عکس های شاسی بلند فردا T5 در کارخانه فرداموتورز، FMC T5 در یک قدمی بازار

پس از انتشار بیلبوردهای کراس اوور جدید فردا موتورز و انتشار رسمی اطلاعات فنی آن، بالاخره این خودرو در کارخانه خودروسازی فردا رویت شد.

چند ماهی است که فردا موتورز که پیش از این خودروهای فردا SX6 و فردا SX5 و فردا 511 را عرضه کرده، بیلبوردهایی از کراس اووری جدید با نام فردا T5 منتشر کرده است. تصاویر ابتدایی باعث گمانه‎‌زنی‌هایی درخصوص محصول جدید این خودروساز شد و سرانجام اطلاعات فنی این محصول در یك كاتالوگ و به صورت رسمی از سوی فردا موتورز منتشر شد. این مشخصات فنی خبر از آمدن كراس اووری داد كه در این رده و در میان رقبای خود حرفی برای گفتن دارد.

فردا T5

با اینكه هنوز این محصول به صورت رسمی از سوی فردا موتورز معرفی نشده است اما تصاویری كه توسط یكی از مخاطبان ارسال شده است نشان از حضور این كراس اوور در محوطه یكی از سایت‌های خودروسازی فردا می‌دهد و حال می‌توان گفت كه بالاخره این خودرو تازه نفس به کارخانه فردا موتورز رسیده است.

با توجه به تصاویر ارسالی و مشخصاتی كه پیش از این منتشر شده است، می توان گفت فردا T5 در رده رقابتی با خودروهایی همچون دیگنیتی و فیدلیتی بهمن موتور در بازار حضور خواهد داشت و توان جلب رضایت مشتریان این رده بازار را خواهد داشت.

هرچند که مدیران این گروه خودروسازی هنوز مطلبی رسمی درخصوص رونمایی محصول جدید فردا موتورز عنوان نکرده‌اند، اما با توجه به مشاهدات ما، می‌توان گفت که به زودی شاهد اخبار تازه‌ای درخصوص FMC T5 و تولید و فروش آن از سوی گروه خودروسازی فردا خواهیم بود.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
علی 1400/9/5
اون نعش کش رو میدن ۷۵۰ تومن این رو لابد میخوان بدن ۲ میلیارد!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران