تهرانی‌ها ۲۰۰ میلیارد تومان برای نداشتن معاینه فنی جریمه شدند

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
سیدنواب حسینی‌منش مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودرو درباره طرح دوم کاهش آلودگی هوا اظهار داشت: این طرح از نیمه دوم سال ۹۷ اجرا شد و بر اساس این طرح خودروهای فاقد معاینه فنی روزانه ۵۰ هزار تومان جریمه می‌شوند.
به گزارش خودروبانک و به نقل از عصر خودرو، وی ادامه داد: میزان جریمه خودروهای فاقد معاینه فنی در ۳ ماهه پایان سال ۹۷ به اندازه ۹ ماهه ابتدای سال ۹۷ بود. از ابتدای سال ۹۷ تا دی ماه همان سال ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار خودروی فاقد معاینه فنی جریمه شدند و این در حالی است که در سه ماهه پایانی سال ۹۷ بیش از ۲ میلیون خودرو فاقد معاینه فنی جریمه شدند.
پیرحسینلو درباره واریزی به حساب شهرداری حاصل از اعمال جریمه‌های معاینه فنی، بیان داشت: تا کنون هیچ مبلغی از این جریمه‌ها عاید شهرداری تهران نشده است.
نظرات
 
 
 
Hossein 1398/1/23
ده برابر بودجه ستاد بحران فقط از یک شهر
علی 1398/1/24
عمل چاپوندن رو به خوبی انجام میدن و کار هم نمیکنند

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران