موضوعات داغ

لیست قیمت محصولات سایپا در بازار آزاد + جدول 17 مرداد 1402

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

در بازار خودروهای ایران، تغییرات قیمت‌ها یکی از موضوعات مهمی است که توجه همه اقشار جامعه را به خود جلب می‌کند. در این مقاله، قیمت خودروهای سایپا در بازار ایران بررسی خواهد شد. تغییرات اخیر در قیمت‌های مختلف این خودروها به تفصیل بررسی می‌شود.

مدل ۱۵۱ پلاس از خودروی پراید وانت با قیمت ۲۶۰ میلیون تومان در بازار عرضه می‌شود. این قیمت نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است.

مدل ۱۱۱ صفر از پراید با قیمت ۳۲۵ میلیون تومان در بازار ارائه می‌شود. این قیمت نسبت به روز گذشته تغییری نکرده است.در مدل ۱۴۰۱، خودروی پراید ۱۵۱ SE با قیمت ۲۶۰ میلیون تومان در بازار به فروش می‌رسد، و این قیمت نیز تغییری نکرده است.

مدل ۱۴۰۱ خودروی تیبا صندوق دار SX بنزینی با کاهش قیمتی حدود ۵ میلیون تومان، با قیمت ۳۲۰ میلیون تومان عرضه می‌شود. این خودرو در دو روز گذشته نیز ۱۰ میلیون تومان ارزان‌تر شده است.

همچنین، مدل ۱۴۰۰ تیبا EX هاچ‌بک نیز با ریزش قیمت ۵ میلیون تومانی، با قیمت ۳۲۵ میلیون تومان در بازار به فروش می‌رسد.ساینا S دنده‌ای مدل ۱۴۰۲ با قیمت حدود ۳۴۵ میلیون تومان در بازار عرضه می‌شود. این قیمت نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است.

ساینا EX دنده‌ای مدل ۱۴۰۱ نیز با قیمت ۳۳۰ میلیون تومان در بازار به فروش می‌رسد، و این قیمت نیز تغییری نکرده است.قیمت کوییک دنده‌ای R مدل ۱۴۰۲ با حدود ۳۳۵ میلیون تومان ثابت مانده است.همچنین، مدل ۱۴۰۱ کوییک دنده‌ای S با قیمت ۳۴۰ میلیون تومان در بازار ارائه می‌شود، و این قیمت نیز تغییری نکرده است. همچنین، مدل ۱۴۰۲ این خودرو با قیمت ۳۵۰ میلیون تومان در دسترس مشتریان قرار دارد.

در مدل ۱۴۰۲، کوییک R پلاس اتوماتیک با قیمت ۴۰۵ میلیون تومان در بازار به فروش می‌رسد و این قیمت نیز تغییری نکرده است.

مدل ۱۴۰۲ خودروی شاهین سایپا با قیمت ۵۵۰ میلیون تومان در بازار قرار دارد، و این قیمت نسبت به روز گذشته ۵ میلیون تومان کاهش یافته است. همچنین، مدل ۱۴۰۰ شاهین G نیز با قیمت ۵۳۵ میلیون تومان در دسترس مشتریان قرار دارد که به معنای کاهش ۵ میلیون تومانی نسبت به روز گذشته است.

محصول مدل قیمت (میلیون تومان) تغییر قیمت نسبت به روز گذشته (میلیون تومان)
پراید وانت مدل ۱۵۱ پلاس ۱۴۰۰ ۲۶۰ ۰
پراید ۱۱۱ مدل ۹۹ ۳۲۵ ۰
پراید ۱۵۱ SE مدل ۱۴۰۱ ۲۶۰ ۰
تیبا صندوق دار مدل ۱۴۰۱ ۳۲۰
تیبا EX هاچ بک مدل ۱۴۰۰ ۳۲۵
ساینا S دنده ای مدل ۱۴۰۲ ۳۴۵ ۰
ساینا EX دنده ای مدل ۱۴۰۱ ۳۳۰ ۰
کوییک دنده ای R مدل ۱۴۰۲ ۳۳۵ ۰
کوییک دنده ای S مدل ۱۴۰۱ ۳۴۰ ۰
کوییک R پلاس اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ ۴۰۵ ۰
شاهین سایپا مدل ۱۴۰۲ ۵۵۰
شاهین G مدل ۱۴۰۰ مدل ۱۴۰۰ ۵۳۵

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد