موتورسیکلت های فاقد معاینه فنی جریمه خواهند شد

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

سردار سیدکمال هادیانفر، رئیس پلیس راهور ناجا روز گذشته در گفتگوی خود با اصحاب رسانه به موضوع آلودگی هوای کلانشهرها بویژه شهر تهران و همچنین وسایل نقلیه فاقد معاینه فنی از جمله موتورسیکلت ها اشاره کرد و در این خصوص افزود که موضوع معاینه فنی موتورسیکلت ها بسیار جدی بوده و موتورسیکلت های فاقد معاینه فنی درست همانند خودروها جریمه خواهند شد.

به گزارش خودروبانک و به نقل از ایسنا، سردار سیدکمال هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به اهمیت معاینه فنی موتورسیکلت ها، اضافه کرد که سیستم LEZ که به منظور کنترل آلودگی هوا در کلانشهرها بر روی دوربین های ثبت تخلف نصب شده است، برایش فرقی ندارد که موتورسیکلت های فاقد معاینه فنی از جلوی آن عبور می کند یا خودرو، برهمین اساس موتورسیکلت های فاقد معاینه فنی هم جریمه خواهند شد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران