موضوعات داغ

شرایط فروش محصولات کرمان موتور ویژه متقاضیان عادی + جدول قیمت مرداد 1402

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

با توجه به اعلام نتایج در دومین طرح سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی در ماه خرداد سال جاری، شرایط فروش خودروهای کرمان موتور با قیمت جدید برای مرداد ماه ۱۴۰۲ اعلام شد. نمایندگی‌ها و متقاضیان حائز شرایط طرح عادی که انتخاب محصولات کرمان موتور را در سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی انجام داده‌اند و اولویت آن‌ها تأیید شده است، پیامکی دریافت کرده‌اند و می‌توانند وجه و ثبت‌نام خود را مطابق شرایط ذیل انجام دهند.

متقاضیان محترم حائز شرایط، می‌توانند از تاریخ ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ به مدت ۷ روز با مراجعه به سایت فروش اینترنتی کرمان موتور، ثبت‌نام خود را انجام دهند. در این شرایط فروش، خرید خودروی جک J4 به صورت نقدی و اقساطی نیز فراهم شده است.

امکان واریز وجه و ثبت‌نام به متقاضیان از طریق سامانه محصولات کرمان موتور اعلام شده است تا این افراد بتوانند به راحتی و با سرعت مورد نیاز خود را انجام داده و از فرصت خرید خودروی مد نظرشان بهره‌مند شوند. با توجه به این امکانات، انتظار می‌رود متقاضیان با اطمینان بیشتری به خرید خودروی خواسته شده بپردازند و با استفاده از سایت فروش اینترنتی کرمان موتور، به راحتی و به‌صورت آنلاین اقدام به ثبت‌نام کنند.

جدول شرایط فروش محصولات کرمان موتور

خودرو قیمت نهایی (ریال) مدل تحویل فروش
جک J4 ۷،۶۵۸،۹۰۰،۰۰۰ 1402 90 روزکاری نقدی
جک S5 ۱۲،۴۶۸،۹۰۰،۰۰۰ 1402 90 روزکاری نقدی
جک S3 ۹,۱۰۴,۵۰۰,۰۰۰ 1402 90 روزکاری نقدی
کی ام سی J7 ۱۲,۸۱۸,۸۰۰,۰۰۰ 1402 90 روزکاری نقدی
کی ام سی K7 ۱۶,۰۲۵,۹۰۰,۰۰۰ 1402 90 روز کاری نقدی

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد