موضوعات داغ

شرایط فروش نقدی محصولات کرمان موتور با تحویل ۹۰ روزه + جدول اسفند ۱۴۰۲

عکس مطلب اول

کرمان موتور در بخشنامه جدید خود اقدام به عرضه جک S3، جک J4 و KMC X5 کرده است. این خودروها با رنگ‌های سفید و مشکی و موعد تحویل ۹۰ روزه عرضه می‌شوند.

علاقه‌مندان به شرکت در طرح فروش نقدی محصولات کرمان موتور می‌توانند از روز دوشنبه مورخ ۷ اسفندماه لغایت چهارشنبه ۹/ ۱۲/ ۱۴۰۲ به صورت اینترنتی و از طریق سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی اقدام به خرید خودرو دلخواه کنند.

در بخشنامه اسفندماه کرمان موتور، کراس اوور KMC X5 به مبلغ ۱ میلیارد و ۳۴۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. قیمت جک S3 و جک J4 نیز به ترتیب ۹۱۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و ۷۷۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان اعلام شده است. خودروها به عنوان مدل ۱۴۰۳ عرضه شده و جریمه تأخیر در تحویل به صورت ۳ درصد ماهیانه محاسبه می‌شود. سود مشارکت و انصراف از طرح، صفر است.

توجه داشته باشید که کلیه هزینه‌های جانبی مثل بیمه شخص ثالث، مالیات نقل و انتقال خودرو، ارزش افزوده، عوارض شماره‌گذاری و ... بر حسب نرخ ۱۴۰۲ محاسبه شده است. مسلما در صورت تغییر قوانین و نرخ‌ها در موعد تحویل، مابه‌التفاوت از خریدار دریافت می‌شود.

جدول شرایط فروش نقدی محصولات کرمان موتور در اسفند ۱۴۰۲

نام خودروقیمت مصوب (تومان)جریمه تأخیر ماهیانهموعد تحویلرنگ‌بندی
KMC X5۱.۳۴۰.۵۰۰.۰۰۰۳ درصد۹۰ روز کاریسفید و مشکی
جک S3 AT۹۱۸.۵۰۰.۰۰۰
جک J4 1500 AT۷۷۹.۶۰۰.۰۰۰

نظرات کاربران

4 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1402/12/6
سلام قسطی هیچکه محصولات کرمان موتور را نمی‌خواهد شما فروش نقدی میزارید قسطی بفروشید آن هم با پیش پرداخت خیلی کم با اقساط طولانی و کن و سود پایین ملت بخرند
1402/12/6
سلام فردا با پلاک فعال هم میشه ثبت نام کرد.ممنون از شما
1402/12/6
سلام من قبلا کی ام سی رو در سامانه یکپارچه ثبت نام کردم ولی چند ماه گذشت خبری نشد آخرش زنگ زدم مدیران خودرو گفتند باید تو سایت خودمون ثبت نام کنی اونجام پیش ثبت نام کردم بازم خبری نشد اگر باز هفتم هم قراره تو سامانه یکپارچه بنویسیم و باز کسی ترتیب اثر نده که ....
1402/12/6
سلام حتما باید تو سامانه ی یکپارچه ثبت نام بوده باشیم یا الانم میتونیم ثبت نام کنیم