موضوعات داغ

نگاهی به غرفه مدیران خودرو نمایندگی نیلی کد 113 در نمایشگاه خودرو اصفهان 1402 + عکس و فیلم

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

مجموعه سرزمین خودرو نیلی، به عنوان اولین نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش مدیران خودرو در استان اصفهان با کد 113، در حالی پا به هفدهمین دوره نمایشگاه خودرو اصفهان 1402 گذاشته که با طیف وسعی از خودروهای ام وی ام و فونیکس پذیرای علاقمندان خودرو است.

هفدهمین دوره نمایشگاه خودرو اصفهان صبح امروز از ساعت 11 صبح فعالیت خود را آغاز نموده و به مدت 4 روز تا 19 آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه های شهر اصفهان همه روزه تا ساعت 18 عصر پذیرای بازدیدکنندگان است.

مجموعه مدیران خودرو کد 112 نیلی با جدیدترین محصولات شرکت مدیران خودرو از جمله برندهای فونیکس و ام وی ام در این نمایشگاه حاضر شده است تا علاقمندان اصفهانی را با تازه ترین محصولات این شرکت آشنا کند.

در حاشیه این حضور، محصول فونیکس آریزو 6 GT به عنوان یکی از جدیدترین محصولات مدیران خودرو برای اولین بار در اصفهان رونمایی شد تا سریعترین سدان فونیکس در معرض دید بازدیدکنندگان غرفه نمایندگی نیلی کد 113 مدیران خودرو در شهر اصفهان قرار گیرد.

فونیکس تیگو 8 پرو e+

از دیگر محصولات جدید حاضر در این نمایشگاه می‌توان به فونیکس تیگو 8 پرو e+ اشاره کرد که به عنوان اولین خودرو پلاگین هیبریدی مدیران خودرو شناخته می‌شود و با پیشرانه توانمند 326 اسب بخاری و 510 نیوتن متر گشتاور یکی از قویترین خودروهای حال حاضر بازار کشورمان و پرقدرت‌ترین خودرو مونتاژی و صفرکیلومتر بازار محسوب می‌شود و پیمایش 1000 کیلومتری و مصرف ترکیبی برقی-بنزینی 1.5 لیتر در هر 100 کیلومتر نیز این خودرو را به کم مصرف‌ترین خودرو کشور تبدیل می‌کند.

دیگر محصول جذاب نمایشگاه و غرفه نیلی محصول فونیکس FX با یک کاور جالب است که چشم‌های بازدیدکنندگان را به خودرو جلب می‌کند و در ترکیب با فضای جالب غرفه این شرکت حس و حال جالبی را ایجاد کرده است.

فونیکس FX با یک کاور جالب

دیگر محصولات برند فونیکس مانند تیگو 7 پرو، تیگو 8 پرو و پرومکس و آریزو 6 پرو از خودروهای حاضر در غرفه هستند و از میان محصولات ام وی ام نیز خودرو آریزو 5 EV به عنوان اولین خودرو تمام برقی مدیران خودرو، X33 کراس به عنوان جدیدترین کراس اوور ام وی ام و آریزو 5 اسپرت به عنوان جدیدترین سدان ام وی ام در این نمایشگاه حضور دارند.

آریزو 5، X55 پرو، X22 پرو نیز مثل همیشه پایه ثابت این نمایشگاه هستند.

در ادامه در ویدیویی اختصاصی نظر شما را به مراسم رونمایی آریزو 6 GT در نمایشگاه خودرو اصفهان و غرفه نمایندگی نیلی 113 جلب می‌کنیم.

ویدیو رونمایی آریزو 6 GT در غرفه نمایندگی نیلی 113

نمایندگی مدیران خودرو نمایندگی کد 113 (سرزمین خودرو نیلی) به عنوان اولین نمایندگی مدیران خودرو در شهر اصفهان در دو شعبه فعالیت می‌کند.

فروش مرکزی مدیران خودرو: اصفهان ، خیابان حکیم نظامی حدفاصل پل فلزی و چهارراه حکیم نظامی

فروش و خدمات پس از فروش مدیران خودرو: اصفهان، ابتدای جاده شیراز، مقابل اداره شماره گذاری،خیابان شهید مدنی

شماره های تماس: ۰۳۱-۳۶۲۴۲۴۲۴ ۰۳۱-۳۶۲۵۲۵۲۵ ۰۳۱-۳۶۲۴۳۵۳۴

متقاضیان جهت خرید خودرو و یا دریافت خدمات پس از فروش محصولات ام وی ام و فونیکس می‌توانند به این نمایندگی مراجعه نمایند.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد