موضوعات داغ

حضور مشتریان فیدلیتی نوبت زمستان در نمایشگاه اتواکسپو تهران + اطلاعیه بهمن موتور

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

نمایشگاه اتواکسپوتهران 1402 در حال برگزاری است و روز گذشته جمعی از ثبت نام کنندگان خرید محصولات فیدلیتی و دیگنیتی گروه بهمن با نوبت تحویل زمستان 1402 به نشانه اعتراض بابت تاخیر در تحویل خودروهای خریداری شده در محل غرفه این مجموعه حاضر شدند.

پیرو حضور این گروه از خریداران در غرفه گروه بهمن، این افراد با مسئولان گروه بهمن به صحبت و رایزنی پرداخته و پیگیر نحوه تحویل خودروهای خریداری شده، گردیدند.

بر این اساس گروه بهمن امروز بیانیه ای در این خصوص منتشر کرد و به تشریح وضعیت ثبت نامی های عنوان شده پرداخت که متن بیانیه را در ذیل مشاهده می‌کنید:

بیانیه گروه بهمن در خصوص تحویل خودروهای سامانه یکپارچه نوبت زمستان:

پیرو اطلاعیه های قبلی در خصوص زمان فراخوان تکمیل وجه متقاضیان سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی با نوبت زمستان ۱۴۰۲، به اطلاع متقاضیان محترم و عاملیت‌های مجاز می‌رساند، بر اساس اولویت مندرج در لیست انتظار اعلام شده از سوی سامانه یکپارچه، امکان فراخوان تعدادی از متقاضیان فوق، جهت تکمیل وجه و ثبت نام نهایی در اسفند ماه ۱۴۰۲ با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روز کاری فراهم خواهد بود.

بدیهی است، اطلاع رسانی لازم در خصوص زمان فراخوان ثبت نام و تکمیل وجه، متعاقباً از طریق ارسال پیامک به شماره همراه مندرج در سامانه یکپارچه این گروه از متقاضیان صورت خواهد پذیرفت. همچنین به منظور رفاه حال متقاضیان گرامی، مهلت زمان تکمیل وجه، در این مرحله از فراخوان، از ۷۲ ساعت (مهلت قانونی) به ۱۰ روز‌ تقویمی افزایش خواهد یافت. در خصوص سایر متقاضیان گرامی نیز، این فرایند بر اساس اولویت لیست انتظار اعلام شده از سوی سامانه یکپارچه و پس از تأمین ارز، تأمین قطعات منفصله و قطعیت در تولید، مراتب در سال ۱۴۰۳ و بر اساس تیراژ تولید ماهانه، اطلاع رسانی صورت خواهد پذیرفت.

همچنین این گروه از متقاضیان محترم می‌توانند در صورت تمایل، نسبت به ثبت نام و تکمیل وجه در طرح جایگزینی خودروی ریسپکت ۲ با خودروی فیدلیتی و دیگنیتی که از تاریخ ۱۴ لغایت ۲۲ بهمن ماه ۱۴۰۲ فعال می‌باشد، اقدام نمایند.

بدیهی است، در صورت واریز وجه و مشارکت در طرح‌های جایگزینی، امکان فراخوان و تکمیل وجه برای خودروی درخواستی ثبت شده در سامانه یکپارچه جهت این گروه از متقاضیان کان لم یکن تلقی خواهد شد.

نظرات کاربران

1 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1402/11/15
چرا نوبت زمستان ۱۴۰۲ خودروهای بهمن موتور خبری ازشون نیست
کجا باید شکایت کرد