۴۰۲

نام خودروسورن پلاس XU7P
کد کلاس خودرو/ برنامه فروش۵۸۴۰۲/ ۱۰۸۱۱۲
مبلغ ودیعه۳۵۹.۵۵۴.۹۳۳ تومان
تعداد چک‌ها/ مبلغ۴ عدد هر یک به مبلغ ۲۵ میلیون تومان
تاریخ چک‌ها۳۰ خردادماه، ۳۰ شهریورماه، ۳۰ آذرماه و ۲۷ اسفندماه ۱۴۰۳
رنگ‌بندیخاکستری، مشکی آبنوس، سفید
موعد تحویلحداکثر ۹۰ روز کاری

جدول شرایط فروش نقدی سورن پلاس در اسفندماه ۱۴۰۲

نام خودروسورن پلاس XU7P
کد کلاس خودرو/ برنامه فروش۵۸۴۰۲/ ۱۰۸۱۱۳
قیمت مصوب۴۵۹.۱۱۸.۹۰۰ تومان (با اعمال ۱۵ میلیون تومان تخفیف)
رنگ‌بندیخاکستری، مشکی آبنوس، سفید
موعد تحویل۹۰ روز کاری

جدول شرایط پیش‌فروش محصولات ایران خودرو در اسفندماه ۱۴۰۲

نام خودروکد کلاس/ برنامه فروشمبلغ پیش پرداخترنگ‌بندیموعد تحویل
پژو ۲۰۷ دستی ارتقایافته با سقف شیشه‌ای۶۰۰۲۳/ ۱۰۸۱۱۶۲۴۹.۲۹۲.۱۰۰ تومانسفید، مشکی آبنوس، خاکستری، نقره‌ای تیتانیومدی ماه ۱۴۰۳
تارا دستی V1P۳۲۲۰۹/ ۱۰۸۱۱۴۲۹۰.۰۶۰.۴۰۰ تومانسفید، مشکی آبنوس، خاکستری، نقره‌ای تیتانیوم، آبی کبودشهریورماه ۱۴۰۳
تارا دستی V1P۳۲۲۰۹/ ۱۰۸۱۱۵۲۶۱.۰۵۴.۴۱۲ تومانمهرماه ۱۴۰۳

شرایط پیش فروش بنز ۱۹۲۴ در سه تیپ متفاوت اعلام شد + جدول اسفند ۱۴۰۲

ایران‌خودرو دیزل در سه بخشنامه متفاوت، بنز ۱۹۲۴ را در دسترس مشتریان قرار داده است. این خودرو در سه تیپ متفاوت، یعنی باری، کمپرسی و کمپرسی دارای کاربری به صورت پیش‌فروش عرضه شده است.

طرح پیش‌فروش بنز ۱۹۲۴ از ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه مورخ ۲۰ اسفندماه آغاز می‌شود. ثبت نام به صورت اینترنتی و تنها از طریق سایت شرکت به نشانی esale.ikd.ir امکان‌پذیر است.

در طرح فروش اخیر ایران‌خودرو دیزل، شاسی کامیون باری ۱۹۲۴ با پیش‌پرداخت ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان به عرضه درآمده و بسته به روش خرید انتخابی، خودرو در تابستان به مشتری تحویل داده می‌شود.

پیش‌پرداخت شاسی کامیون کمپرسی نیز ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان است. دو روش فروش برای این خودرو در نظر گرفته شده و بسته به شیوه انتخابی، موعد تحویل می تواند تیرماه یا مردادماه ۱۴۰۳ باشد.

شاسی کامیون کمپرسی با کاربری با پیش‌پرداخت ۱ میلیارد و ۴۸۰ میلیون تومان عرضه شده و تحویل آن اواخر شهریورماه ۱۴۰۳ صورت می‌گیرد.

قیمت نهایی خودرو پیش از تحویل خودرو و بر اساس قیمت روز کارخانه محاسبه و به خریدار اعلام می‌شود. سود مشارکت و انصراف به صورت سالانه حساب شده و به ترتیب، ۱۲ و ۹ درصد است. جریمه تأخیر نیز به صورت سود مشارکت به علاوه ۱ درصد ماهانه تعریف شده است. جزئیات کامل طرح پیش‌فروش بنز ۱۹۲۴ را در جدول زیر مشاهده می‌کنید.

جدول شرایط پیش‌فروش بنز ۱۹۲۴ در اسفند ۱۴۰۲

نام خودرو/ جزئیاتشاسی باری L1924شاسی کمپرسی LK1924شاسی کمپرسی با کاربری LK1924
مبلغ پیش پرداخت۱.۳ میلیارد تومان۱.۳ میلیارد تومان۱.۴۸ میلیارد تومان
تکمیل مالیپیش از تحویل، باقیمانده بهای خودرو به قیمت وز کارخانه به انضمام مابه التفاوت مالیات، هزینه های بیمه، شماره گذاری و اقساط، محاسبه و به وسیله دعوتنامه به مقاضی اعلام می شود.
موعد تحویلهفته آخر تیر (روش اول)، هفته آخر مرداد (روش دوم)، هفته آخر شهریور (روش سوم) ۱۴۰۳ هفته آخر تیر (روش اول)، هفته آخر مرداد (روش دوم) ۱۴۰۳ هفته آخر شهریور ۱۴۰۳
سود مشارکت۱۲ درصد سالانه
سود انصراف۹ درصد سالانه
جریمه تأخیرسود مشارکت بعلاوه ۱ درصد ماهانه

طرح فروش محصولات ایران خودرو دیزل ویژه اسفند 1402 اعلام شد

شرکت ایران خودرو دیزل قصد دارد با طرح پیش‌فروش اینترنتی جدید، عرضه محصولات متنوع خود را در دستور کار قرار دهد. این ارائه جدید که از یکشنبه هفته آینده، بیستم اسفندماه آغاز می‌گردد، طیف گسترده‌ای از خودروهای سنگین و نیمه‌سنگین تجاری شامل انواع کامیون‌های بار و کمپرسی، ون‌های مسافربری، کامیونت‌های سبک و پیکاپ‌های دوکابین را در بر می‌گیرد.

بنا بر اعلام روابط عمومی این شرکت صنعتی، پیش‌فروش اینترنتی مدل‌های 1924 و 2624 از کامیون‌های باری و کمپرسی از ساعت 10 صبح روز یکشنبه بیستم اسفند آغاز خواهد گردید. همچنین عرضه اینترنتی ون وانا نیز از ساعت 14 همان روز صورت می‌پذیرد.

روز دوشنبه، بیست و یکم اسفندماه نیز عرضه کامیونت آرنا پلاس، کامیونت سبک و کاربردی ایران خودرو و پیکاپ اتوماتیک فوتون (تانلند) در دستور کار شرکت قرار دارد که به ترتیب از ساعات 10 صبح و 14 بعدازظهر آغاز می‌گردد. تمامی این پیش‌فروش‌ها صرفا از طریق سایت اینترنتی فروش شرکت ایران خودرو دیزل امکان‌پذیر خواهد بود.

جزئیات طرح‌های متنوع فروش برای هر یک از این محصولات متعاقبا و به تفکیک اعلام خواهد شد. متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به نمایندگی‌های مجاز فروش در سراسر کشور یا پایگاه اینترنتی شرکت ایران خودرو دیزل مراجعه نمایند. این حرکت شرکت در راستای تامین نیازهای متنوع بازار کامیون، ون، کامیونت و پیکاپ کشور خواهد بود.

آغاز طرح بزرگ فروش و پیش‌فروش محصولات ایران‌خودرو ویژه متقاضیان با اولویت زمستان + جدول اسفند ۱۴۰1

بخشنامه جدید ایران‌خودرو، ۱۲ محصول مختلف را به صورت فروش و پیش‌فروش در دسترس متقاضیان سامانه یکپارچه با اولویت زمستان ۱۴۰۲ قرار داده است. این طرح از روز سه‌شنبه مورخ ۱۵ آغاز شده و تا ۱۰ روز ادامه دارد.

در طرح فروش و پیش‌فروش بزرگ محصولات ایران‌خودرو، خودروهایی همچون پژو ۲۰۷ دستی و اتوماتیک، تارا دستی، سورن پلاس، هایما S7 و ... به عرضه درآمده‌اند. متقاضیان برای انتخاب خودرو و واریز وجه می‌بایست به سایت فروش اینترنتی ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir مراجعه کنند.

جزئیات کامل طرح فروش و پیش‌فروش ۱۲ محصول ایران‌خودرو به همراه موعد تحویل خودروها در جدول زیر ارائه شده است. همان‌طور که مشاهده می‌کنید، خودروهای ۲۰۷ دستی و اتوماتیک، تارا دستی V1P، سورن پلاس بنزینی XV7P، هایما S7، هایما S5 و دنا پلاس توربو اتوماتیک آپشنال هم به صورت نقدی با موعد ۹۰ روزه و هم به صورت پیش‌فروش به عرضه درآمده‌اند. باقی محصولات نیز به صورت پیش‌فروش در دسترس مشتریان قرار دارند و قیمت‌ آن‌ها به عنوان پیش‌پرداخت اعلام شده است.

جدول شرایط فروش و پیش‌فروش محصولات ایران‌خودرو در اسفندماه ۱۴۰۲

نام خودروکد کلاسموعد تحویلمبالغ قابل پرداخت
۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای ارتقایافته۶۰۰۲۳۹۰ روزه۴۹۸.۵۸۴.۳۰۰ تومان
تیر ۱۴۰۳۲۴۹.۲۹۲.۱۰۰ تومان
مرداد ۱۴۰۳۲۲۴.۲۶۲.۹۰۰ تومان
۲۰۷ اتوماتیک سقف شیشه‌ای ارتقایافته۶۰۶۱۲۹۰ روزه۶۰۲.۷۳۵.۲۰۰ تومان
مرداد ۱۴۰۳۳۰۱.۳۶۷.۶۰۰ تومان
تارا دستی V1P۳۲۲۰۹۹۰ روزه۵۸۰.۱۲۰.۹۰۰ تومان
مرداد ۱۴۰۳۲۹۰.۰۶۰.۴۰۰ تومان
شهریور ۱۴۰۳۲۶۱.۰۵۴.۴۰۰ تومان
تارا اتوماتیک V4LX۳۲۳۱۱۹۰ روزه۶۸۱.۴۳۴.۷۰۰ تومان
مرداد ۱۴۰۳۳۰۶.۶۴۵.۶۰۰ تومان
سورن پلاس بنزینی UX7P۵۸۴۰۲۹۰ روزه۴۵۹.۱۱۸.۹۰۰ تومان
مرداد ۱۴۰۳۲۲۹.۵۵۹.۴۰۰ تومان
دنا پلاس EF7P شش سرعته۷۰۹۰۴مرداد ۱۴۰۳۲۴۸.۲۱۲.۹۰۰ تومان
رانا پلاس ارتقایافته۶۱۰۱۹شهریور ۱۴۰۳۲۲۵.۷۶۷.۲۰۰ تومان
۲۰۷ دستی ارتقایافته سقف شیشه‌ای۶۰۰۲۳مرداد ۱۴۰۳۲۴۹.۲۹۲.۱۰۰ تومان
سورن پلاس بنزینی XU7P۵۸۴۰۲۹۰ روزه۴۵۹.۱۱۸.۹۰۰ تومان
هایما S7۵۱۸۰۲۹۰ روزه۱.۰۲۲.۱۸۹.۲۰۰ تومان
هایما S5۵۲۲۰۲۹۰ روزه۹۹۲.۱۳۵.۰۰۰ تومان
دنا پلاس توربو اتوماتیک آپشنال۷۰۷۱۲۹۰ روزه۶۹۲.۱۶۶.۹۰۰ تومان
شهریور ۱۴۰۳۳۴۶.۰۸۳.۴۰۰ تومان

پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه خریداران پژو پارس با اولویت زمستان ۱۴۰۲ + جدول اسفند ۱۴۰۲

ایران‌خودرو فراخوان پیش‌فروش دو محصول پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای و تارا V1 پلاس را صادر کرد. این طرح مخصوص افرادی است که برای خرید پژو پارس در سامانه یکپارچه ثبت نام کرده و برای زمستان ۱۴۰۲ اولویت‌بندی شده‌اند. بدین ترتیب متقاضیان می‌توانند از سه‌شنبه مورخ ۱۵ اسفندماه ۱۴۰۲ به سایت فروش اینترنتی ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir مراجعه کرده و نسبت به انتخاب خودرو و واریز وجه اقدام کنند. فرصت شرکت در طرح پیش‌فروش محصولات ایران‌خودرو تنها ۱۰ روز است.

در بخشنامه جدید ایران‌خودرو، پژو ۲۰۷ دستی ارتقایافته با سقف شیشه‌ای با تنوع رنگی خاکستری، سفید، مشکی و تیتانیومی عرضه می‌شود. مبلغ پیش‌پرداخت حدود ۲۴۹ میلیون تومان است و خودروها در آذرماه سال آینده به مشتریان تحویل داده می‌شوند.

ایران‌خودرو دو برنامه فروش متفاوت را برای تارا دستی ارائه کرده است. در برنامه نخست با تحویل تیر ۱۴۰۳، متقاضی می‌بایست مبلغی حدود ۲۹۰ میلیون تومان را به عنوان پیش‌پرداخت به حساب شرکت تولیدکننده واریز کند. در برنامه فروش دوم، تارا در مردادماه ۱۴۰۳ به مشتری تحویل داده می‌شود و مبلغ پیش‌پرداخت جهت خرید این خودرو حدود ۲۶۱ میلیون تومان اعلام شده است. رنگ‌های سفید، مشکی آبنوس، نقره‌ای، تیتانیومی، خاکستری، آبی کبود، رویال و نقره‌ای برای تارا دستی V1P قابل سفارش هستند. جزئیات کامل طرح پیش‌فروش محصولات ایران‌خودرو را در جدول زیر مشاهده می‌کنید.

جدول شرایط پیش فروش محصولات ایران خودرو در اسفند ۱۴۰۲

نام خودروبرنامه فروشکد کلاسمبلغ پیش پرداختموعد تحویل
پژو ۲۰۷ دستی ارتقایافته با سقف شیشه ای۱۰۸۰۱۸۶۰۰۲۳۲۴۹.۲۹۲.۱۰۰ تومانآذر ۱۴۰۳
تارا دستی V1P۱۰۸۰۱۷۳۲۲۰۹۲۹۰.۰۶۰.۴۰۰ تومانتیر ۱۴۰۳
تارا دستی V1P۱۰۸۰۱۹۳۲۲۰۹۲۶۱.۰۵۴.۴۰۰ تومانمرداد ۱۴۰۳

فروش نقدی با تخفیف و اقساطی سورن پلاس ویژه حواله داران خودرو پژو پارس + جدول اسفند 1402

گروه صنعتی ایران خودرو شرایط ویژه فروش نقدی با تخفیف و اقساطی سورن پلاس ویژه حواله داران خودرو پژو پارس با موعد تحویل زمستان 1402 را اعلام کرد.

این طرح فروش از امروز مصادف با سه شنبه 15 اسفند 1402 آغاز شده و حواله داران خودرو پژو پارس با موعد تحویل زمستان 1402 که مایل به تبدیل خودرو خود با سورن پلاس XU7P هستند می‌توانند از شرایط خرید نقدی با تخفیف و اقساطی یک ساله استفاده کنند.

در طرح فروش نقدی خودرو سورن پلاس با موتور XU7P با قیمت مصوب 4,591,189,000 ریال در رنگ‌های خاکستری، مشکی و سفید قابل عرضه است. موعد تحویل خودرو 90 روزه خواهد بود.

در طرح فروش اقساطی خودرو سورن پلاس با موتور XU7P با مبلغ ودیعه 3,595,549,336 ریال به عنوان پیش پرداخت و بازپرداخت در 4 قسط به مبلغ هر چک 25 میلیون تومان در هر سه ماه میتوانند اقدام به خرید خودرو نمایند. تحویل خودرو از زمان تکمیل پرونده حداکثر 90 روزه خواهد بود.

جدول اقساطی سورن پلاس ویژه حواله داران خودرو پژو پارس در اسفند 1402

شرح خودرو رنگ که کلاس خودرو مبلغ ودیعه (ریال) تعداد چک مبلغ هر چک تاریخ چکها برنامه فروش موعد تحویل
سورن پلاس XU7P خاکستری مشکی سفید ۵۸۴۰۲ ۳,۵۹۵,۵۴۹,۳۳۶ ۴ 25,000,000 ١٤٠٣/٠٣/٣٠ ۱۰۸۰۲۵ حداکثر ۹۰ روزه از زمان تکمیل پرونده
۱۴۰۳/۰۶/۳۰
١٤٠٣/٠٩/٣٠
١٤٠٣/١٢/٢٧

جدول فروش نقدی با تخفیف سورن پلاس ویژه حواله داران خودرو پژو پارس در اسفند 1402

شرح خودرو کد کلاس خودرو رنگ قابل عرضه برنامه فروش قیمت مصوب (ریال) موعد تحویل
سورن پلاس XU7P  58402 خاکستری مشکی سفید ۱۰۸۰۲۶ (با اعمال ۱۵ میلیون تومان تخفیف) 4,591,189,000 ریال ۹۰ روزه

شرایط فروش وانت آریسان ۲ دوگانه سوز با تحویل 90 روزه + جدول اسفند 1402

پیرو اطلاعیه ایران خودرو فروش مجدد محصول وانت آریسان ۲ دوگانه سوز مجهز به تجهیزات استاندارد اجباری ۱۴۰۳ از روز سه شنبه 15 اسفند آغاز خواهد شد.

بر اساس این شرایط فروش خودرو آریسان 2 با قیمت مصوب 4,080,000,000 ریال و موعد تحویل 90 روز کاری در رنگ‌های سفید مشکی متالیک، خاکستری متالیک نقره ای متالیک قابل خرید است.

فروش از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو در دسترس خواهد بود.

جدول شرایط فروش نقدی وانت آریسان ۲ دوگانه سوز - اسفند ۱۴۰۲

خودرو کلاس خودرو رنگ های قابل عرضه قیمت مصوب فروش برنامه فروش موعد تحویل
وانت آریسان ۲ دوگانه سوز مجهز به تجهیزات استاندارد اجباری ۱۴۰۳ ۱۶۹۰۵ سفید مشکی متالیک، خاکستری متالیک نقره ای متالیک 4,080,000,000 ۱۰۷۶۹۴ ۹۰ روزه

معرفی وانت آریسان ۲

آریسان 2، نسل تازه نفس وانت ایران خودرو، با ظاهری مشابه با نمونه پیشین خود، اما با تحولاتی در بخش فنی و عملکردی معرفی شده است. این خودروی سواری-باری که در گذشته با مشکلاتی همچون ضعف شاسی و عدم تحمل بارهای سنگین دست به گریبان بود، اینک با اصلاحات ریشه‌ای در زیرساخت‌های فنی خود، توانسته است ظرفیت باربری قابل قبولی را به دست آورد.

شاسی مستحکم و با دوام آریسان 2، که پیشتر در هنگام بارگیری‌های سنگین با خطر دونیم شدن مواجه می‌شد، اکنون با تحمل بار تا 750 کیلوگرم، به همراه وزن سرنشینان، توانایی حمل یک تن بار را دارا می‌باشد. این دستاورد ارزشمند، نتیجه اصلاحات بنیادین در طراحی و ساخت شاسی این خودرو است.

در کنار شاسی قدرتمند، قلب تپنده آریسان 2 نیز دستخوش تغییرات عمده‌ای شده است. پیشرانه XU7 پلاس جایگزین موتور قدیمی OHVG II گردیده و با قدرت و گشتاور بیشتر، عملکرد بهتری را ارائه می‌دهد. هرچند این پیشرانه در مقایسه با استانداردهای جهانی، راندمان چشمگیری ندارد، اما در قیاس با نسل پیشین، از خروجی قدرتمندتر، دوام بالاتر، مصرف سوخت مناسب‌تر و آلایندگی کمتر (استاندارد یورو 5) برخوردار است. از سوی دیگر، وفور قطعات یدکی این موتور که با برخی دیگر از محصولات ایران خودرو مشترک است، نگرانی‌ها در خصوص تأمین قطعات را برطرف می‌نماید.

در راستای تقویت ویژگی‌های اقتصادی این وانت، گنجایش مخزن گاز از 70 به 75 لیتر افزایش یافته است تا کاهش ظرفیت باک بنزین از 52 به 40 لیتر را جبران نماید.

سیستم انتقال قدرت آریسان 2 نیز کاملاً متحول گشته است. گیربکس BE با ضرایب بهبودیافته، وظیفه انتقال نیرو به چرخ‌های جلو را بر عهده دارد. هرچند برای یک وانت، سیستم دیفرانسیل عقب قدیمی به دلیل توزیع بهتر بار در هنگام بارگیری کامل، کارآمدتر به نظر می‌رسد، اما با در نظر گرفتن ماهیت اقتصادی آریسان 2 و عدم نیاز به جابجایی بارهای بسیار سنگین، این تغییر در سیستم انتقال قدرت قابل پذیرش است. علاوه بر این، حذف تونل میل گاردان، به افزایش فضای مفید کابین نیز کمک شایانی نموده است. لاستیک زاپاس این خودرو نیز از پشت صندلی شاگرد به زیر قسمت بار منتقل شده تا سرنشینان از فضای بیشتری بهره‌مند گردند.

در یک ارزیابی کلی، می‌توان گفت که وانت آریسان 2 هنوز به سطح استانداردهای جهانی دست نیافته است. طراحی قدیمی، کیفیت ساخت پایین، ایمنی نامشخص و راندمان نه چندان مطلوب موتور، مانع از آن می‌شود که این خودرو در رده یک پیکاپ همه‌چیز تمام قرار گیرد. با این حال، پیشرفت‌های قابل توجه نسبت به نسخه پیشین و رفع بسیاری از نواقص، شانس خوبی را برای موفقیت آریسان 2 در بازار داخلی فراهم آورده است. بویژه آنکه در این سطح از بازار، رقیب جدی برای ارائه چنین فضای کابین و باری با قیمتی مشابه، وجود ندارد.

فروش فوق العاده محصول وانت آريسان 2 دوگانه سوز با تحویل 90 روزه + جدول اسفند 1402

گروه صنعتی ایران خودرو شرایط فروش فوق العاده محصول وانت آريسان 2 دوگانه سوز( ويژه متقاضيان عادی) در اسفند ماه 1402 را اعلام کرد.

قیمت مصوب این خودرو 408 میلیون تومان و موعد تحویل 90روز کاری اعلام شده است.

زمان شروع ثبت نام از 12 اسفندماه 1402 تا پایان ظرفیت خواهد بود.

ثبت نام از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir قابل انجام است.

فروش فوق العاده محصول وانت آريسان 2 دوگانه سوز با تحویل 90 روزه اسفند 1402

(جدول شرایط فروش نقدی وانت آریسان ۲ دوگانه سوز - اسفند ۱۴۰۲ (مبلغ بر حسب ریال میباشد
شرح خودرو کلاس خودرو رنگ های قابل عرضه قیمت مصوب فروش برنامه فروش موعد تحویل
وانت آریسان ۲ دوگانه سوز مجهز به تجهیزات استاندارد اجباری ۱۴۰۳ ۱۶۹۰۵ سفید مشکی متالیک، خاکستری متالیک نقره ای متالیک 4,080,000,000 ۱۰۷۶۹۴ ۹۰ روزه

فروش و پیش فروش فوق العاده دنا پلاس اتوماتيک ویژه سامانه یکپارچه + جدول اسفند 1402

گروه صنعتی ایران خودرو فراخوان شرایط فروش فوق العاده (فراخوان) و پیش فروش قابل انتخاب محصول دنا پلاس آپشنال " ویژه متقاضیان عادی را اعلام کرد.

این طرح فروش از روز پنجشنبه مورخ 1402/12/10 آغاز و تا يكشنبه مورخ 1402/12/20 ادامه خواهد داشت.

متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت نام نموده اند و اسامی ایشان به عنوان اولویتهای دنا پلاس اتوماتیک مربوط به بخش آخر زمستان ۱۴۰۲ به این شرکت اعلام شده است و برای ایشان توسط شرکت ایران خودرو پیامک ارسال گردیده و یا در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir اسامی آنها درج شده است امکان ثبت نام در این بخشنامه را دارند.

فروش فوق العاده دنا پلاس اتوماتيک ویژه سامانه یکپارچه در اسفند 1402

خودرو کد کلاس رنگ فروش فوق العاده موعد تحویل و شرایط قابل انتخاب
دنا پلاس اتوماتیک ۷۰۷۱۲ آپشنال ۷۰۷۱۲ سفید مشکی آبنوس خاکستری متالیک، آبی کبود. نقره ای تیتانیوم ، نقره ای متالیک تحویل ۹۰ روزه تحویل مرداد ۱۴۰۳ تحویل شهریور ۱۴۰۳
برنامه فروش : ۱۰۷۸۵۴ برنامه فروش : ۱۰۷۸۵۵ برنامه فروش : ۱۰۷۸۵۶
قیمت مصوب ۶,۹۲۱,۶۶۹,۰۰۰ پیش پرداخت ۳,۴۶۰,۸۳۴,۰۰۰ پیش پرداخت ۳,۱۱۴,۷۵۱,۰۰۰
مبلغ پیش پرداخت حدود ۵۰ درصد قیمت فعلی محصول است. مبلغ پیش پرداخت حدود ۴۵ درصد قیمت فعلی محصول است.
خودروی قابل تبدیل به تارا اتوماتیک V4LX ۳۲۳۱۱ سفید، مشکی آبنوس خاکستری متالیک، آبی کبود. نقره ای تیتانیوم ، نقره ای متالیک تحویل ۹۰ روزه تیر ۱۴۰۳ مرداد ۱۴۰۳
برنامه فروش: ۱۰۷۸۵۷ برنامه فروش: ۱۰۷۸۵۸ برنامه فروش: ۱۰۷۸۵۹
قیمت مصوب ۶,۸۱۴,۳۴۷,۰۰۰ پیش پرداخت ۳,۴۰۷,۱۷۳,۰۰۰ پیش پرداخت ۳,۰۶۶,۴۵۶,۰۰۰
مبلغ پیش پرداخت حدود ۵۰ درصد قیمت فعلی محصول است. مبلغ پیش پرداخت حدود ۴۵ درصد قیمت فعلی محصول است.
فاقد سود مشارکت و سود انصراف می باشند.
 

شرایط تبدیل تعهدات دعوت‌نامه منقضی اسفندماه ۱۴۰۲ از سوی ایران‌خودرو اعلام شد

ایران‌خودرو در بخشنامه ۴۷۱۰، شرایط تبدیل تعهدات دعوت‌نامه منقضی اسفندماه ۱۴۰۲ را اعلام کرده است. این طرح از روز سه‌شنبه مورخ ۱ اسفندماه ۱۴۰۲ آغاز شده و تا روز دوشنبه مورخ ۲۸ اسفندماه ادامه دارد. شرایط تبدیل متمرکز تعهدات منقضی را در جدول زیر مشاهده می‌کنید. خودروها مطابق با موعد تحویل برنامه فروش در سیستم در اختیار خریداران قرار می‌گیرند.

توجه داشته باشید که این بخشنامه تنها به تعهدات منقضی شده اسفندماه مربوط می‌شود. در ضمن، به محض منقضی شدن دعوت‌نامه، سود مشارکت تعهدات پیش‌فروش به صورت مکانیزه تا تاریخ سود مندرج در دعوت‌نامه محاسبه می‌شود. دقت در محاسبه مابه‌التفاوت نهایی، منوط به تأمین اعتبار و قیمت‌گذاری مجدد پس از تبدیل است.

جدول شرایط تبدیل تعهدات دعوت‌نامه منقضی اسفندماه ۱۴۰۲

خودرو ثبت نامیشرح خودرو قابل‌ارائهکد خودرو قابل‌ارائهکد برنامه فروش تبدیل
وانت آریسان دوگانه‌سوز (کد ۱۶۹)وانت آریسان دوگانه‌سوز۱۶۹۰۳۱۰۷۹۰۸
پارس سال (کد۳۵۱)پژو ۲۰۷ دستی سقف‌شیشه‌ای ارتقایافته۶۰۰۲۳۱۰۷۹۰۷
تارا دستی (کد۳۲۲)تارا دستی +V1۳۲۲۰۹۱۰۷۹۰۸
تارا اتوماتیک (کد۳۲۳)تارا اتوماتیک v4LX یا تارا دستی +V1۳۲۳۱۱ یا ۳۲۲۰۹۱۰۷۹۰۹ یا ۱۰۷۹۲۴
هایما S7 (کد۵۱۸)هایما S7۵۱۸۰۲۱۰۷۹۱۰
هایما S5 (کد۵۲۲)هایما S5۵۲۲۰۲۰۷۹۱۱
سورن پلاس دوگانه‌سوز (کد۵۵۵)سورن پلاس با موتور XU7P۵۸۴۰۲۱۰۷۹۱۲
سورن پلاس بنزینی (کد۵۷۵)سورن پلاس با موتور XU7P۵۸۴۰۲۱۰۷۹۱۳
پژو ۲۰۷ دستی (کد۶۰۰)پژو ۲۰۷ دستی سقف‌شیشه‌ای ارتقایافته۶۰۰۲۳۱۰۷۹۱۴
پژو ۲۰۷ اتوماتیک (کد۶۰۶)پژو ۲۰۷ اتوماتیک سقف‌شیشه‌ای ارتقایافته۶۰۶۱۲۱۰۷۹۱۵
رانا معمولی و پلاس (کد۶۱۰)رانا پلاس ارتقایافته یا پژو ۲۰۷ دستی سقف‌شیشه‌ای ارتقایافته۶۱۰۱۹ یا ۶۰۰۲۳۱۰۷۹۱۶ یا ۱۰۷۹۱۷
دنا پلاس (کد۷۰۳)دنا پلاس دستی ۶ سرعته با موتور EF7P۷۰۹۰۴۱۰۷۹۱۸
دنا پلاس توربو دستی (کد۷۰۴)دنا پلاس دستی ۶ سرعته با موتور EF7P یا سورن پلاس با موتور XU7P۷۰۹۰۴ یا ۵۸۴۰۲۱۰۷۹۱۹ یا ۱۰۷۹۲۰
دنا پلاس توربو اتوماتیک (کد۷۰۷)دنا پلاس توربو اتوماتیک آپشنال یا سورن پلاس با موتور XU7P۷۰۷۱۲ یا ۵۸۴۰۲۱۰۷۹۲۱ یا ۱۰۷۹۲۲

شرایط تبدیل اختیاری خودروی دناپلاس توربو دستی به دنا پلاس جوانان اعلام شد + جدول بهمن 1402

شرکت ایران خودرو شرایط تبدیل اختیاری خودروی دناپلاس توربو دستی ویژه متقاضیان طرح عادی اولویت زمستان 1402 سامانه یکپارچه را اعلام کرد.

بر اساس این طرح متقاضیان طرح معوقه خرید دناپلاس توربو دستی در صورت علاقمندی می‌توانند نسبت به تغییر خرید خود به دنا پلاس دستی با گیربکس 6 سرعته و موتور EF7P بر اساس طرح جدید فروش اقدام کنند.

طبق اطلاعیه منتشر شده خودرو دنا پلاس دستی با گیربکس 6 سرعته و موتور EF7P با تحویل 90 روزه و با قیمت مصوب 5,515,844,000 ریال، با تحویل تیرماه 1403 و پیش پرداخت 2,757,922,000 ریال و با تحویل مردادماه 1403 با پیش پرداخت 2,482,129,000 ریال قابل خرید است.

سود مشارکت و انصراف در این طرح صفر خواهد بود.

خودرو در رنگ‌های سفید، مشکی آبنوس، سفید-نقره‌ای متالیک، خاکستری متالیک و تیتانیوم قابل سفارش است.

دنا پلاس جوانان

جدول شرایط تبدیل اختیاری خودروی دناپلاس توربو دستی بهمن 1402

خودرو قابل عرضه که کلاس موعد تحویل و شرایط قابل انتخاب
دنا پلاس دستی کد کلاس ۷۰۹۰۴ با گیربکس ۶ سرعته دستی و موتور (EF7P) تحویل : ۹۰ روزه
برنامه فروش : ۱۰۷۸۷۷
مبلغ قابل پرداخت (ریال) 5,515,488,000
سود مشارکت و انصراف ..
منکی آبنوس سفید نقره ای متالیک - خاکستری متالیک - تیتانیوم
تحویل تیر ۱۴۰۳ تحویل : مرداد ۱۴۰۳
برنامه فروش107878 برنامه فروش : ۱۰۷۸۷۹
پیش پرداخت (ریال) : 2,757,922,000 پیش پرداخت (ریال): 2,482,129,000
سود مشارکت و انصراف : صفر
سفید - مشکی آبنوس - خاکستری متالیک - تیتانیوم - نقره ای متالیک
مبلغ پیش پرداخت حدود ۵۰ درصد قیمت فعلی محصول است. مبلغ پیش پرداخت حدود 45 درصد قیمت فعلی محصول است.

دنا پلاس جوانان

مشخصات و امکانات دنا پلاس جوانان

دنا پلاس جوانان مجهز به موتور EF7 پلاس توربوشارژ با حجم ۱۶۴۵ سی‌سی است که توانایی تولید ۱۶۰ اسب‌بخار قدرت و ۲۴۰ نیوتن‌متر گشتاور را دارد. این میزان قدرت خروجی در مقایسه با نسخه قبلی که ۱۵۰ اسب‌بخار تولید می‌کرد، افزایش یافته است. موتور ۱۶ سوپاپه دنا پلاس جوانان، نیروی تولیدی خود را از طریق یک گیربکس ۶ دنده اتوماتیک به چرخ‌ها منتقل می‌کند.

با وجود ثابت ماندن سرعت نهایی این خودرو در ۲۰۵ کیلومتر بر ساعت، شتاب ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت آن نسبت به گذشته بهبود یافته و از ۱۱ ثانیه به ۱۰.۵ ثانیه رسیده است. همچنین مصرف سوخت ترکیبی دنا پلاس جدید در هر ۱۰۰ کیلومتر به ۷.۴ لیتر کاهش پیدا کرده در حالی که این رقم برای مدل قبلی ۸.۱ لیتر بوده است.

در بخش ترمز و ایمنی نیز تفاوت چشمگیری بین دو نسخه مشاهده نمی‌شود. دنا پلاس جوانان همچنان از سیستم ترمز دیسکی جلو و عقب، ABS و EBD بهره می‌برد. اما در زمینه کمک‌های الکترونیکی رانندگی، سنسور هشدار کاهش فشار باد تایرها به آن اضافه شده است.

از لحاظ امکانات ایمنی هم هیچ تفاوتی با نسخه پیشین وجود ندارد و دنا پلاس جدید همچنان مجهز به ایربگ‌های جلو و جانبی، ایموبلایزر، قفل مرکزی و سایر امکانات استاندارد ایمنی است.

اما در بخش امکانات رفاهی، سنسور نور و باران، سیستم ورود بدون کلید و استارت دکمه‌ای به دنا پلاس جوانان افزوده شده‌اند. سایر ویژگی‌های رفاهی نظیر کروز کنترل، شیشه‌های برقی و سانروف الکتریکی نیز همچنان حفظ شده‌اند.

شرایط فروش نقد، اقساط و پیش فروش سورن پلاس و پژو 207 دستی سقف شیشه‌ای اعلام شد + جدول بهمن 1402

شرکت ایران خودرو شرایط فروش نقدی و اقساط خودرو سورن پلاس XU7P و پیش فروش پژو 207 دستی سقف شیشه‌ای را اعلام کرد.

این شرایط فروش ویژه متقاضیان با اولویت زمستان 1402 خودرو پارس XU7P ویژه سامانه یکپارچه خواهد بود.

موعد تحویل خودرو حداکثر 90 روزه یا به صورت پیش فروش است.

این طرح از امروز مصادف با یکشنبه مورخ 29 بهمن 1402 آغاز و تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد.

شرایط فروش نقد و اقساط خودرو سورن پلاس XU7P بهمن 1402

شرایط فروش نقدی شرایط فروش نقد و اقساط
شرح خودرو کد کلاس خودرو برنامه فروش رنگ قابل عرضه قیمت مصوب مبلغ ودیعه تعداد چک  مبلغ هر چک تاریخ چکها برنامه فروش موعد تحویل
سورن پلاس XU7P ۵۸۴۰۲ 107863 خاکستری،مشکی، سفید 4,571,189,000 3,607,666,790 ۴ 283,660,000 30/03/1403 107863 حداکثر 90 روزه (از زمان تکمیل پرونده)
30/06/1403
30/09/1403
28/12/1403

پیش فروش پژو 207 دستی سقف شیشه‌ای بهمن 1402

شرح خودرو که کلاسی خودرو رنگ قابل عرضه برنامه فروش موعد تحویل مهر ۱۴۰۳ برنامه فروش موع تحویل آبان ۱۴۰۳
پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه ای ارتقاء یافته ۶٠٠٢٣ خاکستری سفید مشکی تیتانیوم ۱۰۷,۸۶۴ پیش پرداخت 2,490,000,000 ۱۰۷,۸۶۵ پیش پرداخت  2,240,000,000
مبلغ پیش پرداخت حدود ۵۰ درصد قیمت فعلی است. مبلغ پیش پرداخت حدود ۴۵ درصد قیمت فعلی است.
 

شرایط فروش بدون قرعه‌کشی هایما 7X ویژه نیمه شعبان + جدول بهمن ۱۴۰۲

ایران‌خودرو به مناسبت اعیاد شعبانیه، فراخوان تکمیل وجه برای خودرو هایما 7X را صادر کرده است. بر اساس بخشنامه جدید، متقاضیان ثبت‌نام ایران‌خودرو از روز دوشنبه ۲۳ بهمن‌ماه لغایت پنجشنبه سوم اسفندماه فرصت دارند جهت ثبت‌نام نهایی و تکمیل وجه هایما 7X اقدام کنند.

در طرح فروش فوق‌العاده هایما ۷ ایکس ویژه نیمه شعبان، این خودرو با حدود قیمت ۱ میلیارد و ۴۸۱ میلیون تومان به فروش گذاشته شده است. هایما 7X ایران‌خودرو در رنگ‌بندی ذغالی متالیک، خاکستری متالیک و مشکی آبنوس عرضه شده و پس از ۹۰ روز کاری در اختیار خریداران قرار می‌گیرد.

توجه داشته باشید که مراحل تکمیل ثبت‌نام تنها به صورت اینترنتی و با مراجعه به وب‌سایت اصلی ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir انجام می‌شود. جزئیات فروش فوق‌العاده بدون قرعه‌کشی هایما 7X ویژه اعیاد شعبانیه را در ادامه مشاهده می‌کنید.

فروش نقدی هایما 7X ویژه نیمه شعبان در بهمن ۱۴۰۲

نام خودروهایما 7X
کد کلاس۵۳۰۰۱
برنامه فروش۱۰۷۸۳۰
قیمت مصوب فروش (تومان)۱.۴۸۱.۳۱۸.۸۰۰
رنگ بندیمشکی آبنوس، خاکستری متالیک، ذغالی متالیک
سود مشارکت و انصرافصفر درصد
موعد تحویل۹۰ روز کاری

نگاهی به مشخصات هایما 7X

مینی ون هایما 7X‌ محصول سال ۲۰۲۰ بوده و یک خودروی چندمنظوره نسبتا جدید و مدرن به حساب می‌آید. هایما ظاهری شبیه به خودروهای کره‌ای و ژاپنی داشته و به طور کلی خودرویی با طراحی جذاب است که نمره قبولی را از خریداران دریافت می‌کند.

این ماشین از موتور ۱.۶ لیتری توربوشارژ ۴ سیلندر بهره می‌گیرد که ۱۹۲ اسب بخار قدرت و ۲۹۳ نیوتن متر گشتاور دارد. این مشخصات به‌واسطه جعبه‌دنده ۶ سرعته اتوماتیک، چرخ‌های جلو را به حرکت می‌اندازد. هایما ۷ ایکس صد کیلومتر جاده شهری را با حدود ۱۰.۶ لیتر بنزین طی می‌کند. مصرف سوخت ترکیبی مینی ون ایکو حدود ۶.۴ لیتر در هر صد کیلومتر است. هایما 7X همچنین از سطح بالای تجهیزات رفاهی و ایمنی برخوردار بوده و یک ماشین مناسب خانواده‌های پرجمعیت به حساب می‌آید.

شرایط تبدیل اختیاری خودروی دناپلاس دستی اعلام شد + جدول بهمن 1402

شرکت ایران خودرو شرایط تبدیل اختیاری خودروی دناپلاس دستی را ویژه متقاضیان طرح عادی اولویت بهار۱۴۰۳ اعلام کرد.

بر این اساس خریداران دناپلاس دستی با اولویت بهار 1403 می‌توانند به صورت اختیاری خودرو خود را به سورن پلاس XU7p یا تارادستی V1P یا 207 دستی شیشه‌ای ارتقاء یافته تبدیل کنند.

موعد تحویل برای خودرو سورن پلاس با موتور XUVP به صورت 90 روزه است و دیگر خودروها بنا به برنامه فروش انتخابی تیر، مرداد و شهریور 1403 و به صورت پیش فروش خواهند بود.

جدول شرایط تبدیل اختیاری خودروی دناپلاس دستی بهمن 1402

خودرو متقاضی خودرو قابل عرضه که کلاس موعد تحویل و شرایط قابل انتخاب
دنا پلاس دستی کد کلاس ۷۰۹۰۴ اولویت بهار ۱۴۰۳ سورن پلاس با موتور XUVP کد کلاس : ۵۸۴۰۲ تحویل ۹۰ روزه
برنامه فروش : ۱۰۷۸۳۲
مبلغ قابل پرداخت (ریال) : 4,591,189,000
سود مشارکت و انصراف :
مشکی آبنوس - سفید
تارا دستی VIP کد کلاس : ۳۲۲۰۹ تحویل : مرداد ۱۴۰۳ تحویل شهریور ۱۴۰۳
برنامه فروش : ۱۰۷۸۳۳ برنامه فروش ۱۰۷۸۳۴
پیش پرداخت (ریال) 2,900,604,000 پیش پرداخت (ریال): 2,610,544,000
سود مشارکت و انصراف : صفر
سفید - مشکی آبنوس خاکستری متالیک - تیتانیوم - نقره ای متالیک
مبلغ پیش پرداخت حدود ده درصد قیمت فعلی محصول است. مبلغ پیش پرداخت حدود 50 درصد قیمت فعلی محصول است. مبلغ پیش پرداخت حدود ده درصد قیمت فعلی محصول است. مبلغ پیش پرداخت حدود 45 درصد قیمت فعلی محصول است.
۲۰۷ دستی سقف شیشه ای ارتقا یافته کد کلاس : ۲۰۰۲۳ تحویل : تیر ۱۴۰۳ تحویل : مرداد ۱۴۰۳
برنامه فروش : ۱۰۷۸۳۵ برنامه فروش : ۱۰۷۸۳۶
پیش پرداخت (ریال) : 2,492,921,000 پیش پرداخت (ریال) : 2,243,629,000
سود مشارکت و الصراف . صفر
سفید - مشکی آبنوس - خاکستری متالیک - تیتانیوم - نقره ای متالیک آبی کاسپین - قرمز دوپوششه   سفید - مشکی آبنوس - خاکستری متالیک - تیتانیوم - نقره ای متالیک آبی کاسپین - قرمز دوپوششه

شرایط فروش نقدی هایما 7X با تحویل 90 روزه اعلام شد + جدول بهمن 1402

شرکت ایران خودرو فراخوان واریز وجه و ثبت نام خودروی هایما 7X را ویژه بهمن 1402 اعلام کرد.

بر اساس این فراخوان متقاضیانی که در آذر ماه سال جاری در سامانه یکپارچه، خودروی هایما 7X را ثبت نام نموده‌اند می‌تواند به صورت نقدی و با قیمت مصوب فروش ۱٬۴۸۱٬۳۱۸٬۸۰۰ تومان اقدام به ثبت نام خودرو کنند.

هایما 7X در رنگ‌های مشکی آبنوس، خاکستری متالیک و ذغالی متالیک قابل عرضه است.

مهلت ثبت نام از امروز دوشنبه ۲۳ بهمن آغاز شده و تا پنجشنبه ۳ اسفند ادامه خواهد داشت. موعد تحویل خودروها ۹۰ روزه خواهد بود.

جدول شرایط فروش نقدی هایما 7X با تحویل 90 روزه بهمن 1402

خودرو هایما 7X
کد کلاس 53001
قیمت مصوب فروش ۱٬۴۸۱٬۳۱۸٬۸۰۰ تومان
رنگ های قابل عرضه مشکی آبنوس، خاکستری متالیک، ذغالی متالیک
برنامه فروش 107830
موعد تحویل ۹۰ روزه
سود مشارکت و انصراف صفر

نمای عقب هایما 7X

جدول مشخصات فنی هایما 7X

مشخصات فنی خودرو هایما 7X
کد محصول ۵۳۰۰۱
نوع موتور HMA GAY16-YF1 (GDI)
حجم موتور (سی سی) ١۵٩۴
حداکثر قدرت موتور (اسب بخار) ۱۹۲ (۵۰۰۰ دور در دقیقه)
حداکثر گشتاور(نیوتن متر) ۲۹۳ (۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ دور در دقیقه)
تعداد سویاپ ١۶
گیرنگی سرعته اتوماتیک (AT۶)
حداکثر سرعت (کیلومتر در ساعت) ١۶۵
مصرف سوخت ترکیبی (لیتر در ۱۰۰ کیلومتر) ٨,٣
ترمز سیستم ترمز ضد قفل (ABS) سیستم کمک ترمز (BAS) سیستم توزیع سربالایی (HHC) سیستم کمکی حرکت در سراشیبی (HDC)، سیستم کنترل پایداری الکتریکی (ESP) سیستم کنترل کشش (TCS) ترمز پارک برقی (EPB)، بیستم ترمز اتوماتیک (Auto hold سیستم ترمز اضطراری هوشمند (AEB) ترمز کمکی اضطراری (EBA)، سیستم ترمز هوشمند (BOS)
کیسه هوای ایمنی (Airbag) راننده و سرنشین، جانبی و پرده ای (عمده)
سنسور دنده عقب و سنسور جلو دارد.
دوربین ۳۶۰ درجه دارد
دورسن دید قالب ندارد
نمایش میزان باد>لاستیکها (TPMS) دارد
سیستم کمکی حرکت بین خطوط سیستم کمکی جابجایی بین خطوط LGA سیستم هشدار عبور از خطوط LDWI
سایر امکانات ایمنی هشدار برخورد از جلو (FCW)، سیستم تشخیص نقاط کور (BSD) اختلار باز بودن کمربندهای جلو قفل کودک درب های عقب، ایموبلایزر هنگام تصادف باز شدن خودکار قفل درب ها هنگام تصادف اخطار سرعت بالا اخطار باز بودن درب ها
پاک بنزین (لیتر) ۵۵
طول و عرض ارتفاع ۴٨١۵*١٨٧۴*١٧٣٠
وان خودرو بدون سرنشین با مخزن سوخت kg ۲۶۷۱
سایز و نوع رینگ ۱۹ اینچ آلومینیومی
کروز کنترل دارد (تطبیقی)
سان روف برقی دارد (پانورامیک)
دکمه روشن و خاموش و ورود بدون کلید دارد
سنسور نور و باران دارد
سیستم تهویه اتوماتیک
صوتی و تصویری مالتی مدیا با صفحه نمایش ۱۲٫۳ اینچی لمسی 4 عدد پورت USB در سه ردیف Careitlink، بلوتوث ۶ عدد بلندگو، تنظیم کننده صدا با سرعت قابلیت پخش MP5 امکان دریافت دستورات صوتی امکان نمایش تصویر سرنشینان عقب روی نمایشگر
سیستم اتو پارک (APA) دارد
شیشه ها پاور ویندوز آنتی ترپ شیشه بالابر برقی جلو و عقب
صندلی صندلی راننده برقی گرمکن دار به همراه تهویه (فن) و صندلی شاگرد ۴ حرکته برقی گرمکن دار به همراه تهویه (فن)، صندلی های تاشو ردیف دوم صندلی های تاسو ردیف سوم برای افزایش فضای صندوق عقب
فرمان فرمان برقی کلیدهای کنترلی روی فرمان (MFC)
آینه ها آینه های جانبی برقی تاشونده دارای راهنما LED
چراغ ها چراغ روز مه‌شکن های جلو و عقب تنظیم ارتفاع چراغ های جلو از داخل
تزئينات روکش چرمی صندلی، غربیلک فرمان چرمی و جلو پنجره کرومی
سایر تجهیزات باز شدن در صندوق عقب با حرکت یا زیر سپر، شارژر بی سیم، چراغ نقشه خوان جلو و عقب، کامپیوتر سفری، برف پاک کن شیشه عقب، کنسول میانی جلو

فروش فوق‌العاده خودرو پارس ویژه متقاضیان عادی با اولویت زمستان + جدول بهمن ۱۴۰۲

فراخوان مرحله پنجاه و چهارم اولویت‌بندی سامانه یکپارچه فروش خودرو توسط ایران‌خودرو اعلام شد. این فراخوان در قالب طرح فروش فوق‌العاده، ویژه آن دسته از متقاضیان عادی است که برای خرید خودرو پارس در سامانه یکپارچه ثبت‌نام کرده و اسامی آن‌ها به عنوان اولویت زمستان انتخاب شده است. بدین ترتیب، افرادی که نام آن‌ها در سایت فروش اینترنتی ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir درج شده و یا پیامکی را از جانب این شرکت دریافت کرده‌اند، می‌توانند در طرح فروش فوق‌العاده پارس شرکت کنند.

خودرو پارس با موتور XU7‌ پلاس در دو تیپ معمولی و ELX به فروش می‌رسد. قیمت تیپ معمولی حدود ۲۹۴ میلیون و ۱۳۳ هزار تومان و قیمت تیپ ELX حدود ۳۳۳ میلیون و ۸۹۷ هزار تومان اعلام شده است. در صورت ثبت‌نام در این طرح، خودروها پس از ۹۰ روز کاری به خریدار تحویل داده می‌شوند.

فراخوان خرید پارس ویژه متقاضیان عادی با اولویت زمستان از روز سه‌شنبه مورخ ۱۷ بهمن‌ماه آغاز شده و تا روز شنبه مورخ ۲۸ بهمن‌ماه ادامه دارد. متقاضیان مشمول می‌توانند از طریق سامانه ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir جهت خرید پارس XU7P معمولی یا ELX اقدام کنند. این طرح فاقد سود مشارکت و انصراف است.

جزئیات طرح فروش فوق‌العاده پارس ویژه متقاضیان عادی با اولویت زمستان را در جدول زیر مشاهده می‌کنید.

شرایط فروش فوق‌العاده پارس برای متقاضیان با اولویت زمستان در بهمن ۱۴۰۲

نام خودروکد کلاسبرنامه فروشقیمت مصوبرنگموعد تحویل
پارس معمولی با موتور XU7P۳۵۱۰۶۱۰۷۷۹۴۲۹۴.۱۳۳.۲۰۰ تومانسفید۹۰ روز
پارس ELX با موتور XU7P۳۵۱۰۷۱۰۷۷۹۵۳۳۳.۸۹۷.۸۰۰ تومانسفید۹۰ روز

شرایط پیش فروش کامیون بنز باری و کمپرسی تک محور 1924 اعلام شد + جدول بهمن 1402

شرکت ایران خودرو دیزل شرایط پیش فروش کامیون بنز باری و کمپرسی تک محور 1924 را اعلام کرد.

شرایط پیش فروش کامیون بنز باری و کمپرسی تک محور 1924 از روز چهارشنبه مورخ 18 بهمن ماه 1402 راس ساعت 10 صبح آغاز خواهد شد و تا پایان ظرفیت ادامه خواهد داشت.

براساس این طرح پیش فروش شاسی کمپرسی L1924 یورو 4 و پیش پرداخت شاسی باری L2624 یورو 4 با پیش پرداخت 13,000,000,000 ریال با تحویل هفته آخر اردیبهشت و خرداد 1403 انجام می‌شود.

شرایط پیش فروش کامیون بنز باری و کمپرسی تک محور 1924 بهمن 1402

خودرو شاسی کمپرسی L1924 یورو 4 شاسی باری L2624 یورو 4 شاسی کمپرسی L1924 یورو 4 شاسی باری L2624 یورو 4
پیش پرداخت 13,000,000,000 13,000,000,000 13,000,000,000 13,000,000,000
تکمیل مالی قبل تحویل، باقیمانه بهای خودرو به قیمت روز کارخانه (سایر هزینه ها) قبل تحویل، باقیمانه بهای خودرو به قیمت روز کارخانه (سایر هزینه ها) قبل تحویل، باقیمانه بهای خودرو به قیمت روز کارخانه (سایر هزینه ها) قبل تحویل، باقیمانه بهای خودرو به قیمت روز کارخانه (سایر هزینه ها)
سود سالانه مشارکت 5 درصد 12 درصد 5 درصد 12 درصد
سود انصراف سالانه 2 درصد 9 درصد 2 درصد 9 درصد
جریمه تاخیر در تحویل سود مشارکت بعلاوه 1 درصد سود مشارکت بعلاوه 1 درصد سود مشارکت بعلاوه 1 درصد سود مشارکت بعلاوه 1 درصد
تحویل (به شرط تکمیل مالی) هفته آخر اردیبهشت 1403 هفته آخر خرداد 1403 هفته آخر اردیبهشت 1403 هفته آخر خرداد 1403

پیش فروش کامیون های بنز 2624 کمپرسی و باری ایران خودرو دیزل + جدول بهمن 1402

شرکت ایران خودرو دیزل شرایط پیش فروش کامیون های بنز باری و کمپرسی جفت محور 2624 اعلام کرد.

این شرایط پیش فروش از روز چهارشنبه مورخ 18 بهمن ماه 1402 راس ساعت 10 صبح آغاز خواهد شد.

بر اساس این طرح پیش فروش شاسی باری L2624 یورو 4 با پیش پرداخت 17,000,000,000 ریال و شاسی کمپرسی L2624 یورو 4 با پیش پرداخت 17,500,000,000 ریال قابل خرید است.

تحویل خودرو بر اساس مدل و طرح پیش فروش هفته آخر اردیبهشت یا خرداد 1403 خواهد بود.

جدول شرایط پیش فروش کامیون های بنز 2624 کمپرسی و باری بهمن 1402

خودرو شاسی باری L2624 یورو 4 شاسی باری L2624 یورو 4 شاسی کمپرسی L2624 شاسی کمپرسی L2624
پیش پرداخت 17,000,000,000 17,000,000,000 17,500,000,000 17,500,000,000
تکمیل مالی قبل تحویل، باقیمانه بهای خودرو به قیمت روز کارخانه (سایر هزینه ها) قبل تحویل، باقیمانه بهای خودرو به قیمت روز کارخانه (سایر هزینه ها) قبل تحویل، باقیمانه بهای خودرو به قیمت روز کارخانه (سایر هزینه ها) قبل تحویل، باقیمانه بهای خودرو به قیمت روز کارخانه (سایر هزینه ها)
سود سالانه مشارکت 5 درصد 12 درصد 5 درصد 12 درصد
سود انصراف سالانه 2 درصد 9 درصد 2 درصد 9 درصد
جریمه تاخیر در تحویل سود مشارکت بعلاوه 1 درصد سود مشارکت بعلاوه 1 درصد سود مشارکت بعلاوه 1 درصد سود مشارکت بعلاوه 1 درصد
تحویل (به شرط تکمیل مالی) هفته آخر اردیبهشت 1403 هفته آخر خرداد 1403 هفته آخر اردیبهشت 1403 هفته آخر خرداد 1403

شرایط پیش فروش ون وانا ایران خودرو اعلام شد + جدول بهمن 1402

شرکت ایران خودرو از امروز سه شنبه 17 بهمن 1402 طرح پیش فروش ون وانا را آغاز نموده است.

در این طرح پیش فروش خودرو ون وانا 3TZ یورو 5 با دو موعد تحویل هفته آخر تیر یا مرداد 1403 را عرضه می‌کند. مبلغ پیش پرداخت علی الحساب جهت خرید این خودرو 8,200,000,000 ریال اعلام شده است.

جدول طرح پیش فروش خودرو ون وانا 3TZ یورو 5

خودرو ون وانا 3TZ - یورو 5 ون وانا 3TZ - یورو 5
پیش پرداخت 8,200,000,000 8,200,000,000
تکمیل مالی قبل تحویل، باقیمانه بهای خودرو به قیمت روز کارخانه (سایر هزینه ها) قبل تحویل، باقیمانه بهای خودرو به قیمت روز کارخانه (سایر هزینه ها)
سود سالانه مشارکت 12 درصد 12 درصد
سود انصراف سالانه 9 درصد 9 درصد
جریمه تاخیر در تحویل سود مشارکت بعلاوه 1 درصد سود مشارکت بعلاوه 1 درصد
تحویل (به شرط تکمیل مالی) هفته آخر تیر 1403 هفته آخر مرداد 1403

مزایده عمومی اینترنتی ایران خودرو از امروز آغاز شد + جزئیات

بر اساس اطلاعیه جدید شرکت ایران خودرو در نظر دارد تعدادی از خودروهای سواری آسیب دیده، صفر و کارکرده پلاک دار خود را از طریق مزایده عمومی و به روش اینترنتی به فروش برساند .

زمان برگزاری مزایده :

از ساعت ۰۸:۳۰ الی ۱۵:۰۰ روزهای سه شنبه مورخ ۱۴۰۲٫۱۱٫۱۷ لغایت روز شنبه مورخ ۱۴۰۲٫۱۱٫۲۱

آدرس محل برگزاری مزایده :

تهران کیلومتر ۱۴ اتوبان تهران کرج به سمت شهرک سرو آزاد پیکانشهر خیابان هشتم غربی انتهای بلوار گیاه شناسی، درب ۲ سایت برگزاری مزایده های شرکت ایران خودرو

قابل توجه مشتریان محترم به جهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده افراد و سایتهای سود جو مقتضی است جهت ارائه پیشنهاد قیمت صرفا از طریق سایت اینترنتی به آدرس ذیل مراجعه فرمایید:

Auction.ikco.ir

سپرده شرکت در مزایده برای هر خودرو مبلغ یکصد میلیون ریال میباشد لذا تاکید می گردد امکان اخذ سپرده از طریق درگاه بانکی موجود در سامانه اینترنتی صرفا از کارتهای شخصی عضو شبکه بانکی شتاب (مشتری) امکان پذیر می باشد. محدودیت پرداخت طبق ضوابط بانکی).

درگاه بانکی هوشمند ، فقط امکان انتقال وجوه از کارتهای صاحب اصلی حساب بانکی را دارد.

مشروح شرایط مزایده در سایت ایران خودرو (www.ikco.ir و سامانه برگزاری مزایده اینترنتی به طور کامل درج شده است و شرکت در مزایده و ارائه پیشنهاد قیمت به منزله قبول شروط و تکالیف مقرر در اسناد مزایده می باشد.

مزایده گزار در رد یا قبول پیشنهادات در هر مرحله از فرایند مزایده مختار می باشد.

شرکت کنندگان باید شرایط مزایده را به دقت مطالعه و سپس تایید نمایند تا امکان ادامه فرایند شرکت در مزایده فراهم گردد.

کلیه وجوه دریافتی از بابت فروش اقلام موضوع مزایده از طریق درگاه بانکی سامانه و یا از طریق حواله بانکی خواهد بود و هرگونه مالیات، عوارض و حقوق دولتی مربوطه طبق مقررات و قوانین بر عهده برنده مزایده بوده و همچنین هزینه برگزاری مزایده نیز به عهده مزایده می باشد.

کلیه شرکت کنندگان موظف به رعایت دستورالعملهای مرتبط با پیشگیری از ابتلاء به ویروس کرونا میباشند و همراه داشتن ماسک و تکش توسط شرکت کنندگان در محل مزایده الزامی می باشد.

برنده مزایده بایستی ظرف مدت مشخص شده در سامانه و پس از اعلام نتایج نسبت به واریز کل مبلغ خودرو حداکثر تا مهلت تعیین شده اقدام نماید در غیر این صورت طبق شرایط مزایده سپرده شرکت در مزایده بدون انجام هرگونه تشریفات قضایی با اداری به نفع مزایده گزار وصول و شرکت کننده حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت. ضمناً بعد از واریز وجه ما به التفاوت به هیچ وجه امکان انصراف وجود ندارد.

این مزایده شامل محدودیت کدملی نمی باشد.

کسب اطلاعات بیشتر به اطلاعیه های اعلامی در محل برگزاری مزایده مراجعه و یا با شماره تلفن های : ۴۴۷۹۶۹۴۸-44796956 تماس حاصل فرمایید.

قبل از مراجعه جهت ثبت نام به سایت اینترنتی مزایده تکمیل اطلاعات شخصی در وب سایت فروش اینترنتی ایران خودرو الزامي است و در صورت عدم ثبت اطلاعات امکان شرکت در مزایده وجود ندارد.

شرایط پیش فروش پیکاپ فوتون G7 بنزینی اتوماتیک اعلام شد + جدول بهمن 1402

شرکت ایران خودرو از امروز سه شنبه طرح پیش فروش پیکاپ فوتون G7 بنزینی اتوماتیک ویژه دهه مبارک فجر آغاز خواهد نمود. زمان اجرای این بخشنامه از ساعت 10 صبح سه شنبه مورخ 1402/11/17 خواهد بود.

بر اساس این طرح پیش فروش خودرو پیکاپ فوتون G7 بنزینی اتوماتیک با پیش پرداخت 9,400,000,000 ریال با تحویل هفته آخر اردیبهشت 1403 یا هفته آخر خرداد 1403 بنا به انتخاب مشتری قابل خرید است.

شرایط پیش فروش پیکاپ فوتون G7 بنزینی اتوماتیک

خودرو وانت پیکاپ بنزینی فوتون یورو 6 با گیربکس اتوماتیک وانت پیکاپ بنزینی فوتون یورو 6 با گیربکس اتوماتیک
رنگ آبی، نقره ای، سفید سفید، مشکی
پیش پرداخت 9,400,000,000 9,400,000,000
تکمیل مالی قبل تحویل، باقیمانه بهای خودرو به قیمت روز کارخاه (سایر هزینه ها) قبل تحویل، باقیمانه بهای خودرو به قیمت روز کارخاه (سایر هزینه ها)
سود سالانه مشارکت 5 درصد 12 درصد
سود انصراف سالانه 2 درصد 9 درصد
جریمه تاخیر در تحویل سود مشارکت بعلاوه 1 درصد سود مشارکت بعلاوه 1 درصد
تحویل (به شرط تکمیل مالی) هفته آخر اردیبهشت 1403 هفته آخر خرداد 1403

مشخصات فنی فوتون G7 بنزینی اتوماتیک

فوتون G7 بنزینی اتوماتیک جدیدترین نسخه از محصول محبوب و پرفروش فوتون در دهه‌ی 1390 است که توسط طراحان چینی خلق شده است. ظاهر آن الهام گرفته از پیکاپ‌های میان‌رده‌ی فورد مانند رنجر و F-150 بوده و به همین دلیل مورد پسند اکثریت قرار گرفته است. علاوه بر ظاهر، طراحی داخلی نیز به کلی تغییر کرده و شبیه به کراس‌اوورهای کوچک شده است.

فوتون تونلند اتوماتیک با پیشرانه‌ی دو لیتری توربوشارژر چهار سیلندر بنزینی عرضه می‌شود که توان تولید 238 اسب بخار و گشتاور 360 نیوتن متر دارد. این ارقام برای حرکت دادن جثه‌ی دو تنی خودرو کافی به نظر می‌رسد. جعبه‌دنده‌ی هشت سرعته‌ی خودکار نیز وظیفه‌ی انتقال قدرت را برعهده دارد که آن را به یکی از معدود پیکاپ‌های اتوماتیک بازار تبدیل کرده است. مصرف سوخت ترکیبی این خودرو 9 لیتر در هر 100 کیلومتر اعلام شده است.

از نظر امکانات رفاهی و ایمنی نیز این پیکاپ در سطح قابل قبولی قرار دارد. تهویه مطبوع اتوماتیک، دو کیسه هوا، مه‌شکن جلو و عقب، دوربین 360 درجه، آینه‌های تاشو برقی، سنسور پارک و دوربین عقب، سنسور نور، سیستم صوتی و نمایشگر 10.25 اینچی، صندلی برقی راننده، گرمکن صندلی‌های جلو، کروزکنترل، سیستم کنترل کشش و پایداری، سیستم کنترل سرعت در سرازیری، دوربین دید عقب، سیستم ورود و استارت بدون کلید، حالت‌های رانندگی اکو و اسپرت، پدال شیفتر، صندلی‌های چرمی، جک هیدرولیکی درب موتور و سنسور نمایش فشار باد لاستیک‌ها از جمله امکانات این خودرو هستند.

رقبای اصلی فوتون تونلند اتوماتیک در بازار ایران، آمیکو آسنا اتوماتیک و مکث کلوت اتوماتیک می‌باشند که هر سه خودرو در زمره‌ی بهترین پیکاپ‌های اتوماتیک داخلی به حساب می‌آیند. در مجموع، فوتون تونلند اتوماتیک با طراحی جذاب خارجی و داخلی، پیشرانه قوی و مصرف سوخت مناسب، جعبه‌دنده خودکار و امکانات رفاهی و ایمنی خوب، یکی از بهترین انتخاب‌ها در دسته‌ی پیکاپ‌های اتوماتیک داخلی است.

شرایط پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک ویژه متقاضیان عادی سامانه + جدول بهمن 1402

شرکت ایران خودرو اعلام کرد که پیش‌فروش (فراخوان) مرحله پنجاه و دوم و پنجاه سوم اولویت‌بندی سامانه یکپارچه فروش خودرو برای خودروی دنا پلاس اتوماتیک آغاز شده است. بر اساس این اطلاعیه، متقاضیانی که قبلاً در سامانه یکپارچه ثبت‌نام کرده‌اند و اسامی آن‌ها به عنوان اولویت‌های دنا پلاس اتوماتیک مربوط به بهار 1403 به شرکت ایران خودرو اعلام شده، می‌توانند در این مرحله پیش‌فروش ثبت‌نام کنند.

برای افرادی که در لیست اولویت‌بندی قرار دارند، پیامک ارسال شده و یا اسامی آن‌ها در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir درج شده است. این افراد می‌توانند با مراجعه به سایت یا دریافت پیامک، نسبت به ثبت‌نام در مرحله جدید پیش‌فروش اقدام کنند.

طبق بخشنامه منتشر شده، زمان ثبت‌نام برای پیش‌فروش مرحله پنجاه و دوم و پنجاه سوم خودروی دنا پلاس اتوماتیک از روز پنجشنبه 12 بهمن ماه آغاز شده و تا روز دوشنبه 23 بهمن ماه ادامه خواهد داشت. بنابراین متقاضیان واجد شرایط می‌توانند ظرف مدت 10 روز تعیین شده، نسبت به ثبت‌نام و انتخاب خودروی مورد نظر اقدام کنند.

جدول شرایط پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک ویژه متقاضیان عادی سامانه بهمن 1402

خودرو دنا پلاس اتوماتیک آپشنال دنا پلاس اتوماتیک آپشنال دنا پلاس اتوماتیک آپشنال دنا پلاس اتوماتیک آپشنال
تحویل تیر 1403 مرداد 1403 شهریور 1403 مهر 1403
برنامه فروش 107773 107774 107777 107778
پیش پرداخت (ریال) 3,460,834,000 3,114,751,000 3,460,834,000 3,114,751,000
قیمت مصوب مبلغ پیش پرداخت حدود 50 درصد قیمت فعلی است مبلغ پیش پرداخت حدود 45 درصد قیمت فعلی است مبلغ پیش پرداخت حدود 50 درصد قیمت فعلی است مبلغ پیش پرداخت حدود 45 درصد قیمت فعلی است
سود مشارکت و انصراف فاقد سود مشارکت و انصراف فاقد سود مشارکت و انصراف فاقد سود مشارکت و انصراف فاقد سود مشارکت و انصراف

در این طرح امکان تبدیل حواله خودرو به خودرو سورن پلاس با تحویل 90 روزه امکان پذیر است.

جدول طرح تبدیل پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک به سورن پلاس بهمن 1402

خودرو قابل تبدیل به سورن پلاس قابل تبدیل به سورن پلاس
تحویل 90 روزه 90 روزه
برنامه فروش 107775 10779
پیش پرداخت (ریال) 4,591,189,000 4,591,189,000
سود مشارکت و انصراف فاقد سود مشارکت و انصراف فاقد سود مشارکت و انصراف

شرایط طرح تبدیل پارس معمولی به پارس سفارشی اعلام شد + جدول بهمن 1402

بخشنامه شماره 4646 شرکت ایران خودرو به تاریخ بهمن ماه 1402، امکان تبدیل اختیاری تعهدات فروش فوق‌العاده محصول پارس با موتور XU7P و کد 35106 به مدل سفارشی همان خودرو با کد 35108 را فراهم نمود.

طبق این بخشنامه، نمایندگی‌های مجاز ایران‌خودرو می‌توانند در صورت تمایل مشتریان، نسبت به تبدیل سفارش معمولی به مدل سفارشی با افزایش قیمت حدود 15 میلیون تومان اقدام نمایند.قیمت خودرو مبدا 294.133.000 ریال و قیمت خودرو مقصد 309.545.000 اعلام شده است.

لازم به ذکر است، این امکان صرفاً برای مشتریان دارای پیش‌فروش قبلی محصول پارس معمولی فراهم شده و هیچ‌گونه تعهد جدیدی برای تولید ایجاد نمی‌کند. همچنین این تبدیل به صورت اختیاری بوده و در صورت عدم تمایل مشتری، همچنان سفارش معمولی وی معتبر خواهد بود.

جدول طرح تبدیل پارس معمولی به پارس سفارشی بهمن 1402

شرح خودرو مبدا پارس XU7P
کلاس مبدا 35106
قیمت خودرو مبدا 294.133.000
شرح خودرو مقصد پارس XU7P سفارشی
کلاس مقصد 35108
قیمت خودرو مقصد 309.545.000

شرایط فروش فوق العاده هایما 7X با تحویل 90 روزه + جدول بهمن 1402

شرکت ایران خودرو شرایط فروش فوق العاده مرحله پنجاه و يكم اولويت بندی سامانه يكپارچه فروش خودرو ویژه متقاضيان عادی هايما 7X اعلام کرد.

متقاضیان عادی که در آذر ماه سال جاری مطابق با اطلاعيه شماره 4 سامانه يكپارچه برای خرید خودرو هایما 7X ثبت نام نموده اند و پيامک فراخوان شركت ايران خودرو را دريافت کرده اند می‌توانند اقدام به خرید این خودرو نمایند.

موعد تحویل این محصول مینی ون 90 روزکاری اعلام شده است و زمان فعال سازی اين بخشنامه به صورت آنلاین و بعد از ارسال پيامک از سوی ايران خودرو خواهد بود.

شرایط فروش فوق العاده هایما 7X با تحویل 90 روزه بهمن 1402

شرح خودرو کدکلاس خودرو قیمت مصوب فروش (ریال) رنگهای قابل عرضه برنامه فروش موعد تحویل
هایما 7X 53001 14,813,188,000 مشکی آبنوس / خاکستری / ذغالی متالیک 107679 90 روزه

عرضه کشنده H5 فوتون و کامیونت باری آرناپلاس توسط ایران خودرو دیزل در بهمن 1402

ایران خودرو دیزل قصد دارد دو محصول جدید کامیون کشنده H5 فوتون و کامیونت باری آرناپلاس را به بازار عرضه کند.

بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده، ثبت‌نام کشنده فوتون اتوماتیک H5 مجهز به سیستم ADR و مطابق استانداردهای آلایندگی یورو 5 از ساعت 10 صبح یک‌شنبه 8 بهمن‌ماه و کامیونت باری آرناپلاس 6 تنی از ساعت 10 صبح دوشنبه 9 بهمن‌ماه، به صورت اینترنتی و از طریق سایت فروش رسمی شرکت به نشانی esale.ikd.ir انجام خواهد شد.

کشنده فوتون H5 مجهز به موتور شش سیلندر خطی 11824 سی‌سی با حداکثر قدرت 460 اسب بخار و گشتاور 2200 نیوتن متر است. این موتور با سیستم تزریق مستقیم سوخت و توربوشارژر همراه است.

سیستم انتقال قدرت این کشنده یک گیربکس اتوماتیک 12 دنده‌ای به همراه 2 دنده عقب است. علاوه بر این، ویژگی‌هایی مانند اینترکولر، کامان‌ریل، سیستم ترمز دو مداره پنوماتیکی، آینه‌های جانبی برقی با گرمکن، سیستم هشدار انحراف از مسیر و سیستم‌های کمکی رانندگی از دیگر امکانات این کشنده هستند.

کامیونت باری آرناپلاس نیز مجهز به موتور کامینز 8.3 لیتری توربوشارژ و گیربکس ZF است. سیستم ترمز دو مداره پنوماتیک، کابین خواب‌دار و قابلیت نصب انواع تجهیزات کاربردی از دیگر ویژگی‌های این کامیونت محسوب می‌شود.

شرایط فروش رانا پلاس ارتقا یافته اعلام شد + جدول قیمت بهمن 1402

شرکت ایران خودرو شرایط فروش محصول رانا پلاس ارتقا یافته را ویژه اولویت‌های زمستان 1402 سامانه یکپارچه را اعلام کرد.

بر این اساس خودرو رانا پلاس ارتقا یافته کلاس ۶۱۰۱۹ با پیش پرداخت‌های 40، 45 و 50 درصد با تحویل به ترتیب خرداد، تیر و مرداد 1403 قابل خرید است. این خودرو در رنگ‌های سفید، مشکی آبنوس خاکستری، نقره ای متالیک عرضه می‌شود.

جدول شرایط فروش محصول رانا پلاس ارتقا یافته بهمن 1402

خودرو رانا پلاس ارتقا یافته کلاس ۶۱۰۱۹ رانا پلاس ارتقا یافته کلاس ۶۱۰۱۹ رانا پلاس ارتقا یافته کلاس ۶۱۰۱۹
تحویل خرداد ۱۴۰۳ تیر ۱۴۰۳ مرداد ۱۴۰۳
برنامه فروش ۱۰۷۶۰۰ برنامه فروش ۱۰۷۶۰۱ برنامه فروش ۱۰۷۶۰۲
پیش پرداخت (ریال) ۲,۲۵۷،۶۷۲,۰۰۰ ۲,۰۳۱,۹۰۴,۰۰۰ ۱,۸۰۶،۱۳۷,۰۰۰
سود مشارکت و انصراف - - -
رنگ سفید، مشکی آبنوس خاکستری، نقره ای متالیک سفید، مشکی آبنوس خاکستری، نقره ای متالیک سفید، مشکی آبنوس، خاکستری، نقره ای متالیک
میزان پیش پرداخت مبلغ پیش پرداخت حدود ۵۰ درصد قیمت فعلی محصول است. مبلغ پیش پرداخت حدود 45 درصد قیمت فعلی محصول است مبلغ پیش پرداخت حدود 40 درصد قیمت فعلی محصول است

شرایط فروش و پیش فروش سورن پلاس XU7P اعلام شد + جدول بهمن 1402

شرکت ایران خودرو شرایط فروش سورن پلاس با موتور جدید XU7P را ویژه بهمن 1402 اعلام کرد.

این طرح فروش و پیش سورن پلاس ویژه اولویت های زمستان ۱۴۰۲ است و متقاضیان چهت تکمیل فرایند ثبت نام می‌توانند به وبسایت فروش این شرکت و سامانه یکپارچه یا نمایندگی‌های مجاز ایران خودرو مراجعه نمایند.

در این طرح خودرو سورن پلاس XU7P به صورت نقدی با قیمت 4,591,189,336 ریال و با تحویل 90 روزه عرضه می‌شود. در طرح پیش فروش نیز این خودرو با پیش‌پرداخت‌های 50 و 45 درصد با تحویل تیر و مرداد 1403 قابل خرید است.

شرایط فروش و پیش فروش سورن پلاس XU7P بهمن 1402

خودرو سورن با موتور XU7P کلاس ۵۸۴۰۲ سورن با موتور XU7P کلاس ۵۸۴۰۲ سورن با موتور XU7P کلاس ۵۸۴۰۲
تحویل ۹۰ روزه تیر ۱۴۰۳ مرداد ۱۴۰۳
برنامه فروش ۱۰۷۶۰۳ برنامه فروش ۱۰۷۶۰۴ برنامه فروش ۱۰۷۶۰۵
قیمت مصوب (ریال) 4,591,189,336 2,295,595,000 پیش پرداخت پیش پرداخت۲,۰۶۶,۰۳۶,۰۰۰
سود مشارکت و انصراف - - -
رنگ سفید، مشکی آبنوس سفید مشکی آبنوس خاکستری متالیک، آبی کبود سفید، مشکی ،آبنوس خاکستری متالیک، آبی کبود
میزان پیش پرداخت - مبلغ پیش پرداخت حدود ۵۰ درصد قیمت فعلی محصول است. مبلغ پیش پرداخت حدود 45 درصد قیمت فعلی محصول است.

سورن پلاس XU7P

مشخصات فنی و امکانات رفاهی سورن پلاس بهینه با موتور XU7P

خودروی سورن پلاس بهینه، محصول جدید شرکت ایران خودرو می‌باشد که با هدف کاهش هزینه‌های تولید و قیمت نهایی، تغییراتی در مشخصات فنی و امکانات رفاهی نسبت به مدل‌های قبلی سورن داشته است.

این خودرو از لحاظ فنی تفاوت چندانی با محصولات قبلی این شرکت مانند پژو پارس ندارد. موتور آن XU7P 1.8 لیتری با 8 سوپاپ است که حداکثر قدرت 98 اسب بخار و گشتاور 146 نیوتن متر تولید می‌کند. جعبه‌دنده 5 سرعته دستی، قدرت را به چرخ‌های جلو منتقل می‌کند. مصرف سوخت نیز در حدود 7 لیتر در هر 100 کیلومتر است که برای یک خودروی سدان 4 سیلندر مناسب به نظر می‌رسد.

فضای داخلی سورن پلاس

در زمینه امکانات رفاهی، سورن پلاس بهینه نسبت به مدل EF7 بنزینی ساده‌تر شده است. با این‌حال همچنان برخی ویژگی‌های استاندارد ایمنی و راحتی مانند 2 کیسه هوا، صندلی‌های برقی و پشتی تنظیم‌شونده، سیستم تهویه مطبوع، دوربین و سنسور دنده‌عقب، کنترل ثبات و کمک شروع به حرکت در سربالایی را دارد. البته برخی امکانات مانند کروز کنترل و رینگ آلومینیومی به منظور کاهش قیمت حذف شده‌اند.

شرایط پیش فروش پژو ۲۰۷ دستی پاناروما اعلام شد + جدول قیمت بهمن 1402

شرایط پیش فروش پژو ۲۰۷ دستی پاناروما ارتقا یافته ویژه متخبین اولویت های زمستان ۱۴۰۲ اعلام شد.

شرکت ایران خودرو شرایط پیش فروش پژو ۲۰۷ دستی پاناروما ارتقا یافته را پیش پرداخت معادل ۲,۴۹۲,۹۲۱,۷۶۳ ریال ویژه منتخبین سامانه یکپارچه با تحویل مرداد 1403 عرضه نموده که مبلغ پیش پرداخت حدود ۵۰ درصد قیمت فعلی محصول است. این خودرو در رنگ‌های مشکی ،آبنوس خاکستری نقره ای تیتانیوم قرمز دو پوششه آبی کاسپین، نقره ای قابل سفارش است.

شرایط پیش فروش پژو ۲۰۷ دستی پاناروما ارتقا یافته بهمن 1402

پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه ای ارتقا یافته با کد کلاس ۶۰۰۲۳ خودرو
مرداد ۱۴۰۳ تحویل
۱۰۷۶۱۱ برنامه فروش
۲,۴۹۲,۹۲۱,۷۶۳ پیش پرداخت (ریال)
0 سود مشارکت و انصراف
مشکی ،آبنوس خاکستری نقره ای تیتانیوم قرمز دو پوششه آبی کاسپین، نقره ای رنگ های قابل عرضه
مبلغ پیش پرداخت حدود ۵۰ درصد قیمت فعلی محصول است. میزان پیش پرداخت

نمای عقب پژو ۲۰۷ دستی جدید به سقف پانوراما

مشخصات فنی پژو ۲۰۷ دستی پاناروما

پژو ۲۰۷ دستی پاناروما ارتقا یافته با پیشرانه نام آشنای TU5 با حجم ۱.۶ لیتری و ۴ سیلندر خطی به بازار عرضه شده است. این پیشرانه توانایی تولید ۱۰۵ اسب بخار قدرت و ۱۴۲ نیوتن متر گشتاور را دارد و با جعبه‌دنده دستی ۵ سرعته مجهز شده است. نیروی محرکه از طریق جعبه‌دنده به چرخ‌های جلو منتقل می‌شود.

سیستم ترمز این خودرو شامل دیسک در بخش جلو و عقب است و فرمان آن به صورت برقی و کمکی طراحی شده است.

پژو ۲۰۷ دستی جدید به سقف پانوراما

از نظر امکانات رفاهی، پژو ۲۰۷ دستی جدید به سقف پانوراما با سایه‌بان دستی، سیستم کروز کنترل، کنترل الکترونیکی پایداری، کنترل شروع حرکت در سربالایی، رینگ‌های آلومینیومی، صفحه کیلومترشمار لمسی، سنسور فشار باد تایر، نمایشگر تعویض دنده، چراغ‌های روشنایی روز، تهویه مطبوع اتوماتیک، دوربین دید عقب، صندلی عقب تاشو، سیستم صوتی اپل کارپلی، اندروید اتو و غیره مجهز شده است.همچنین آینه‌های الکتروکرومیک، تریم داخلی چرم و پارچه از دیگر امکانات رفاهی این خودروست.

شرایط فروش فوری و پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک و تارا اتوماتیک + جدول دی 1402

شرایط فروش فوق العاده و پیش رفروش خودرو دنا پلاس اتوماتیک آپشنال و تارا اتوماتیک (فراخوان) از روز گذشته پنجشنبه 28 دی ماه 1402 آغاز شده و به مدت ۱۲ روز (تا سه شنبه 10 بهمن ماه) ادامه خواهد داشت.

در این طرح فروش فوری دنا پلاس اتوماتیک و تارا اتوماتیک که ویژه مرحله چهل ونهم اولويت بندی سامانه يكپارچه فروش خودرو برای متقاضيان عادی است خودروهای با تحویل 90 روزه

بر این اشاس قیمت دنا پلاس اتوماتیک آپشنال معادل 6,921,669,000 ریال و تارا اتوماتیک معادل 6,814,347,000 ریال اعلام شده است.

زمان فعالسازی اين بخشنامه بر روی سايت esale.ikco.ir و بعد از ارسال پيامک به منتخبين خواهد بود.

شرایط فروش فوری و پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک آپشنال ویژه دی ماه 1402

خودرو دنا پلاس اتوماتیک آپشنال دنا پلاس اتوماتیک آپشنال دنا پلاس اتوماتیک آپشنال
رنگ سفید، مشکی آبنوی، خاکستری، نقره ای تیتانیوم، نقره ای، آبی کبود سفید، مشکی آبنوی، خاکستری، نقره ای تیتانیوم، نقره ای، آبی کبود سفید، مشکی آبنوی، خاکستری، نقره ای تیتانیوم، نقره ای، آبی کبود
تحویل 90 روزه تیر 1403 مرداد 1403
برنامه فروش 107581 107582 107583
قیمت مصوب 6,921,669,000 پیش پرداخت 3,460,834,000 پیش پرداخت 3,114,751,000
سود مشارکت 0 0 0

شرایط فروش فوری و پیش فروش تارا اتوماتیک ویژه دی ماه 1402

خودرو تارا اتوماتیک تارا اتوماتیک تارا اتوماتیک
رنگ سفید، مشکی آبنوی، خاکستری، نقره ای تیتانیوم، نقره ای، آبی کبود سفید، مشکی آبنوی، خاکستری، نقره ای تیتانیوم، نقره ای، آبی کبود سفید، مشکی آبنوی، خاکستری، نقره ای تیتانیوم، نقره ای، آبی کبود
تحویل 90 روزه تیر 1403 مرداد 1403
برنامه فروش 107585 107586 107587
قیمت مصوب 6,814,347,000 پیش پرداخت 3,407,173,000 پیش پرداخت 3,066,456,000
سود مشارکت 0 0 0

شرایط فروش فوق العاده هایما 7X با تحویل 90 روزه + جدول قیمت آبان 1402

پنجاهمین مرحله فراخوان اولویت بندی سامانه یکپارچه فروش خودرو با عنوان شرایط فروش فوق العاده فراخوان جهت متقاضیان عادی با موعد تحویل ۹۰ روزه برای منتخبین محصول هایما 7X، به شرح جدول ذیل ارائه میگردد.

بر این اساس متقاضیانی که در آذر ماه سال جاری مطابق با اطلاعیه شماره ۴ سامانه یکپارچه محصول فوق را ثبت نام نموده اند و اسامی ایشان برای اولویت پنجم فروش فوق العاده (فراخوان محصول هایما 7X به این شرکت اعلام شده و پیامک فراخوان شرکت ایران خودرو را دریافت نموده اند و یا در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو به آدرس : esale.ikco.ir اسامی آنها درج شده است امکان ثبت نام در این بخشنامه را دارند.

زمان تکمیل ثبت نام این بخشنامه از پنج شنبه 1402/10/28 تا روز سه شنبه 1402/11/10 ادامه خواهد داشت.

جدول شرایط فروش هایما 7X با تحویل 90 روزه

شرح خودرو که کلاس خودرو قیمت مصوب فروش (ریال) رنگهای قابل عرضه برنامه فروش موعد تحویل سود مشارکت و انصراف
هایما 7X ۵۳۰۰۱ ۱۴,۸۱۳,۱۸۸,۰00 مشکی آبنوس خاکستری قهوه ای کادرو ٫ ذغالی متالیک ۱۰۷۵۸۴ ۹۰ روزه 0

شرایط فروش فوری و پیش فروش سورن پلاس XU7P اعلام شد + جدول دی 1402

شرکت ایران خودرو شرایط فروش سورن پلاس با موتور XU7P را ویژه متقاضیان پاییز 1402 را اعلام کرد.

در این طرح فروش خودرو سورن پلاس با موتور XU7P مجهز به تجهیزات الزامی استانداردهای 85 گانه با قیمت مصوب 4,491,189,336 ریال با تحویل 90 روزه به صورت فروش نقدی و همچنین به صورت پیش فروش با تحویل آبان 1403 با پیش پرداخت 2,295,594,000 ریال قابل خرید است.

بر اساس روال جدید شرکت ایران خودرو به هیچ کدام از خریدهای نقدی و پیش فروش سود مشارکت و انصراف نمی‌دهد

شرایط فروش فوری و پیش فروش سورن پلاس XU7P دی 1402

سورن پلاس با موتور XU7P کلاس 58402 سورن پلاس با موتور XU7P کلاس 58402 خودرو
تحویل آبان 1403 90 روزه تحویل
پیش پرداخت (ریال) : 2,295,594,000 4,491,189,336 قیمت مصوب:
0 0 سود مشارکت و انصراف
سفید، مشکی، خاکستری، آبی کبود متالیک سفید، مشکی آبنوس رنگ
مبلغ پیش پرداخت حدود 50 درصد قیمت فعلی محصول - درصد پیش پرداخت

شرایط فروش و پیش فروش پژو 207 اتوماتیک پاناروما ارتقا یافته اعلام شد + جدول قیمت دی 1402

شرکت ایران خودرو شرایط فروش خودرو پژو 207 اتوماتیک پاناروما ارتقا یافته را ویژه اولویت‌های سوم زمستان 1402 را اعلام کرد.

بر این اساس واجدین شرایط و کسانی که در سامانه یکپارچه ثبت نام کرده اند می‌توانند اقدام ثبت نام کنند.

در این طرح فروش خودرو پژو ۲۰۷ اتوماتیک سقف شیشه ای ارتقا یافته با تحویل 90 روزه با قیمت 6,027,352,312 تومان و با تحویل اردیبهشت 1402 با پیش پرداخت 3,013,677,000 ریال عرضه می‌شوند.

سود مشارکت و انصراف این طرح صفر اعلام شده است.

شرایط فروش و پیش فروش پژو 207 اتوماتیک پاناروما ارتقا یافته ویژه دی ماه 1402

خودرو پژو ۲۰۷ اتوماتیک سقف شیشه ای ارتقا یافته 60612 پژو ۲۰۷ اتوماتیک سقف شیشه ای ارتقا یافته 60612
تحویل 90 روزه اریبهشت ماه ۱۴۰۳
برنامه فروش 107466 107467
قیمت (ریال) 6,027,352,312 3,013,677,000 پیش پرداخت
سود مشارکت صفر صفر
رنگ سفید - مشکی آبنوس - نقره ای تیتانیوم خاکستری - قرمز دو پوششه - آبی کاسپین - نقره ای سفید
قیمت نهایی - مبلغ پیش پرداخت حدود 50 درصد قیمت فعلی محصول است

فروش فوق العاده هایما 7X با تحویل سه‌ماهه ویژه متقاضیان عادی + جدول دی ۱۴۰۲

ایران‌خودرو به تازگی فراخوان فروش فوق العاده هایما 7X را از طریق پیامک برای متقاضیان صادر کرده است. بر اساس بخشنامه جدید، آن دسته از افرادی که در آذرماه سال جاری برای خرید هایما ۷ایکس ثبت‌نام کرده و اسامی آن‌ها برای اولویت دوم فروش اعلام شده است، به شرط دریافت پیامک از سوی ایران‌خودرو یا درج نام آن‌ها در سایت فروش اینترنتی محصولات شرکت، می‌توانند نسبت به تکمیل ثبت‌نام و تکمیل وجه اقدام کنند.

در چهل و هفتمین مرحله فراخوان اولویت‌بندی سامانه یکپارچه، هایما 7X با قیمت مصوب ۱ میلیارد و ۴۸۱ میلیون و ۳۱۸ هزار تومان و در رنگ‌های مشکی آبنوس، قهوه‌ای کادرو، ذغالی متالیک و خاکستری به فروش می‌رسد. موعد تحویل خودروها ۹۰ روز کاری اعلام شده و ظاهری هیچ سودی برای مشارکت یا انصراف لحاظ نشده است.

جدول شرایط فروش فوق العاده هایما 7X ویژه متقاضیان عادی در دی‌ماه ۱۴۰۲

نام خودروکد کلاس خودروبرنامه فروشقیمت مصوب فروشموعد تحویلرنگ‌بندی
هایما 7X۵۳۰۰۱۱۰۷۴۷۲۱.۴۸۱.۳۱۸.۸۰۰ تومان۹۰ روزمشکی آبنوس، خاکستری، قهوه‌ای کادرو، ذغالی متالیک

نگاهی مختصر به مشخصات هایما 7X

خودروی چندمنظوره هایما 7X را می‌توان یک مینی ون لوکس و مناسب برای خانواده‌های پرجمعیت در نظر گرفت. این ماشین ظاهری جذاب و کابینی جادار و مجهز دارد. قوای محرکه هایما ۷ایکس به‌وسیله یک پیشرانه ۱.۶ لیتری توربوشارژ تأمین می‌شود که ۱۹۲ اسب بخار قدرت و ۲۹۳ نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند. این مشخصات از طریق گیربکس ۶ سرعته خودکار به چرخ‌های جلو وارد شده و حداکثر سرعت ماشین را به ۱۶۵ کیلومتر بر ساعت می‌رساند. این ماشین در ازای پیمودن صد کیلومتر جاده شهری، حدود ۱۰.۵ لیتر بنزین می‌سوزاند و مصرف سوخت ترکیبی آن، ۷.۶ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر اعلام شده است.

شرایط پیش فروش جدید پژو 207 دنده دستی اعلام شد + جدول دی ماه 1402

شرکت ایران خودرو شرایط فروش خودرو پژو 207 را ویژه منتخبین سامانه یکپارچه در دی ماه 1402 اعلام کرد.

در این طرح فروش خودرو پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه ای ارتقا یافته به صورت پیش فروش برای متقاضیان قابل خرید است.

مبلغ پیش پرداخت بین 40 تا 50 درصد قیمت فعلی برای خرید این خودرو اعلام شده است و قیمت نهایی در زمان ارسال دعوتنامه اعلام خواهد شد.

نکته عجیب در این طرح پیش فروش عدم تعلق سود مشارکت به خریداران بابت حضور در این طرح است و سود مشارکت صفر اعلام شده است.

شرایط پیش فروش جدید پژو 207 دنده دستی دی ماه 1402

خودرو پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه ای ارتقا یافته ۶۰۰۲۳ پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه ای ارتقا یافته ۶۰۰۲۳ پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه ای ارتقا یافته ۶۰۰۲۳ پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه ای ارتقا یافته ۶۰۰۲۳
تحویل تیر ماه ۱۴۰۳ مرداد ماه ۱۴۰۳ مرداد ماه ۱۴۰۳ مهر ماه ۱۴۰۳
برنامه فروش ۱۰۷۴۳۴ ۱۰۷۴۳۵ ۱۰۷۴۰۶ ۱۰۷۴۳۷
پیش پرداخت (ریال) ۲.۴۹۲.۹۲۱.۷۶۳ ۲.۲۴۳.۶۲۹.۵۸۶ ۲.۴۹۲.۹۲۱.۷۶۳ ۱.۹۹۴.۳۳۷.۴۱۰
سود مشارکت صفر صفر صفر صفر
رنگ سفید - مشکی آبنوس - نقره ای تیتانیوم خاکستری - قرمز دو پوششه - آبی کاسپین - نقره ای سفید - مشکی آبنوس - نقره ای تیتانیوم خاکستری - قرمز دو پوششه - آبی کاسپین - نقره ای سفید - مشکی آبنوس - نقره ای تیتانیوم خاکستری - قرمز دو پوششه - آبی کاسپین - نقره ای سفید - مشکی آبنوس - نقره ای تیتانیوم خاکستری - قرمز دو پوششه - آبی کاسپین - نقره ای
مبلغ پیش پرداخت حدود ۵۰ درصد قیمت فعلی محصول است. حدود ۴۵ درصد قیمت فعلی محصول است. حدود 50 درصد قیمت فعلی محصول است. حدود 40 درصد قیمت فعلی محصول است.
قیمت نهایی در این طرح قیمت نهایی خودرو در روش پیش فروش بر اساس آخرین قیمت محصول در زمان تحویل مندرج در قرارداد محاسبه و یا ارسال دعوتنامه به مشتریان گرامی اعلام و دریافت می شود. در این طرح قیمت نهایی خودرو در روش پیش فروش بر اساس آخرین قیمت محصول در زمان تحویل مندرج در قرارداد محاسبه و یا ارسال دعوتنامه به مشتریان گرامی اعلام و دریافت می شود. در این طرح قیمت نهایی خودرو در روش پیش فروش بر اساس آخرین قیمت محصول در زمان تحویل مندرج در قرارداد محاسبه و یا ارسال دعوتنامه به مشتریان گرامی اعلام و دریافت می شود. در این طرح قیمت نهایی خودرو در روش پیش فروش بر اساس آخرین قیمت محصول در زمان تحویل مندرج در قرارداد محاسبه و یا ارسال دعوتنامه به مشتریان گرامی اعلام و دریافت می شود.

شرایط فروش خودرو شاين مكس بنزینی، علی الحساب 500 میلیون تومان و تحویل 90 روزه + جدول دی 1402

آن دسته از خریدارن كه دراسفند ماه ١٤٠١ درسامانه یكپارچه عرضه خودروهای وارداتی ثبت نام نموده اند و

براساس اولویت‌های انتخابی، حائز شرایط خرید خودرو وارداتی در سامانه مذكور شده اند و براساس اطﻼعیه شماره ٥ سامانه مذكور درآ بانماه سال جاری نسبت به انتخاب خودروی شاین مكس اقدام نموده اند، می‌رساند؛ براساس اولویت بندی صورت گرفته توسط وزارت صمت،امكان ثبت نام خودروی درخواستی برای ایشان به شرح ذیل فراهم گردیده است.

جدول شرایط فروش خودرو شاين مكس بنزینی دی 1402

شرح خودرو کد کلاس خودرو مبلغ علی پیش پرداخت (تومان) رنگ های قابل عرضه برنامه فروش موعد تحویل
شاین مکس بنزینی 72501 500,000,000 مشکی شاین، آبی تیره شاین 1066958 90 روزه

ﻻزم به توضیح است اطلاع رسانی در این خصوص از طریق پیامك به متقاضیان مذكور صورت خواهد پذیرفت.

نكات حائز اهمیت :

نكته١: مبلغ اعلام شده در این مرحله٥٠درصد قیمت علی الحساب تعیین شده در اطلاعیه شماره٥عرضه خودروهای وارداتی می باشد و قیمت قطعی فروش خودرو برابر با قیمت اعلامی مراجع ذیصلاح وبا احتساب هزینه های مربوطه و عوارض قانونی شامل هزینه های گمرك، مالیات بر ارزش افزوده، شماره گذاری، اسقاط خودروی فرسوده،حمل خودرو و ... در هنگام دعوتنامه و فاكتور نهائی تعیین خواهد شد.

نكته ٢: مطابق تبصره٥اطﻼعیه شماره ٥ عرضه خودروهای وارداتی،عدم واریز وجه حداكثر ٥ روز پس از فراخوان صورت گرفته، به منزله انصراف از طرح بوده و متقاضی از اولویت بندی سامانه حذف میگردد.

نكته ٣: درصورتیكه متقاضی پس از صدور دعوتنامه ، مبلغ باقیمانده از قیمت قطعی خودرو را واریز ننماید ثبتنام كان لم یكن تلقی و وجه پیش پرداخت واریزی ظرف مدت ٢٠ روز به شماره حساب (شماره شبا) معرفی شده مسترد می گردد. و هیچگونه مسئولیتی از بابت تحویل خودرو ،متوجه شركت ایران خودرو نخواهد بود

نكته ٤: خودرو پس از تكمیل وجه ، طی سربرگ شركت ایساكو كیش عضو گروه صنعتی ایران خودرو فاكتور و تحویل میشود.

نكته ٥: پس از تكمیل وجه دعوتنامه،امكان چاپ نسخ قرارداد فراهم می گردد.

نحوه ثبت نام و واریز وجه علی الحساب:

متقاضیان محترم حائز شرایطی كه پیامك امكان واریز وجه برای ایشان از طریق سامانه شركت ایران خودرو ارسال شده است می توانند از روز دوشنبه مورخ ١٨/١٠/١٤٠٢تا روزشنبه ٢٣/١٠/١٤٠٢با مراجعه به سایت فروش اینترنتی ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir و ثبت اطلاعات شخصی و دریافت كد كاربری نسبت به واریز وجه و ثبت نام و دریافت كد پیگیری اقدام نمایند. ﻻزم به ذكر است متقاضیانی كه قبلا ً نسبت ثبت اطلاعات شخصی و دریافت كد كاربری و رمز عبور اقدام نموده اند نیاز به دریافت مجدد كد كاربری و كلمه عبور ثبت نام ندارند.

شرایط بخشنامه:

افرادیكه اطلاعات ایشان ازسوی وزارت صمت دریافت گردیده است شرایط بخشنامه مطابق شرح ذیل برای هر كد ملی رعایت می گردد:

١. هر كد ملی مجاز به ثبت نام یك دستگاه خودرو میباشد .

٢. حداقل سن متقاضیان خرید خودرو ١٨سال و ملزم به ارائه گواهینامه خودرو حداقل پایه سوم می باشند.

٣. امكان ثبت نام برای متقاضیان دارای پلاک فعال انتظامی (نصب بر روی خودرو) میسر نمی باشد .

٤. امكان صلح (خرید انصرافی) و انتقال خودرو به صورت وكالتی وجود ندارد.

٥. ثبت نام برای متقاضیان حقوقی میسر نمی باشد.

٦. حداقل فاصله از آخرین خرید (تحویل خودرو) ازشركت های ایران خودرو و سایپا ٤٨ماه و سایر خودروسازان ٢٤ ماه می باشد.

٧. متقاضی باید در هنگام ثبت نام، شماره حساب (شماره شبا) مربوط به خود را معرفی نماید و برای واریز وجه، ﻻزم است از كارتهای بانكی به نام خود استفاده نماید.

٨. شماره تلفن همراه معرفی شده باید به نام فرد متقاضی باشد.

٩. متقاضی میبایست در مرحله واریز وجه، جهت انتخاب كد نمایندگی مطابق با استان محل سكونت (آدرس و كدپستی) اقدام نماید.

١٠. صحت كلیه اطلاعات درج شده خصوصا ً كد ملی،آدرس و كدپستی بر عهده متقاضی میباشد و در صورت تغییر یا اشتباه در اطلاعات ارائه شده كلیه تبعات احتمالی ناشی از آن مانند تاخیر در تحویل،عدم شماره گذاری و عواقب مالیاتی برعهده متقاضی می‌باشد.

نكته: باتوجه به دستورالعمل های صادره توسط پلیس راهورفراجا مبنی برثبت وبه روزرسانی اطلاعات فردی وآدرس مشتریان درسامانه شماره گذاری (سخا)، درصورتیكه مشتری درسامانه مذكور فاقد اطلاعات فردی و سكونتی بوده و یا بیشتر از یك سال از آخرین تاریخ به روزرسانی اطلاعات فردی ونشانی محل سكونت گذشته باشد، مشتری محترم می بایست با مراجعه به سامانه سخا به آدرسhttps://sakha.epolice.irنسبت به به‌روز رسانی و یا ثبت آخرین اطلاعات خود اقدام نموده وپس ازتائید توسط اداره پست تصویرنشانی ثبت شده درسامانه سخا رابه نمایندگی محل ثبتنام خود تحویل نماید.

١١. اولویت تحویل خودروبراساس فرآیند نوبت دهی درسامانه یكپارچه عرضه خودروهای وارداتی وسایرضوابط ابلاغی مراجع نظارتی خواهد بود.

١٢. با توجه به محدودیت تعداد و رنگ خودروها متقاضیان محترم می بایستپس ازواریز مبلغ پیش پرداخت اولویت خود را از بین دو رنگ موجود در بخشنامه به نمایندگی محلت حویل خود اعلام نمایند . رنگ خودرو با در نظر گرفتن اولویت نوبت متقاضی در سامانه و اولویت مورد درخواست متقاضی ، تعیین و در دعوتنامه اعلام می گردد. لذا ممكن است در صورت پائین بودن اولویت متقاضی در نوبت دهی سامانه ، اولویت های مطلوب متقاضی قابل تخصیص نباشد.

١٣. امكان تغییر خودرو جهت متقاضیان حائز شرایط طرح مذكور وجود ندارد.

١٤. خودروی ثبت نامی، از بیمه شخص ثالث برابر آخرین سقف قانونی ابلاغ شده در زمان تحویل خودرو برخوردار خواهد بود.

١٥. در صورت بروز هرگونه تاخیر احتمالی در تحویل خودرو معادل ٣٦ درصد سالیانه (٣درصد ماهانه)، خسارت تاخیر به صورت روز شمار محاسبه و مطابق ضوابط قابل پرداخت خواهد بود.

١٦. در اینطرح برابر تبصره ٧ اطلاعیه شماره٥ عرضه خودروهای وارداتی سامانه یكپارچه، از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو سود مشاركت و انصراف پرداخت نخواهد شد.

١٧. درصورت انصراف مشتری یا عدم پرداخت مبالغ اعلام شده در مهلت مقرر، وجه مشتری بدون سود انصراف حداكثر ظرف مدت ٢٠ روز به شماره شبای معرفی شده، مسترد میگردد و هیچگونه مسئولیتی از بابت تحویل خودرو متوجه شركت نخواهد بود.

١٨. سامانه پیام كوتاه شركت ایران خودرو به شماره ٣٠٠٠٩٦٤٤٠ می باشد و تمامی پیامك‌های ارسالی از طریق شماره مذكور صورت خواهد گرفت.

شرایط فروش هایما 7X ایران خودرو با تحویل 90 روزه اعلام شد + جدول قیمت دی 1402

شرکت ایران خودرو جدیدترین شرایط فروش محصول مینی ون مونتاژی هایما 7X را اعلام کرد.

فراخوان فروش این خودرو ویژه فروش فوق العاده مرحله چهل و ششم اولویت بندی سامانه یکپارچه ویژه متقاضیان عادی بوده و بر این اساس خریدارانی که در آذرماه سال جاری مطابق اطلاعیه شماره 4 سامانه یکپارچه، اقدام به ثبت خودرو هایما 7X کرده و پیامک فراخوان شرکت ایران خودرو را دریافت نموده اند، می‌توانند جهت تکمیل فرایند خرید اقدام کنند.

در این برنامه فروش با شماره 107375 خودرو مینی ون هایما 7X با کد کلاس 53001 و قیمت 14,813,188,000 ریال در رنگ‌های مشکی آبنوس، خاکستری، قهوه ای کادرو و ذغالی متالیک با موعد تحویل 90 روزه به فروش می‌رسد.

در این طرح فروش هایما سود مشارکت و انصراف به خریداران تعلق نمی‌گیرد.

شرایط فروش هایما 7X ایران خودرو با تحویل 90 روزه دی ماه 1402

خودرو کد کلاس خودرو قیمت مصوب فروش (ریال) رنگ های قابل عرضه برنامه فروش موعد تحویل
هایما 7X 53001 14,813,188,000 مشکی آبنوس، خاکستری، قهوه ای کادرو و ذغالی متالیک 107375 90 روزه

مشخصات هایما 7X

هایما 7X به عنوان یک خودرو چندمنظوره یا ام‌پی‌وی با ظرفیت ۷ صندلی طراحی و ساخته شده است. این خودرو با موتور ۱٫۶ لیتری توربو GDI با قدرت ۱۹۲ اسب بخار و گشتاور ۲۹۳ نیوتن متر عرضه می‌شود که در سال ۲۰۱۹ به عنوان یکی از برترین موتورهای چینی در کشور تولیدکننده یعنی چین برگزیده شده و جایزه دریافت کرده است. این خودرو از گیربکس اتوماتیک شش‌سرعته بهره می‌برد که به دلیل سازگاری مناسب با شرایط آب‌وهوایی و جغرافیایی کشور، انتخاب شده و همچنین سیستم‌های کمک‌رانندگی هوشمند، صفحه‌نمایش تعبیه شده در کنسول مرکزی و سایر تجهیزات الکترونیکی آن باعث می‌شود تا هایما 7X از امکانات بسیار مناسبی برخوردار باشد.

شرایط مزایده جدید شرکت ایران خودرو ویژه دی ماه 1402 اعلام شد

شرکت ایران خودرو آگهی برگزاری مزایده عمومی اینترنتی خودرو شرکت امداد خودرو ایران (خودروهای تصادفی) را به شماره ۴۸-۲ اعلام کرد.

بر اساس این اطلاعیه گروه صنعتی ایران خودرو در نظر دارد به نمایندگی از شرکت امداد خودرو ایران تعدادی از خودروهای سواری آسیب دیده و تصادفی را از طریق مزایده عمومی و به روش اینترنتی به فروش برساند.

مزایده خودروهای تصادفی ایران خودرو از ساعت ۰۸:۳۰ تا ۱۵۰۰ روزپنجشنبه مورخ ۱۴۰۲٫۱۰٫۲۱ آغاز شده و تا روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۲٫۱۰٫۲۴ ادامه خواهد داشت

محل برگزاری مزایده جاده قدیم کرج بزرگراه شهید متوسلیان - سه راهی شهریار به سمت شهریار - دوربرگردان اول به سمت تهران بعد از سردخانه استقلال - کوچه اول داخل کوچه سمت چپ اولین درب انبار (انبار بدنه ایساکو) خواهد بود.

ایران خودرو به جهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده افراد و سایتهای سود جو مقتضی، جهت ارائه پیشنهاد قیمت صرفا فرایند پیشنهاد قیمتی را از طریق سایت اینترنتی Auction.ikco.ir برگزار می‌کند.

سپرده جهت شرکت در مزایده برای هر خودرو مبلغ یکصد میلیون ریال خواهد بود که امکان اخذ سپرده از طریق درگاه بانکی موجود در سامانه اینترنتی از کارت های عضو شبکه بانکی (شتاب) فراهم است. محدودیت پرداخت طبق ضوابط بانکی درگاه بانکی هوشمند فقط امکان انتقال وجوه از کارتهای صاحب اصلی حساب بانکی را دارد.

مشروح شرایط مزایده در سایت ایران خودرو (www.ikco.ir) به طور کامل درج شده است و شرکت در مزایده و ارائه پیشنهاد قیمت به منزله قبول شروط و تکالیف مقرر در اسناد مزایده می باشد.

در صورت اعلام نتایج، برنده مزایده باید در مدت زمان مشخص شده در سامانه و پس از اعلام نتایج ، نسبت به واریز کل مبلغ خودرو حداکثر تا مهلت تعیین شده اقدام نماید در غیر این صورت طبق شرایط مزایده سپرده شرکت در مزایده بدون انجام هرگونه تشریفات قضایی یا اداری به نفع مزایده گزار وصول و کننده حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت. ضمناً بعد از واریز وجه ما به التفاوت امکان انصراف وجود ندارد.

این مزایده شامل محدودیت کدملی نیست.

قبل از مراجعه جهت ثبت نام و دریافت اسناد مزایده - تکمیل اطلاعات شخصی در وب سایت https:٫٫esale.ikco.ir الزامی است و در صورت عدم ثبت اطلاعات امکان شرکت در مزایده وجود ندارد.

فروش فوق‌العاده دنا پلاس اتوماتیک آپشنال ویژه متقاضیان عادی + جدول دی ۱۴۰۲

فراخوان فروش فوق‌العاده دنا پلاس اتوماتیک آپشنال در مرحله چهل و پنجم اولویت‌بندی سامانه یکپارچه تخصیص ویژه متقاضیان عادی به تازگی صادر شده است. آن دسته از متقاضیانی که جهت خرید دنا پلاس اتوماتیک در سامانه یکپارچه ثبت‌نام کرده و برای زمستان ۱۴۰۲ اولویت‌بندی شده‌اند و البته از سوی ایران‌خودرو برای آن‌ها پیامک ارسال شده و یا نام آن‌ها در سایت فروش اینترنتی شرکت درج شده است، قادر به شرکت در این طرح هستند.

در بخشنامه جدید عرضه دنا پلاس اتوماتیک آپشنال، متقاضیان به دو روش نقدی و پیش‌فروش قادر به خرید خودرو هستند. موعد تحویل خودرو در روش پرداخت نقدی ۹۰ روز کاری است، حال آنکه ماشین‌های عرضه‌شده در طرح پیش‌فروش در خردادماه یا تیرماه سال آینده تحویل داده می‌شوند.

در روش فروش نقدی، دنا پلاس اتوماتیک با قیمت مصوب ۶۹۲.۱۶۶.۹۰۰ میلیون تومان در دسترس خریداران قرار می‌گیرد. در روش اول پیش‌فروش، مشتری می‌بایست مبلغ ۳۴۶.۰۸۳.۴۰۰ تومان معادل ۵۰ درصد قیمت فعلی محصول را به عنوان پیش‌پرداخت به حساب شرکت واریز کند. مبلغ پیش‌پرداخت در روش دوم پیش‌فروش نیز ۳۱۱.۴۷۵.۱۰۰ تومان معادل ۴۵ درصد قیمت فعلی محصول است. قیمت نهایی خودرو در روش‌ پیش‌فروش، بر اساس آخرین قیمت محصول در هنگام تحویل مندرج در قرارداد محاسبه می‌شود.

توجه داشته باشید که شرکت در این طرح به صورت اینترنتی و تنها از طریق سامانه ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir امکان‌پذیر است. در ضمن، هیچ سودی بابت مشارکت یا انصراف به مشتری تعلق نمی‌گیرد. جزئیات طرح فروش نقدی و پیش‌فروش دنا پلاس اتوماتیک آپشنال را در جدول زیر مشاهده می‌کنید.

جدول شرایط فروش نقدی و پیش‌فروش دنا پلاس اتوماتیک آپشنال در دی‌ماه ۱۴۰۲

نام خودروموعد تحویل و شرایط قابل انتخابرنگ‌بندی
دنا پلاس اتوماتیک آپشنالموعد تحویل ۹۰ روزهتحویل خردادماه ۱۴۰۳تحویل تیرماه ۱۴۰۳سفید، مشکی آبنوس، نقره‌ای، نقره‌ای تیتانیوم، آبی کبود، خاکستری
برنامه فروش: ۱۰۷۳۴۷برنامه فروش: ۱۰۷۳۴۸برنامه فروش: ۱۰۷۳۴۹
قیمت مصوب: ۶۹۲.۱۶۶.۹۰۰ تومانپیش‌پرداخت: ۳۴۶.۰۸۳.۴۰۰ تومانپیش‌پرداخت: ۳۱۱.۴۷۵.۱۰۰ تومان

شرایط فروش کامیون 1924 ایران خودرو دیزل اعلام شد + جدول قیمت دی 1402

شرکت ایران خودرو در جدیدترین شرایط فروش خود، شرایط جدید عرضه کامیون های 1924 در دو مدل کمپرسی و باری ویژه دی ماه 1402 اعلام کرد.

بر اساس این اطلاعیه بخشنامه جدید ایران خودرو دیزل ویژه فروش کامیون کمپرسی و باری از ساعت 10 صبح روز یکشنبه مورخ 1402/10/10 فعال خواهد شد.

قیمت اعلامی برای شاسی کمپرسی LK1924-یورو 4 معادل 25,818,392,872 ریال و شاسی باری LK1924-یورو 4 معادل 25,823,794,965 ریال است. تحویل خودروها هفته آخر اسفند 1402 اعلام شده است.

شرایط فروش 1924 کمپرسی و باری:

نوع خودرو قیمت نهایی فروش(ریال) پیش پرداخت اول نقدی (ثبت نام) چک به سر رسید 10 دی 1402 چک به سر رسید 10 اسفند 1402 سود مشارکت سالانه سود انصراف سالانه جریمه تاخیر در تحویل زمان تحویل
شاسی کمپرسی LK1924-یورو 4 25,818,392,872 12,908,392,872 6,455,000,000 6,455,000,000 5 درصد 2 درصد سود مشارکت بعلاوه 1 درصد ماهیانه هفته آخر اسفند 1402
شاسی باری LK1924-یورو 4 25,823,794,965 12,911,794,965 6,455,000,000 6,455,000,000 5 درصد 2 درصد سود مشارکت بعلاوه 1 درصد ماهیانه هفته آخر اسفند 1402

پیش فروش کامیون‌ بنز ۱۹۲۴ و ون وانا ایران خودرو دیزل ویژه دی 1402

شرکت ایران خودرو دیزل اعلام کرد که قرار است سری جدید پیش‌فروش کامیون‌های باری و کمپرسی مدل 1924 و ون وانا مدل 3TZ را از روز چهارشنبه 6 دی‌ماه آغاز کند.

ثبت‌نام پیش‌فروش کامیون‌های باری و کمپرسی 1924 از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه به صورت اینترنتی و از طریق سایت رسمی فروش ایران‌خودرو شروع می‌شود. همچنین پیش‌فروش ون وانا مدل 3TZ نیز از ساعت 14 همان روز به همین شکل انجام خواهد شد.

این طرح‌ها به صورت پیش‌فروش بوده و جزئیات و شرایط فروش آن‌ها متعاقباً در بخش‌نامه‌های فروش ایران‌خودرو اعلام می‌شود.

ون وانا پرفروش‌ترین ون بازار ایران است که مجهز به موتور 3TZ 150 اسب‌بخاری با استاندارد آلایندگی یورو 5 می‌باشد. از دیگر امکانات این ون می‌توان به سیستم نمایش فشار باد تایرها، دریچه خروج اضطراری، کولر و بخاری مستقل جلو و عقب، ترمز دو مداره هیدرولیکی و سیستم‌های ایمنی پیشرفته اشاره کرد.

شرایط فروش فوق العاده و پیش فروش خودرو سورن پلاس XU7P + جدول دی ماه 1402

به اطلاع متقاضیان و نمایندگی‌های مجاز می‌رساند، شرایط فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش خودرو سورن پلاس با موتور XU7P صرفاً برای اولویت‌هایی که در این بخشنامه اعلام شده‌اند، ابلاغ می‌گردد.

متقاضیانی‌ که در سامانه یکپارچه ثبت‌نام کرده‌اند و به عنوان اولویت‌های پاییز 1403 شناخته شده‌اند، می‌توانند در این طرح ثبت‌نام نمایند.

شرایط فروش نقدی و پیش‌فروش سورن پلاس به شرح زیر است:

فروش نقدی سورن پلاس XU7P با تحویل 90 روزه در رنگ سفید با قیمت 4،591،189،000 ریال بوده و فاقد سود مشارکت و انصراف است

پیش‌فروش سورن پلاس XU7P با تحویل اردیبهشت 1403 در رنگ‌های سفید، مشکی، خاکستری متالیک و آبی کبود بوده و پیش‌پرداخت 1،836،475،000 ریال (حدود 40 درصد قیمت مصوب) تعیین شده است.

جدول شرایط فروش فوق العاده و پیش فروش خودرو سورن پلاس XU7P دی ماه 1402

خودرو شرایط نقدی شرایط پیش فروش
سورن پلاس با موتور XU7P تحویل ۹۰ روزه تحویل اردیبهشت ۱۴۰۳
رنگ: سفید رنگ: سفید، مشکی، خاکستری متالیک، آبی کبود
برنامه فروش 107153 برنامه فروش 107154
قیمت مصوب 4,591,189,000 ریال پیش پرداخت 1,836,475,000 ریال
  فاقد سود مشارکت و انصراف مبلغ پیش پرداخت حدود 40 درصد قیمت مصوب فعلی است

فروش فوق العاده تارا اتوماتیک ویژه متقاضیان عادی با اولویت زمستان + جدول آذر ۱۴۰۲

بخشنامه جدید ایران‌خودرو با موضوع فروش فوق‌العاده مرحله چهل و سوم اولویت‌بندی سامانه یکپارچه فروش خودرو، ویژه متقاضیان عادی جهت خرید خودرو تارا اتوماتیک به تازگی منتشر شده است. در این بخشنامه، تارا اتوماتیک V4LX به صورت فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد.

فراخوان خرید تارا اتوماتیک مخصوص آن دسته از متقاضیانی است که در سامانه یکپارچه ثبت‌نام کرده و اولویت زمستان ۱۴۰۲ برای آن‌ها انتخاب شده است. این افراد پس از ارسال پیامک از سوی ایران‌خودرو، می‌توانند به سایت فروش رسمی این شرکت به نشانی esale.ikco.ir مراجعه کرده و ثبت‌نام کنند.

در طرح فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش تارا اتوماتیک، قیمت مصوب این خودرو ۶۸۱ میلیون و ۴۳۴ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام شده است. این ماشین در رنگ‌های سفید، مشکی آبنوس، خاکستری، تیتانیومی و آبی کبود عرضه می‌شود.

متقاضیانی که در طرح فروش فوق‌العاده ثبت‌نام می‌کنند، قادر به تحویل خودرو در اواخر سال جاری هستند. متقاضیان طرح پیش‌فروش نیز در اردیبهشت‌ماه و خردادماه سال آینده صاحب ماشین می‌شوند. برای این دسته افراد، تسویه‌حساب بر اساس قیمت روز خودرو در هنگام تحویل صورت می‌گیرد. این بخشنامه فاقد سود مشارکت و انصراف است. جزئیات دقیق‌تر را در جدول زیر مشاهده می‌کنید.

جدول فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش تارا اتوماتیک در آذرماه ۱۴۰۲

خودرورنگ‌بندیشرایط نقدیشرایط پیش‌فروششرایط پیش‌فروش
تارا اتوماتیک V4LXسفید، مشکی آبنوس، خاکستری، تیتانیوم، آبی کبودتحویل ۹۰ روزهتحویل اردیبهشت ۱۴۰۳تحویل خرداد ۱۴۰۳
برنامه فروش ۱۰۷۱۳۴برنامه فروش ۱۰۷۱۳۵برنامه فروش ۱۰۷۱۳۶
قیمت مصوب ۶۸۱.۴۳۴.۷۰۰ تومانپیش‌پرداخت ۲۷۲.۵۷۳.۸۰۰ تومانپیش‌پرداخت ۲۳۸.۵۰۲.۱۰۰ تومان
بدون سود مشارکت و انصرافمبلغ پیش‌پرداخت حدود ۴۰ درصد قیمت مصوب فعلی استمبلغ پیش پرداخت حدود ۳۵ درصد قیمت مصوب فعلی است

شرایط فروش فوری وانت آریسان 2 دوگانه سوز اعلام شد + جدول قیمت آذر 1402

شرایط و جزئیات فروش فوری وانت آریسان 2 دوگانه سوز توسط ایران‌خودرو از تاریخ دوم دی ماه ۱۴۰۲ اعلام شد.

شرکت ایران خودرو قصد دارد از تاریخ شنبه مورخ دوم دی ماه سال جاری (۱۴۰۲) نسبت به عرضه و فروش فوری خودرو وانت آریسان 2 دوگانه سوز به صورت بدون محدودیت تعداد و بر اساس شرایط ذیل اقدام نماید:

رنگ‌های قابل عرضه این مدل عبارتند از: نقره‌ای، خاکستری، مشکی و عنابی.

قیمت مصوب هر دستگاه از این خودرو حدود 383 میلیون تومان تعیین شده است.

طرح فوق از تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ تا زمان تکمیل ظرفیت در سایت فروش اینترنتی ایران‌خودرو فعال خواهد بود. تعداد وانت مشمول فروش فوری نیز ۱۰۷۱۰۳ دستگاه تعیین شده است.

براساس این طرح، زمان تحویل خودرو به مشتریان پس از ثبت نام و پرداخت وجه، حداکثر ۴۵ روز کاری خواهد بود.

جدول شرایط فروش فوری وانت آریسان 2 ایران‌خودرو

شرح خودرو کلاس خودرو رنگ های قابل عرضه قیمت مصوب فروش (ریال) برنامه فروش موعد تحویل
وانت آریسان 2 دوگانه سوز 16903 نقره ای، خاکستری، مشکی، عنابی 3,830,337,000 107103 45 روزه

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1399/12/12
ایران خودرو همیشه ماشین ها رو دیر میده، شرایط فروشش بدرد نمیخوره، اگر نقدی از بازار بخری خیلی بهتره
1399/12/12
دقیقاً، ماشین من رو یک سال دیرتر بهم تحویل دادن و قیمتش چند برابر و با قیمت دلار روز ازم گرفتن!
1400/4/28
برو خدا رو شکر کن

ما 4 ساله از شرکت کارمانیا زیرمجموعه کرمان خودرو ماشین میخایم و بهمون نداده
4 ساااااال

اون وقتا دنا 42 تومن بود ما 60 تا دادیم حواله برای شاسی بلند کارمانیا
1400/1/7
اینا اینقدر وقیحا دارن کمپرسی شصت ساله قبلو دو.باره تولید میکنن
1400/1/24
بدوین بخرین ملت/ سال گاو مبارک /خلایق انچه لایق
1400/4/25
سلام. ببخشید شمایی که این جور توهین میفرمایید پیش خودتون فکر کردید مثلا اگه یه نفر نیاز به خودرو داشته باشه ایا نباید خودرو تهیه کنه تا مثلا ارزون بشه؟ شما چی رو دیدی که بعد گرون شدن دوباره ارزوون بشه؟ وقتی مردم نیاز دارنند به خودرو و تنها راه موجود خرید همین خودروهای بیکیفیته پس شما و امثال شما حق ندارند که به مردم توهین کنند. ولی اگه تجارت ازاد بوود و مردم حق انتخاب بیشتری داشتند حرف شما تا حدودی درست بوود ولی نه این طور که شعور مرددم توهین کنید. حرف ادم نشان از شخصیتش هست پس لاقل شخصیت خودتون رو برای مردم به نمایش نگذارید
سپاسگذارم
1400/7/1
اگه مردم نخرند قیمت هامیاد پایین و هم کیفیت خودرو می‌ره بالا خودرو ساز وقتی میبینه 3میلیون آدم ثبت نام میکنن برا خودرو نه تنها قیمت را کاهش نمیده بلکه هر پیش فروش قیمت را افزایش میده و هم کیفیت را میاره پایین
1400/2/13
تورم........دزدی از جیب مردم!
1400/2/13
نمیدونم چرا فکر میکنیم نخریم گزینه بهتری جلومون هست وقتی ناچاری و راهکاری دیگه ای نداریم چه باید کرد همین که هست میخوای بخواه نمیخوای نخواه
1400/12/7
هم گزینه بهتر ( ماشین های کارکرده بازار ) هست
هم گزینه صحیح تر هم هست ، گزینه صحیح یعنی کاری که به صلاح خودت و بقیه هست انجام بدی ولو اینکه در ظاهر خیلی هم بهتر به نظر نرسه دوست عزیز

1400/2/14
بدوید ملت بدوید گرون شدبرید تو صف کمپرسی تکنولوژی دویست ساله قبله المان سواری شصدساله قبل فرانسه خودروهای بنجل چینی بدوید تا بیست برابر نشده امکانات خودروها دارای فرمان چهار در سه پدال سقف ستون با اپشن های بازه وبدونه زه امروز ثبت نام کنید ساله دیگه به نرخ پول خون پدرتون بخرید بدوید ملت همیشه ساده
1400/4/19
دکتر جان 1401 تحویل میشه نه 1400
1400/4/20
مدیر جان قیمتارو اشتباه زدین.....ایرانخودرو تو سایت خودش پیش پرداخت 207 رو 108 میلیون زده.......
1400/6/7
ثبت نام ماشین دنا پلاس
1400/8/11
بهتر از واژه آشغال برای خودرهای حال حاضر بازار ندارم...
1400/8/19
اینم از دولت رییستون! دیگه چی میخواین؟!!
1400/8/28
سلام آقای کریمی وقتی زن و شوهر صاحب فرزند میشن باشید ۹ ماه صبر کنند تا بچه شون به دنیا بیاد حالا سید ابراهیم تازه ۳ ماهه رئیس جمهور شدن ، نمی توانند که دو روزه یک کشور با ۸۰ میلیون نفر جمعیت رو بعد این همه خرابکاری و فساد سر و سامان بدن بزار حداقل ۶ ماه بشه بعد نتیجه رو ببین ، همین رئیس جمهور اگه نبود الان ما باید برای خرید یه ۲۰۶ که مال دهه هشتاد بوده کلیه و قرنیه و یک چهارم کبد رو می فروختیم لطفاً به جای فیلم های تخیلی که توش دو روزه مرده ها زنده میشن دنیا گلستان میشه و همه چیز عالی میشه یکم سیاست بخون.
1400/10/13
چن وقت دیگه لابد دولت رییسی رو با عمر حضرت نوح مقایسه میکنید.
زمانی که برجام شد بلافاصله صدا سیما میلی راه افتاد تو خیابون از ملت پرسید چیزی تغییر کرده؟ اونا هم گفتن نه.در صورتی که رشد اقتصادی مملکت تو سال ۱۳۹۵ ۸ درصد مثبت بود.
اون زمان صدا سیما داشت برجامو میکوبید ولی فک نمی‌کرد یه روزی سید محرومانتون بخواد دوباره احیاش کنه.
پس لطفاً مملکتو با چیزای مزخرف مقایسه نکنید.
راحت ترین کاری که سیدتون می‌تونست بکنه این بود که انحصار خودروساز هارو بشکنه. می‌تونست سهام شرکت های دولتی رو تمام و کمال بفروشه و دیگه دخالتی روشون نداشته باشه.
اینجوری هم نقدینگی ایجاد میکرد هم انحصار از بین می‌رفت.
الان به موقعیتی رسیدم که میگم صد رحمت به روحانی. روحانی بد بود ولی رییسی بد ترینه
1400/11/13
داداش من مگه 8 درصد رشد اقتصادی به گفتن من و شماست یا ثبت توی مرکز آمار؟ اونموقع میگن رشد که تاثیرشو مردم توی زندگی روزمره احساس کنن رشد کشکی به چه درد میخوره؟ سه سال و نیم فقط قیمتا ثابت موند قیمت یعنی نرخ دلار که آمارش موجوده و این هم به خاطر سیاست های پولی و بانکی بودکه رکود ایجاد کرده بود. هیچواقعیت اقتصادی پشتش نبود چون از 92 تا 94 که زمان توافق باشه عملا تحریما سرجاش بوده بعد از اون هم تا اواسط 96 قیمت دلار ثابت مونده بود و بازم کاهش قیمت آنچنانی رو شاهد نبودیم. در این مدت بعضی از بازار ها از جمله بازار خودرو یه خورده فضای بازتری پیدا کرد و اوضاع نسبتا خوبی داشت اما باز از لحاظ پولی و بانکی سوئیفت همچنان تعطیل و سرمایه گذاری خارجی اساسی هم تعطیل! و از اواخر 96 که حتی ترامپم از توافق خارج نشده بود قیمت دلار رسید به 6 تومن! بعد از خروج ترامپ هم که دیدیم نحوه مدیریت رو دلار 32 تومنی...پراید 150 تومنی.... و.....
بایدنم حاضر نشد بعد ترامپ با دولت قبل مذاکره کنه حالا مشکل از کجاست؟ اگر میخواید گردن تحریم و آمریکا بندازید که الانم همون وضعه چرا این بدتر از قبلیه؟ اگر میگید تقصیر مدیریته پس قبلی که افتضاح بیشتری به بار آورده! الان مشکل کجاست؟ توافقی بد بود که الدنگی مثل ترامپ به راحتی پارش کرد. توافقی که ضمانت اجرایی داره توافق خوبه که آمریکا هرگز اینکار رو نخواهد کرد.... کی راه به راه از جیب مردم کمک مالی بلاعوض می کرد به خودروسازا؟ کی وام می داد به مردم می گفت برید از اینا ماشین بخرید؟ کی واردات رو از 2018 به این ور تعطیل کرد و بازار خودرو کشور رو به انحصار همین خودروسازا و مونتاژکارای چینی درآورد؟ این چه مدل توافق و قراردادی بود که رنو وسط تولید ساندرو گذاشت رفت همون موقع شرکت ایرانی کلی از پیش فروشارو نتونست تحویل بده؟ مگه قرار نبود انتقال تکنولوژی انجام بشه خط تولید مخصوص راه اندازی بشه پس چرا از 98 دیگه نتونستن ساندرو بزنن؟کمی منصف باشیم......
1401/10/30
جاوید وقتی از اقتصاد سرت نمیشه جرا نظر میدی
1400/11/7
شما که ۶ تا لایک گرفتی بهتره بدونی هیچ کدام از خودرو های آلمانی با هزار امکانات و تجهیزات و ایمنی نتوانستند جلوی مرگ و میر کرونا رو بگیرند و در آلمان روزانه هزاران خانواده عزادار میشن حتی اگه ماشین زیر پاشون بی ام دبلیو ام ایکس باشه حالا آقای رییسی ده ها خانواده ایرانی درگیر کرونا رو ول کنه بره بنز وارد کنه با عقل جور در میاد؟ والا اگه ح.ر بود تو این امیکرون منقرض شده بودیم.
1400/11/11
این همه تعصب روی یه نفر، واقعا از کجا میاد!!
آدم می‌مونه./
از زمانی که سید مرحومان مملکت رو گرفته، فقط قیمت بنزین ثابت موند و گرون نشد!!
بعد انتظار دارید 6 ماه دیگه این گرونی هم از بین بره و ارزونی بیاد و درست بشه شرایط!!
بیخیال تعصب، نابود میکنه عقل و درک رو ...
1400/11/17
مافیای ایران خودرو سایپا رو نابود می کنیم بالاخره خونمون به جوش میاد حالمون از همه شون به هم می خ.ره
1400/11/17
مستند اختاپوس مافیای ایران خودرو رو ببینین.
1400/12/25
به نظر بنده اینکه بگیم ما مردم نخریم تا ارزونشه دور از واقعیته. وقتی بازار سیاه۲نرخی وجود داره خوب طبعا مردم یا از سر نیاز یا کسب سود خرید میکنن. مطلب اینه که خودرو ساز دولتی با حمایت خود دولت ایجاد بازار سیاه میکنه به نحوی که داخل خود نمایندگی میبینید خودرو جهت فروش میذارن به قیمت بازار در صورتی که واضحه حداقل دیگه خود نمایندگی باید به قیمت مصوب عمل کنه.خوب اینجا تعزیرات حکومتی پس چه کارس؟ تخلف دیگه ازین اشکار تر؟! خوب واضحه این مافیا فقط با حمایت دولت این بازار کثیف رو ایجاد میکنن تا سود از جیب قشر مستضعف جامعه ببرن وگرنه چه معنی داره قیمت ماشین تو بازار۲ برابر مصوبش باشه و هیچ مسئولی هم هیچی نگه. جالبه که هر چند وقت یکبار کارخونه به بهانه نزدیک کردن به قیمت بازار افزایش قیمت میده و از اون طرف مجدد بازار رو بالا میبرن و به این بهانه هر یکی ۲ ماه افزایش قیمت میدن. واز همه خنده دار تر اینه که ماشین رو با نازلترین و ناباورانه ترین کیفیت مزخرف چند برابر قیمت واقعی میفروشن و بخاطر انحصار بازارشون ورود ماشین خارجی رو هم ممنوع کردن طوری که انچنان انحصار دارن که مردم برای خرید محصولاتشون تو صف قرعه کشی می ایستن بعد میان تو تلویزیون کلی مینالنو میگن ما داریم باضرر ماشین میفروشیم… خوب چه کاریه ما این اشغالهارو چند برابر قیمت بخریم و با جونمون تو جاده ها بازی کنیم و در نهایت کارخونه خودرومون هم متضرر باشه همیشه. خوب تعطیلش کنید و واردات ازاد بشه تا هم ما مردم ماشینه با کیفیت و امن خارجی با قیمت مناسب تر بخریم و هم اقایون مجبور به ضررکردن نباشن!!! واقعا تا وقتی دست این مافیا تو جیب مردمه اون هم با نظارت و همکاری دولت، ما مردم مجبور به سوختن تو این ظلم هستیم و شعار اینکه نخریم تا ارزون شه لااقل تو مملکت ما جوابگو نیست…
1401/1/19
تکلیف تولید دوگانه سوز مخصوصا برترینشون که EF7 پایه گازه چی میشه ؟
1401/1/25
23 فروردین نه؟
1401/1/29
بیست بار نوشتیم برنده نشدیم ...
1401/2/27
سایتش خیلی مسخرس ثبت نام کردم اما اصلا نمیره تو جرا اینجوریه
1401/8/20
ببخشید ولی خودت مسخره تر هستی که این سوال پرسیدی معلومه نمیره تو چون تنگه؟فشار بدی خوب میره تو!
ولی گذشته از شوخی دلیلش،اینه همه عینهو خودت دنبال چیز مفت هستن وقتی ثبت نامی نصف بازاره همه میخوان برن توش معلومه مال همه توش جا نمیشه! چه انتظار داری؟
دو حالت داره یا پاره میشه جر میخوره
یا میبندش و تنگش میکنه تا جر نخوره واسه همین نتونستی بکنی توش!
1401/3/16
وقتی یه ادم که ۶ کلاس سواد ابتدایی هم نداره و یه متن که خودش نوشته رو نمیتونه بخونه میزارین رئیس مملکت از این بهترم نمیشه. حالا کجاهاشو دیدین بنزین که شد لیتری ۱۸ هزارتومن میبینمتون مدافعان این دولت....
1401/3/16
یه مشت ارابه بی کیفیت. مفتم نمی ارزند واقعا که یه مشت لگن به ظاهرش خوشگل رو میندازن به مدرم اونم با چه قیمت هایی! واقعا جای تاسف و تفکر و تامل داره حتی خرید آشغال هم توی ایران شده آرزوی بسیاری از جوانان....
1401/4/25
ماشین
1401/10/15
خیلی قشنگ و زیبا بدون صدا فرو کردن با بردن به بورس .بی صدا ماشینی که خودش مثلا قیمت زده دویست میبره بورس میده پونصد و ملت همیشه در صحنه نیز در صف و خلاصه سال گاو و گاو زاده مبارک .گوشا مخملی صفا صمیمیت .
1401/10/19
جالبه! معوقات 2 ساله دنا و دنا پلاس ایرانخودرو مونده! بجای دنا پلاس و تارا؛ راناپلاس و پارس میده! ولی هزار هزار میاره تو سیرک اقتصادی (بورس) خدا تومن میفروشه! سازمان حمایت از مصرف کننده، تعزیرات، سازمان بازرسی، وزارت صمت، شورای رقابت، .... خوابه خواب!
1401/10/21
سلام تا الان۲۴ بارثبت و نام کردم برنده نشدم و.هیچ پلاکی به اسمم نیست .لااقل برای اونهای که زیاد ثبت و نام کردند برنده نشدند قرعه کشی بذاریدّ
1401/10/21
با سلام کسی جواب سوال منو میدونه خواهشا جوابمو بده همسر من دو دانگ ماشین شراکتی داره ولی کارت و پلاک به نامش نیسته فقط تو برگ سبز اسمش و میزان سهمش قید شده آیا میتونه ثبت نام کنه ممنون
1401/11/28
سلام بر عدالتمداران
محدودیتها را بیشتر کنید: ۱-اولویت را به کسانی بدهید که تا کنون از ایران خودرو هیچ خودرویی دریافت نکرده اند .۲-سرپرست خانواده و افراد تحت تکفل او در صورت داشتن یک پلاک فعال فعلا” حق ثبت نام نداشته باشند و در اولویتهای بعدی شرکت کنند.۳-کل مبلغ خرید خودرو را در حساب وکالتی ایران خودرو نگهداری کنید تا فروش خودرو هدفمندتر شود .۴-به خانمهای بچه زا تسهیلات دیگر ارائه کنید تا بطور مساوی از عدالت برخوردار شوند ، نه اینکه بدون هیچ مدرکی در قرعه کشی شرکت دهید و در قرعه درنیایند و یا برنده شوند و خودرو برنده شده را برای خرج بچه بفروشند .۵-حال و حوصله پیدا کردن خریداران مستحقتر را داشته باشید نگوید ما فقط ماشین فروش هستیم چیکار داریم به خریدار ۶-از نارضایتی مردم بپرهیزید که خداوند افراد بی مسئولیت را دوست نمیدارد ۷-و در آخر حق الناس را بیاد داشته باشید که روز قیامت باید پاسخگو باشید.
1402/1/6
شرایط فروش ها که برای همین 2 سال پیش هست رو می بینی، اصلاً اشک آدم در میاد!
1402/2/2
به نام خدا
جناب آقای دکتر فاطمی امین
وزیر محترم صنعت معدن تجارت
موضوع : قیمت خودرو 207 در طرح یکپارچه
با سلام
احتراما عطف به اعلام شرکت ایران خودرو در خصوص تحویل خودرو 207 با داشبورد 206 تیپ 5 لذا این موضوع عملا غش در معامله میباشد لذا ثبت نام کنندگان خودروی 207 را با مدل عرف و آپشن ها و ایمنی عرف ثبت نام کرده اند و شورای رقابت بر چه اساسی خودرو 207 را ارزیابی و قیمت گذاری کرده است لذا قیمت مواد اولیه و مونتاژ چراغ جلو و عقب و سپر 207 چه مقدار تفاوت دارد و این تغییر قیمت بر چه اساسی بوده است و دلیل فریب مردم برای چیست با توجه به قیمت پایه کدام خودرو شورای محترم رقابت قیمت گذاری کرده است و حق مصرف کننده الان کجا رعایت شده و ثبت نام کننده برای خودروی 207 ثبت نام کرده است که تجهیزات مولتی مدیا و کروز کنترل و سایر آپشن ها و طراحی جدید را داشته باشد و از سیستم ترمز بهتر و رینگ آلومینیومی استفاده کند لذا با حذف و تغییرات درمرغوبیت و کیفیت خودرو قیمت گذاری این خودرو و حمایت خودرو ساز عملا اساسی ندارد خواهشمند است دستور بفرمایید واردات خودرو صورت گیرد یا خودرو عرف 207تحویل گردد
1402/9/15
تیتر خبر با متن خبر مغایرت داره .... لطفا اصلاح کنید
1402/11/2
ای بابا . پارکینگ هاشون که پر از پارس هست. تا آخر سال هم مجوز دارند. چرا خودرو مردم رو نمیدن. می خوان با تحویل ندادن خودرو خودشون و استفاده ابزاری از مردم بدخت ، از استاندارد مجوز برای سال بعد بگیرن. هیچکس هم باهاشون کاری نداره و ککش هم نمیگزه از این ظلم