عرضه 9 مدل خودرو در بورس کالا + لیست خودروها

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده

پیرو برنامه عرضه خودرو در بورس کالای کشور، طی جلسه هیات پذیرش بورس کالای ایران در روز گذشته، 8 خودرو جدید محصول 6 شرکت خودروسازی برای عرضه در بورس کالا پذیرش گردید و با احتساب خودروهای قبلی پذیرش و عرضه شده در بورس کالا ۷ محصول خودرویی متعلق به ۳ گروه خودروسازی، تعداد خودروهای عرضه شده در بورس کالا به ۱۵ مدل رسید. پیرو برنامه عرضه خودرو در بورس کالا در چهارشنبه هفته جاری مصادف با 36 مرداد ماه 1401، اولین عرضه رسمی خودرو با مدل های فیدلیتی و دیگنیتی محصول گروه بهمن با مصوبه شورای عالی بورس کشور آغاز می‌شود.

طی جلسه هیات پذیرش بورس کالای ایران در روز گذشته، خودروهای هایما در دو مدل هایما S7 و S5از گروه صنعتی ایران خودرو، کراس اوور لاماری ایما از گروه آرین پارس موتور، دایون Y5 از گروه خودروسازی ایلیا، وانت دو کابین کاپرا از گروه بهمن موتور، کامیونت ۶ تن فاو تایگر (Tiger V) و کشنده تک محور CA4180 از گروه سیباموتور، کامیون فورس و امپاور هم از گروه بهمن دیزل، ۸ محصول خودرویی جدید از ۶ گروه خودروسازی هستند که در بورس کالای ایران پذیرش گردیده است.

پیش از این بورس کالای ایران در طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که سه محصول از شرکت کرمان موتور (خودروهای سواری J۴-JAC ، JAC S5 و وانت KMC-T8 )، سه محصول شرکت بهمن موتور (وانت کارا تک کابین و دو کابین، فیدلیتی و دیگنیتی) , یک محصول گروه خودرویی سایپا (شاهین) در مجموع 7 محصول در لیست این مجموعه برای عرضه ثبت شده است.

خودروهای جدید پذیرش شده در بورس کالا
هایما S7 گروه صنعتی ایران خودرو
هایما S5 گروه صنعتی ایران خودرو
کامیون فورس گروه بهمن دیزل
کشنده امپاور گروه بهمن دیزل
کامیونت ۶ تن فاو تایگر (Tiger V) گروه سیباموتور
کشنده تک محور CA4180 گروه سیباموتور
لاماری ایما گروه آرین پارس موتور
دایون Y5 خودروسازی ایلیا
وانت دو کابین کاپرا گروه بهمن موتور

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران